לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-09-2011, 11:20
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
אם יורשה לי לשאול, איך השגת את הישראלי?
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Army_Boy שמתחילה ב "השגתי גם את הישראלי אין דאגה.."

הרי נכון לעכשיו הוא בכלל לא בתוקף.
אני רוצה להבין עוד משהו: רישיון הנהיגה הישראלי שלך אינו בתוקף. בדרך כלשהי הצלחת להשיג אותו/זהה לו/מה שזה לא יהיה, ואחר כך הוצאת רישיון נהיגה בינ"ל שבשילוב עם זה הישראלי (בהנחה והוא בתוקף) יאפשר לך לנהוג בחו"ל.
אני אשתמש במילים עדינות ואשאיר בצד מושגים מהז'רגון המשפטי כמו "הונאה", "קבלת דבר במרמה" וכו' ומתארים מעשים בעלי אופי פלילי, אבל האם אינך רואה במעשיך טעם לפגם?
בוא נניח שנהגת בגרמניה וקרה לך משהו חס וחלילה. אתה באמת חושב שהרשויות שם לא יעלו על זה שאתה נוהג בהיותך בשלילה? זאת גרמניה, לא איזו רפובליקת בננות. תן להם קצת קרדיט.

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 23-09-2011 בשעה 11:24.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-09-2011, 16:36
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Army_Boy שמתחילה ב "שום הונאה או קבלת דבר במרמה."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Army_Boy
הכל באופן חוקי

באופן חוקי לגמרי עשית מעשה לא חוקי (הוצאת רשיון בינלאומי למרות שרשיונך הישראלי בשלילה)

ציטוט:
לא איימתי על אף אחד וכל מה שעשיתי היה חוקי לחלוטין, בממסי הוציאו את הרישיון שלי מהמחשב שלהם!

במילים אחרות, ממסי לא מעודכנים שרשיונך בשלילה ואתה לא טרחת לעדכן אותם. הונאה זו בדיוק המילה.

ציטוט:
זה שיש נתק בהדברות של ממסי/משטרת ישראל/משרד הרישוי לא צריך לעניין אותי

זו אמירה מפגרת לחלוטין. "זה שיש פרצה שמאפשרת לי לעבור בגניבה על החוק, מתיר לי לעבור על החוק".

שמע, תשתדל להיכנס בעץ ולא במישהו אחר. אם תעשה את זה אנחנו נשתדל להעמיד אותך בפני ועדת פרס דארווין.

ישן 23-09-2011, 15:58
  גולןב גולןב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.04.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Army_Boy שמתחילה ב "אחרי קצת רצון, תושיה וחתירה למגע - השגתי רישיון נהיגה בינלאומי+ישראלי"

אח שלי גיבור אל תקשיב לאף אחד פה מה הם מבינים בכלל סתם אזרחי שומרי חוק חנונים סחי אחד אחד, מה כבר עשית בכלל? שתית ונהגת? בחייאת אפשר לחשוב שמכמה בירות הנהיגה שלך פתאום לא טובה למה אתה בכלל נהג מצויין מזתומרת עברת טסט ראשון! הם סתם נטפלים אליך כי יש לך חזות מזרחית. והשוטר הזה, איזה בן זונה אה! מה לא יכל לוותר לך, נו בטח הוא וכל המכסת דו"חות שלהם מה הם מבינים בכלל מהחיים שלהם אם הם היו חכמים בכלל לא היו נהיים שוטרים פחחחחֱ!
בונא איזה שופט מנייאק, להפקיד תרישיון למה מי הוא בכלל ?!?!? יש לו מזל שהיית במצברוח טוב באותו יום אחרת לא יודע מה היה קורה לו!!
איזה מזל שהמשטרה שלנו מטומטמת, שקר לבן פה שקר לבן קטנצי'ק שם והופה יש לך רישיון נהיגה ישאלי + בינלאומי בתוקף, כמה קל לעבוד על הפקידות הסתומות האלה שרק חושבות על הפרנץ' שלהם.
הגרמנים האלה גם כן אפשר לחשוב מקסימום נוריד כמה נאצים נבלות העולם לא יזיל דמעה חחח

תנסה לא להרוג אף אחד. אידיוט.

ישן 23-09-2011, 18:34
צלמית המשתמש של עידו403

סלח לי על הבוטות, אבל אני לא יודע מה אתה יותר: טיפש או מטומטם
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Army_Boy שמתחילה ב "כל אחד אומר פה "זה מסוכן" "זה לא צחוק""

ציטוט:
אין שום הבדל בין זה שאני אנהג או מישהו עם רישיון בתוקף ינהג , מבחינת הסיכון
מה הקשר בכלל???

חוץ מזה שאתה עובר על החוק והוא לא? אתה צודק, אין שום הבדל.
ציטוט:

ובלי קשר.. אני נהג טוב, ממש לא הישראלי המצוי, אתם ישר קופצים ומסיקים סתם מסקנות בלי ראיה אובייקטיבית בכלל

כל הכבוד. אתה נהג מצוין, נפלא, שנתפס נוהג בשכרות.
הצלחת להשיג הסדר טיעון אדיר ובמקום שנתיים שלילה קיבלת כמה חודשים, ובמקום לקבל את העונש כמו גבר ולרצות אותו, אתה מתכוון לעלות על הכביש ללא רישיון נהיגה (שלא שלא קיים, לקחו לך אותו).
יכול להיות שאתה נהג טוב, אבל אתה גם עבריין ורוצח בפוטנציה.
ציטוט:
מסוכן, לא משחק.. את זה אני יודע יותר טוב מרוב הטמבלים שהגיבו לי פה טוב מאוד..

שכחת גם את "לא חוקי" ואת "טפשי". שמע, אולי אני טמבל, בהחלט יכול להיות, אבל אני בניגוד אליך מעולם לא עליתי שיכור על ההגה.

תגיד, יש לך קצר במוח? אתה עד עכשיו לא מבין מה לא בסדר במעשים שלך?
אתה לא קולט שהמעשים שלך הם פליליים? שאם תיתפס (ואני מאחל לנו ולשאר האזרחים שומרי החוק באשר הם שתיתפס) אתה תקבל בראש?
אני מאוד מקווה שתתעשת ותנזח את הרעיון המטומטם והלחלוטין לא חוקי הזה, ולא תנהג בגרמניה או בכל מקום אחר.
אבל, אם בכל זאת תתעקש ותנהג, אני מאחל לך שתיתפס ואולי כמה ימים/שבועות במעצר יסדרו לך את המעגלים שם במוח. ואם חס וחלילה יקרה לך משהו על הכביש אי פעם, אני רק יכול לקוות שלא תיקח איתך עוד כמה חפים מפשע בדרך.

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 23-09-2011 בשעה 18:40.
ישן 23-09-2011, 18:39
צלמית המשתמש של עידו403

הכבישים בארץ ומחוצה לה מלאים באנשים כמוהו
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אתם משקיעים יותר מדי אנרגיה בעניין הזה"

ועל קצה המקלדת עומדות לי מילים כמו עבריינים, חלאות, טינופות, וכו', שאחרי שהם עושים עוד ועוד טעות על הכביש, הם מבקשים התחשבות כי פעם הם עזרו לזקנה לחצות את הכביש או שהם תמיד עורכים לסבתא שלהם את הקניות במכולת ביום שישי.
לצערי פגשתי הרבה יותר מדי אנשים כמוהו. לצערי פגשתי הרבה יותר מדי אנשים תמימים שנפגעו מאנשים כמוהו.
קרא לי נאיבי, אבל אני באמת מנסה לעזור לו בצורה מסוימת ולגרום לו להתפכח, ולא פחות מזה, אני מנסה להגן עלינו, סתם אזרחים שעלולים להיקלע בדרכו.

ישן 23-09-2011, 19:21
  משתמש זכר mp_phonix mp_phonix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.11.06
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי Army_Boy שמתחילה ב "לפני שאתה שופט בן אדם ככה"

עצם זה שאתה עולה על הכביש שיכור כבר רומז עבות על איזה נהג אתה - נהג טוב אתה בטוח לא.

עלית על הכביש שיכור - מדינת ישראל שפטה אותך ובהחלטתה שללה לך את הרישיון כדי שלא תעלה על הכביש ותסכן אנשים חפים מפשע. נהג שעולה על הכביש שיכור הוא מסוכן ורוצח בפוטנציה.
העובדה שאתה בכל-זאת מתכוון לעלות על הכביש תוך ניצול פרצות בירוקרטיות, למרות השלילה שלך ( עצם השלילה אומרת שאינך ראוי לעלות על הכביש כנהג - נהגת בשכרות) נותנת אידיקציה יותר טובה על איזה בן אדם אתה מאשר "הייתי לוחם ביח' מובחרת ואני הולך ללמוד בבן-גוריון".
מי מבטיח שבגרמניה לא תעלה על הכביש שיכור ?!
אני במקומך הייתי מתבייש ולא הולך ומתרברב על כך שאני גיבור גדול שעולה על הכביש למרות שאין לי רשיון.

נערך לאחרונה ע"י mp_phonix בתאריך 23-09-2011 בשעה 19:23.
ישן 23-09-2011, 20:14
צלמית המשתמש של עידו403

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי Army_Boy שמתחילה ב "לפני שאתה שופט בן אדם ככה"

לא אני שפטתי אותך, בית המשפט שפט אותך.
בית המשפט החליט שבחודשים הקרובים אסור לך לנהוג, ואתה אמור לכבד את ההחלטה הזאת ולא לנסות לערבב את כולנו עם טיעונים לא קשורים כמו שירותך ביחידה מובחרת או לימודייך הקרובים באב"ג.
אגב, אני לא צריך להכיר אותך, פגשתי והכרתי רבים כמוך. צעירים שעשו שטויות על הכביש, לפעמים בשביל בחורה, לפעמים בגלל בחורה, ועל הדרך לקחו חיים.
רוצה להכיר כמה?

נוי קלדרון
http://www.haaretz.co.il/news/law/1.1288234
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3856188,00.html

רועי עמרם
http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=498907

אלמוג בוחבוט
http://www.haaretz.co.il/news/law/1.1297132
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3875428,00.html

פרח אלון
http://www.mynet.co.il/articles/0,7...3645695,00.html
http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/890/923.html

תושבת ראש העין ששמה נאסר לפרסום (בזמן ביצוע העבירה היא היתה קטינה)
http://news.walla.co.il/?w=/10/1739011

שאמשיך?

ישן 24-09-2011, 09:56
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
הנה מזה הכי פחדתי ... בגלל זה לא רציתי לשתף בזה בהתחלה
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי Army_Boy שמתחילה ב "הנה מזה הכי פחדתי ... בגלל זה לא רציתי לשתף בזה בהתחלה"

ציטוט:
לך תקרא למשטרה

מה זה עיניינך בכלל?

העובדה שפתחת אשכול כזה לא מרמזת על חוכמה רבה. היא בכלל לא מרמזת על חוכמה. עשית מעשה(טיפשי או לא - על זה הגיבו חברקי הפורום, וגם אתה יכול), אתה מודע למה שיכול לקרות בעקבותיו: שתוק ותמשיך הלאה. חלק מאיתנו עשו מעשים לא פחות גרועים משלך, אבל לחלקם הספיק השכל לשתוק בזמן.

מופנה לאנשים שיאשימו אותי בזה, שאני מלמד אנשים תמימים איך להעלים עובדות מהשטח: החכם יבן למה כוונתי, הטיפש - דעותיו לא משנות לי.

ישן 24-09-2011, 11:34
צלמית המשתמש של עידו403

אתה מסתכן אבל עד הדרך מסכן גם אותנו, איך? בוא נראה
בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי Army_Boy שמתחילה ב "איך אני בדיוק מסכן אתכם?"

נהגת שיכור בתור התחלה.
הוצאת רישיון נהיגה בינ"ל מתוך כוונה לנהוג על אף שאתה נמצא עדיין בשלילה.
הצהרת על כך במפורש, כך שהדבר נעשה כאן במודעות מלאה ובכוונה תחילה, אין כאן מאפיינים של רשלנות למשל.

זוהי חשיבה ודרך התנהגות של אדם שחוקים בשבילו הם המלצה בלבד.
אתמול נהגת שיכור.
היום הוצאת רישיון בינ"ל ברמייה/תוך הסתרת מידע קריטי.
מחר אתה מתכוון לעלות על הכביש למרות שאתה תחת שלילה ולמרות שאין לך רישיון ישראלי (שכידוע, הבינ"ל לא שווה כלום אם הוא לא צמוד לזה הישראלי).

ומה אחר כך? על איזה חוק תרצה לצפצף אחר כך? כפי שניתן לראות, לא מדובר במעידה חד פעמית שלך, כי אם בהתנהגות עבריינית.
מה יקרה בפעם הבאה שתחליט לעבור על החוק? האם תיקח איתך מישהו על הדרך? האם ייפגעו חפים מפשע?

ואחרי כל אלה, אתה עוד מפרסם כאן את השם המלא שלך ואת הקישור לפייסבוק שלך.
אתה ממש מת להיתפס, הא?

תוספת בעריכה:
בפעם האחרונה שבדקתי (לפני חצי דקה), פברואר לא נמצא במרחק 3 חודשים מאיתנו. יותר בכיוון של 4-5.

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 24-09-2011 בשעה 12:02. סיבה: תוספת
ישן 28-09-2011, 13:01
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
הי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Army_Boy שמתחילה ב "אחרי קצת רצון, תושיה וחתירה למגע - השגתי רישיון נהיגה בינלאומי+ישראלי"

עם כל השחצנות שתרגיל שעשית.
אני רוצה לאחל לך שלא תיתקל במשטרת גרמניה. זה עלול להיות מאד לא נעים.
בארץ. ברגע שתתפס, אתה עלול להכנס למעצר ולהגיע לפני שופט תעבורה.

הרשיון הבינלאומי הוא בתוקף רק כאשר צמוד אליו רשיון נהיגה ישראלי בתוקף,
אפילו אם תציג לשוטר באירופה, רשיון נהיגה. שיסתבר שהוא לא בתוקף, אתה עלול למצוא את עצמך בכלא גרמני (או כל מדינה אחרת).
מובן שדיווח מיידי יגיע על כך גם למשטרת ישראל. יש חובת דיווח לנציגות הדיפלומטית על מעצר של אזרח זר, ומשם הדרך לדיווח למ"י הוא קצר מאד.

ראה אוזהרת, אל תעשה שטוייות, שלא תצטער על כך מאוחר יותר.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:33

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר