לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-09-2011, 19:25
  ori183 ori183 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.11.10
צריך עזרה בקניית מצלמת רפלקס

היי,

לאחרונה התחלתי מאוד להתעניין בצילום וחשבתי להפוך את זה לתחביב. ממה שראיתי המצלמות מחולקות לשלושה סוגים שזה הדיגיטליות הקומפקטיות, דמוי SLR ו-SLR. כמו שזה נראה, כדי להפוך את זה לתחביב שהוא יותר רציני כדאי ללכת על ה-SLR.
אבל בגלל המקצועיות המחיר הוא כמובן בהתאם ומחיר של מצלמות כאלה מתחיל ב2500 ש"ח ועולה הרבה יותר מזה. אני רציתי קצת לשמוע עצות שלכם ודעות שלכם בנוגע לקנייה של מצלמה כזאת והפיכה לתחביב, אולי אם יש גם במחירים יותר זולים. את השימוש העיקרי שלי במצלמה אני אעשה בטיולי שטח והתמונות יהיו של נופים בעיקר וגם של אנשים. שיקול נוסף שלי הוא עד כמה נוח לסחוב דבר כזה בשטח (אני מטייל עם תיק מאוד כבד של לפחות 15 קילו).

אשמח לעצותיכם

אורי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-09-2011, 10:21
  dany5311 dany5311 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.05
משקל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ori183 שמתחילה ב "צריך עזרה בקניית מצלמת רפלקס"

מצלמת רפלקס עם עדשה נורמלית ועוד ציוד נילווה, זה בערך תוספת של 2 עד 4ק"ג.
מצלמות ללא מראה הן מצלמות קלות בהרבה אבל כל המ"למ הן בסידרת ניסוי על לקוחות.
חלקן של המל"מ די מוצלחות ,אבל מחירם היקר לא מוצדק ,הרי גרעו ממנה אלמנט יקרו ובכל זאת הן עולות כמו מצלמות רגילות ,כמו כן מלאי העדשות מוגבל ולרוב יש צורך במתאם לעדשות קיימות.
בתור מתחיל (עם מיגבלת מישקל)כדאי לך לנסות מצלמות קומפקטיות עם חיישן גדול כמו קנון G12, או קנון S95 שאפילו יכולה להיכנס לכיס החולצה, או מקבילות להן אצל יצרנים אחרים.
המצלמות האלו מיתאפיינות ביכולות לא רעות ,כאשר בוחר מצבי צילום הכי מיתקרב למצלמות הרפלקסיות של קנון למשל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:21

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר