לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-09-2011, 09:50
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
המפגש בין החקלאים לבדואים הסתיים במכות ובירי

או מה קורה כשהמשטרה לא עושה את העבודה שלה....

חבל לכיש: המשטרה לא הצליחה לטפל במכת הפריצות, וחברי המושב שלווה
החליטו לקחת את העניינים לידיים שלהם. כשמספר סוחרים בדואים הגיעו אל
המושב, זה נגמר במכות באלות ובירי מרובה.

http://www.nrg.co.il/online/54/ART2...4&cat=873&loc=9

------------------------------------------------------------------------------------------------------

הכתבה הזו מסבירה בצורה טובה שני דברים חשובים: מה קורה כשהמשטרה לא מתפקדת
ומה קורה כשאזרחים לוקחים את החוק לידיים (ולא משנה למה הם צריכים לעשות את זה).
לטפל במקרים כמו של מרגול זה חשוב, אבל להחזיר את תחושת הבטחון לאזרח הקטן
חשוב לא פחות.

נערך לאחרונה ע"י rubber_duck בתאריך 23-09-2011 בשעה 09:53.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-09-2011, 11:52
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
מגעיל רצית נתונים.. קבל נתונים.
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אין צורך. משום מה טעיתי לחשוב..."

דו"ח של מרכז המחקר והמידע של הכנסת עוסק בפשיעה בחברה הערבית בישראל[34]. לפי הדו"ח, בשנת 2009, ערבים, המהווים כ-20% מאזרחי ישראל, היו 41% מכלל החשודים בתיקי רצח; 36% בתיקי ניסיון רצח; 36% בתיקי תקיפה חמורה; 41% בתיקי הצתה; 36% בתיקי שוד וב־43% בתיקי שוד בנסיבות מחמירות. בנוסף ישנם סוגי פשיעה ייחודיים למגזר זה כגון קטטות בין חמולות.

מקור

אני מכליל את הבדואים ב"ערביי ישראל". אתה מסכים איתי שלאור חלקם באוכלוסיה (חמישית סה"כ) כדי להגיע לנתונים כאלה (41 אחוז חשודים בתיקי הרצח וזה עוד מה שידוע. יש הרבה מקרים שלא פוענחו) צריך כמות אדירה של עוסקים בפשיעה.

מנתוני מחקריו של רטנר עולה כי שיעור עבירות האלימות במגזר הערבי גבוהים בהרבה משיעורם באוכלוסייה. בעוד שלאורך השנים אחוז הערבים מעל גיל 19 מקרב כלל האוכלוסייה עומד על כ-15 אחוז, שיעור תיקים בעבירות שנפתחו נגד ערבים מגיע ל-42 אחוזים – כמעט פי שלושה מייצוגים באוכלוסייה הישראלית".

מקור

מקווה שלא הסתבכת עם הנתונים.

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 23-09-2011 בשעה 11:54.
ישן 23-09-2011, 13:01
צלמית המשתמש של רועי AZ

תגדיר רוב.. גם 53 אחוז זה רוב ולאור הנתונים שהעליתי זה נתון היגיוני.
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "הוכחת שרוב הבדואים הם..."

אתה יודע מה, אוסיף ואומר עוד משהו. הבדואים יותר גרועים מהערבים בהיקף הפשיעה ובחומרת הפשיעה.

אבל זה הנתון היחידי שאני יכול להבדיל אותם מ"אחיהם" הערבים. להוציא את הבדואים מיתר המיעוט בארץ, זה סגנון של שמאלן קטן במסווה.

סולם?

ישן 23-09-2011, 13:40
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "אם אתה לא מסוגל לסתור את טענותיי (כרגיל לשמאל)"

אז כל מי שלא מסכים עם הגזענות שלך הוא שמאלני? פטטי אפילו בשבילך. בכל מקרה אני אעשה ניסיון אחרון ואנסה להשתמש בדוגמה כדי להסביר לך למה הסקת המסקנות שלך היא לא נכונה לדעתי. בוא נגיד היפוטטית שיש מחקר שמראה שהשפלה אחראית לשישים אחוז מהפשיעה בישראל, אתה באמת חושב שיהיה נכון להסיק על סמך זה שרוב תושבי רמלה לצורך העניין הם עבריינים כי הם גרים בשפלה? המאמר שאתה הבאת מדבר על כל הערבים ואי אפשר להסיק ממנו לגבי קבוצה ספציפית מתוך קבוצת הערבים. תם השיעור, בפעם הבאה זה יעלה לך כסף.

ישן 23-09-2011, 14:13
צלמית המשתמש של רועי AZ

תמיד שמעתי שרמת הלימודים האקדמיים בישראל הם לא ברמה הכי גבוהה... עוד שיעור כזה ואבדנו
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אז כל מי שלא מסכים עם הגזענות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
אז כל מי שלא מסכים עם הגזענות שלך הוא שמאלני? פטטי אפילו בשבילך. בכל מקרה אני אעשה ניסיון אחרון ואנסה להשתמש בדוגמה כדי להסביר לך למה הסקת המסקנות שלך היא לא נכונה לדעתי. בוא נגיד היפוטטית שיש מחקר שמראה שהשפלה אחראית לשישים אחוז מהפשיעה בישראל, אתה באמת חושב שיהיה נכון להסיק על סמך זה שרוב תושבי רמלה לצורך העניין הם עבריינים כי הם גרים בשפלה? המאמר שאתה הבאת מדבר על כל הערבים ואי אפשר להסיק ממנו לגבי קבוצה ספציפית מתוך קבוצת הערבים. תם השיעור, בפעם הבאה זה יעלה לך כסף.

מה לגבי לקחת בחשבון את היחס של תושבי השפלה אל מול סה"כ האוכלוסיה בארץ?

עם נתון כמו שנתת פה - שישים אחוז מסך הפשיעה בישראל אחראים על כך תושבי השפלה, שהם לערך עשרה עד שניים עשר אחוז מכלל תושבי ישראל.

מנבירה קצרה בנתנוני משטרת ישראל - שיעור הפשיעה המדווחת 385 אלף.

שישים אחוז = 231 אלף תיקים

גודלה של העיר רמלה - 68 אלף נפש - כעשרה אחוז מסך התושבים בשפלה.

23 אלף מקרי פשיעה רק ברמלה. זה שליש וזה מטורף. עכשיו - קח בחשבון את החתך הסוציו אקונומי הנמוך של העיר הזאת לעומת ראשל"צ רחובות נס ציונה ואחרים (וכמובן הילדים והזקנים לא נלקחים בחשבון) ותראה שהנתונים גרועים בהרבה...

אז אתה יודע מה. רק בגלל שאתה ברווז נחמד, אני נסוג מהקביעה שרוב הבדואים עבריינים. אבל עדיין הישעורים שם גבוהים מונים יחסית לחלקם באוכלוסיה והם מהווים נטל על החברה והכלכלה בישראל - וכן הפתרון לכל הצרה הזו היא אלימות.

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 23-09-2011 בשעה 14:28.
ישן 23-09-2011, 15:19
צלמית המשתמש של רועי AZ

חבל שלא קראתי את ההמשך...
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "תמיד שמעתי שרמת הלימודים האקדמיים בישראל הם לא ברמה הכי גבוהה... עוד שיעור כזה ואבדנו"

דו"ח ועדת המחקר של הכנסת קובע שלמרות שערביי ישראל מהווים כ 20% מכלל האוכלוסייה הרי בראשית נובמבר 2009 כ 40% מכלל העבריינים בבתי הכלא בישראל בגין עבירות של אלימות במשפחה היו ערבים, ונתון זה "בולט במיוחד לאור העובדה ששיעור התלונות על אלימות במשפחה במגזר הערבי נמוך מאוד לעומת חלקם באוכלוסייה הכללית" (לדוגמה, "בחודשים ינואר - ספטמבר 2009 רק 11.8% מכלל התלונות בנושא אלימות במשפחה הוגשו על ידי נשים ערביות"). בולט גם מקומן של עבירות נקמת דם ורצח על רקע כבוד המשפחה.

על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה בנוגע לעבירות תנועה בשנת 2009, שיעור הנהגים הגברים הערבים המורשעים בשנה גדול בכחמישים אחוזים משיעור הנהגים היהודים המורשעים, אך אצל הנהגות שיעור ההרשעות של ערביות ויהודיות זהה.‏

מקור

להזכירך - מדובר בעבירות נפוצות הרבה יותר בקרב המגזר הבדואי.

ישן 23-09-2011, 18:07
צלמית המשתמש של רועי AZ

חבר, לקרוא נתונים אתה יודע.
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "מה הקשר בין הסטטיסטיקה למסקנות?"

המספרים פה מדברים בעד עצמם. ונשים זקנים וטף כמובן שאינם נכללים.

אבל אם תיקח את טווח הגילאים שבין 15 ל 55 (ואולי אף יותר) כמובן גברים, לא חושב שנופתע לראות עבריינות כזו או אחרת בקרב הרוב מתוכם.

ישן 24-09-2011, 11:06
צלמית המשתמש של רועי AZ

החוק - הוא כלי באמצעותו אתה דואג שיהיה סדר והיגיון במדינה בה אתה חי ולמנוע מצב שכל
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "ברור, החוק הוא עניין טכני בלבד. מה שחשובה היא התחושה"

אחד יעשה ככל העולה על רוחו. לצערי זה בגדר המלצה בקרב מרבית האוכלוסיה המדוברת ואכן הם עושים ככל העולה על רוחם.

ישן 23-09-2011, 14:05
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "לא. אני אומר שהטענה שלו שרוב..."

כמה שההכללות האלה נשמעות ומרגישות "לא טוב" ובקלות אפשר לטפול על מי שמשמיע אותן שהוא גזען-פאשיסט וכו', במקרה היא נכונה.

כלומר- לא רוב הבדוואים הם גנבי רכב (למרות שאני בטוח שמרבית המוחצת של גנבי הרכב בדרום הם בדוואים) אבל כן רוב הבדוואים עבריינים, לפחות אני מניח היות ואין לי (או אפילו למדינת ישראל) את הנתונים המדויקים.

כמה בדואים בעלי הקרקע (או שוכרים ע"פ חוק) עליה הם גרים?
כמה בדואים גרים בבתים מאושרים ע"פ חוקי הבניה והמתאר?
כמה בדואים משלמים את שלל המסים המחויבים בחוק?

עבירה זה לא רק גניבת רכבים, הברחת נשים וסמים וסחר לא חוקי בנשק, שהם כנראה סוגי הפשיעה "הקלאסית" בה הנוכחות הבדואית הכי מורגשת, גם לא לציית לחוק זה עברה ופה הבדואים מומחים.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 25-09-2011, 03:26
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "לא הוכחת כלום, העלת טענה..."

1. לא מדבר על פשיעה, מדבר על עבריינות.

2. נכון, יש המון יהודים שעוברים על חוקי בנייה, זה לכשעצמו לא תקין, לעומת זאת מרבית היהודים לא לוקים בעבריינות כזאת, בעוד שמרבית הבדואים כן (בנייה זה עוד כסף קטן, השתלטות לא חוקית על אדמות זה קצת יותר בעיה).

שים לב- אני לא אומר שרוב הבדואים הם גנבי מכוניות או פורצי בתים, אני אומר שמרביתם עוברים על החוק (חוקים חמורים קצת יותר מהורדות פיראטיות) באופן טבעי.

3. אני לא מבין מה הבעיה לקום נגד תופעה ולהוקיע קבוצות שמסרבות לציית לחוקים כמו כולם, אם אני קם נגד העבריינות הבדואית אני גזען, אבל אם אני קם נגד העבריינות החרדית (שאני נגדה לא פחות ואפילו יותר מאשר העבריינות הערבית-בדואית) אני פטריוט?

כל קבוצה שלא יאה לה לקבל על עצמה את חוקי מדינת ישראל בגלל עאלק מסורת ותרבות צריכה לארוז את הפקלאות וללכת קיבינימאט מצידי ולא משנה אם הם עוטים שטריימל וקפוטה או כאפייה וגלבייה.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 24-09-2011, 17:36
צלמית המשתמש של רועי AZ

אני לא בטוח שלרוב היהודים יש אף ארוך
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "לא אמרתי שהשפשיעה של הערבים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
לא אמרתי שהשפשיעה של הערבים ו/או של הבדואים לא חמורה, יצאתי נגד
הטענה שרוב הבדואים הם עבריינים. וד"א להגיד שרוב הבדואים הם עבריינים
זו דווקא כן גזענות (לפחות עד שתיהיה הוכחה אמפירית שזה המצב ואז זה יהפוך
לעובדה), בדיוק כמו שלהגיד שלרוב היהודים יש אף ארוך זו גזענות.

אבל זה אחד המאפיינים הבולטים במה שנקרא תווי פנים. כמו שלאסייתים יש עיניים מלוכסנות ושילידי אפריקה הם כושים.

מדי שנה מגיעים לארץ צליינים ניגרים. כולם בלי יוצא מן הכלל הולכים לבקר בכנרת, היכן שישו הלך על המים - כדי לטבול במי הקודש. לפי אמונתם, מקלחת רגילה תוריד מהם את השפעת המים הקדושים ולכן הם לא מתקלחים. אתה רק יכול לנסות לשער מה קורה לאיכות האוויר כשהם חוזרים חזרה לארצותיהם בקבוצות ענק.

אם אומר שהם ניגרים מסריחים - זו תהיה גזענות, או עובדה?

ונחזור לבדואים - הקטטות ההמוניות שמתרחשות רק אצלם, היא הוכחה נוספת בעיניי, לרמות הפשיעה והיקף הפשיעה בציבור.

ישן 24-09-2011, 09:43
צלמית המשתמש של רועי AZ

מגעיל אכן אפשר הכל.. גם להכחיש שואה.
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "להגיד אפשר הכל"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
למשל, שממרבית הבדואים בנגב, נגזלו אדמותיהם, ששמשו לגידולי בעל בגאיות ולרעיה על הגבעות.
הם הועברו (בלשון עדינה)/גורשו מאדמותיהם, תוך כדי הבטחה למקומות חלופיים. הותרו להם , באופן זמני (אין בארצנו דבר קבוע יותר מזמני) שטחים מסויימים להתיישבות ונבנו להם מספר ערי קבע.
עד היום לא נפתרה בעיית הזמניות.

כמובן שכל זה אינו מצדיק את הגנבים וחייבים לפעול נגדם ביד קשה.

זה הכל עניין של כמה זבל ושקרים ושנאה עצמית, מרשה לעצמו האדם לכתוב ולומר..

ישן 24-09-2011, 13:45
צלמית המשתמש של רועי AZ

מגעיל לא, התכוונתי להכחשה שלה.. שחשבתי שמהרמות הללו תמנע.
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "כיצד הגעת לשואה ?"

ציטוט:
האם התכוונת למה שנעשה לבדואים בנגב ?

אבל אם אתה כותב את המשפט לעיל. הכל כבר יכול להיות איתך. אתה גורם לזילות השואה!

אני משתדל לכתוב את האמת לאמיתה. אתה כפי הניראה אינך מתמצא בחומר ו/או דולה אותו ממקורות לא אמינים ולא בדוקים. לידיעתך הבדואים הסתובבו בנגב וחיו בו עוד לפני שמרבית עם ישראל ידע על קיומו. אפילו בתקופות המפוארות של ממלכת יהודה וממלכת החשמונאים, הנגב לא נכלל בשטח המלכות.

מאיפה אתה מביא את גבב השטויות הללו?! אתה לא חלק מתעשיית השקר.. אתה ממש ממציא אותה מחדש!

האם ידוע לך שכל השטח שמדרום לקיבוץ סעד, פטור אפילו מחובת שמיטה. את זאת קבעה הרבנות האורטודוקסית ולא "עוכר ציון" כפי שאתה מייחס לי חדשות לבקרים.

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 24-09-2011 בשעה 13:47.
ישן 24-09-2011, 14:52
צלמית המשתמש של רועי AZ

מגעיל את נושא השואה אני העליתי. כי רציתי לומר לך שאני מקווה שלרמה של הכחשה אתה לא תגיע .
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "יש לך עוד הרבה הרבה מה ללמוד לפני שתוכל להביע דעותיך"

ציטוט:
בנושאים שאתה בור ועם הארץ.

נדמה לי שאת נושא השואה אתה העלת ?

כי עם כל העלילות הדם שאתה מפזר עלינו, אתה לא רחוק מזה - זו רמה אחת מעל הכחשת שואה..

ואחרי זה שאלת אותי אם אני מתכוון לזו שקרתה לבדואים. אז אם אתה טוען שנעשתה שואה לבדואים - אתה לפחות גורם לזילות השואה שעברה עלינו.

אני רואה שאתה ממשיך ומפתח את תעשיית השקר ועוד קורא לאחרים בורים. אנטימשיות מהזן הנחות ביותר - כבר אמרתי?!

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 24-09-2011 בשעה 14:56.
ישן 24-09-2011, 15:06
צלמית המשתמש של רועי AZ

מגעיל בבקשה.. תציץ פה מתי הנגב כן היה בשטחי המלכויות השונות.
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "כיצד הגעת לשואה ?"

ציטוט:
האם התכוונת למה שנעשה לבדואים בנגב ?

אני משתדל לכתוב את האמת לאמיתה. אתה כפי הניראה אינך מתמצא בחומר ו/או דולה אותו ממקורות לא אמינים ולא בדוקים. לידיעתך הבדואים הסתובבו בנגב וחיו בו עוד לפני שמרבית עם ישראל ידע על קיומו. אפילו בתקופות המפוארות של ממלכת יהודה וממלכת החשמונאים, הנגב לא נכלל בשטח המלכות.
האם ידוע לך שכל השטח שמדרום לקיבוץ סעד, פטור אפילו מחובת שמיטה. את זאת קבעה הרבנות האורטודוקסית ולא "עוכר ציון" כפי שאתה מייחס לי חדשות לבקרים.

אל המפות.

מקורם של הבדואים ומתי בכלל הגיעו להתיישב באזורנו

ומה לך ולשמיטה? אתה לא כופר בכל הדברים הללו? אני מודה שאין לי פה ידיעה, נחכה למבינים שיבואו לקטול אותך.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:04

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר