לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-09-2011, 22:50
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
המחשב מתנתק מהאינטרנט וצריך להפעיל אותו מחדש להחזרת החיבור

מצאתי באינטרנט מישהו עם בעיה בדיוק כמו שלי:

"יש לי תקלה: כאשר המחשב נשאר שעות אחדות ללא שימוש הוא מתנתק מאליו מן האינטרנט, כלומר הן IE והן תכנת הדואר אינם מצליחים ליצור קשר.
המחשב מחובר לרשת ביתית עם עוד מחשב (ונתב/מודם). המחשב השני נשאר מחובר לאינטרנט ללא בעיות וכן נשמרת התקשורת בין המחשבים.
כרגע, האופן היחידי בו אני מצליח להחזיר את החיבור לאינטרנט הוא לאתחל את המחשב. האם יש דרך טובה יותר?"

זה הפתרון שהוא הגיע אליו אחרי כמה זמן:

"סוף-סוף הצלחתי לפתור את התעלומה !
הפתרון איננו מה שחשבתי לפני חודש אלא בהגדרה נכונה של כתובת IP של כרטיס הרשת.
מה שצריך להיות הוא מצב של בחירת כתובת אוטומתית (כלומר הנתב קובע את הכתובת), ואילו אצלי נבחרה, משום מה, אפשרות של כתובות מסוימות (הן ל-IP והן ל- INS)"

אני צריך שמישהו יסביר לי את הפתרון שלו ואיך אני מיישם אותו במחשב שלי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-09-2011, 06:55
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "המחשב מתנתק מהאינטרנט וצריך להפעיל אותו מחדש להחזרת החיבור"

הפתרון שלו הוא לשים את המחשב על מצב לקיחת IP ו DNS (ולא INS, שאין דבר כזה...) בצורה אוטומטית, שזה המצב שבו המחשב שלך נמצא בברירת מחדל, אא"כ אתה שינית משהו בצורה ידנית... אז אם שינית את זה ידנית, אתה אמור לדעת איפה עשית את זה...

הבעייה שלו בכלל נשמעת מוזרה - גם אצלך יש תקשורת בין המחשב שאין לו אינטרנט, למחשב אחר, ורק לאינטרנט לא?!

בכל מקרה, כדי להגיד לך איך לעשות את זה במערכת ההפעלה שלך, תהיה חייב לספר לנו איזו מערכת יש לך... אתה מבין, מיקרוסופט משנים את זה מגירסא לגירסא, ועושים את זה יותר מסובך ככל שמתקדמים בגירסאות...

ישן 26-09-2011, 07:47

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "הפתרון שלו הוא לשים את המחשב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
הבעייה שלו בכלל נשמעת מוזרה - גם אצלך יש תקשורת בין המחשב שאין לו אינטרנט, למחשב אחר, ורק לאינטרנט לא?!

הגזמתי שאמרתי שיש לנו אותה בעיה אחד לאחד כי אצלי האינטרנט מתנתק אחת לכמה שעות גם בזמן גלישה ואני ואחי (שבמחשב שלו אין בעיה) אף פעם לא הגדרנו את זה שתהיה תקשורת בין המחשבים שלנו ככה שאין לי מושג האם יש או אין ביניהם קשר.

בבגדול הבעיה היא שהמחשב שלי סובל מניתוקים והמחשב שלו לא. ניסיתי עדכוני דרייברים, החלפת כבל, ניתוק וחיבור הנתב, העברת התקע של הכבל לפורט אחר ובדקתי שכרטיס הרשת לא מוגדר ככה שהמחשב יוכל לנתק אותו לצורך חיסכון בחשמל.

חרשתי על האינטרנט בניסיון למצוא פתרון וההודעה של הבחור הזה נשמעה הכי קרובה לבעיה שלי.

ישן 26-09-2011, 07:03
צלמית המשתמש של DeepSpace
  DeepSpace DeepSpace אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.09.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "המחשב מתנתק מהאינטרנט וצריך להפעיל אותו מחדש להחזרת החיבור"

XP:
לוח הבקרה -> חיבורי רשת -> לחיצה ימנית על "local area connection" -> מאפיינים -> לחיצה כפולה על internet protocol TCP/IP -> לסמן "קבל כתובת IP באופן אוטומאטי" ו"קבל כתובות שרתי DNS באופן אוטומאטי"

VISTA:
לוח הבקרה -> רשת ואינטרנט -> מרכז הרשת והשיתוף -> נהל חיבורי רשת -> לחיצה ימנית על "local area connection" -> לחיצה כפולה על internet protocol TCP/IP version 4 -> לסמן "קבל כתובת IP באופן אוטומאטי" ו"קבל כתובות שרתי DNS באופן אוטומאטי"

7:
לוח הבקרה -> רשת ואינטרנט -> מרכז הרשת והשיתוף -> שנה הגדרות מתאם -> לחיצה ימנית על "local area connection" -> לחיצה כפולה על internet protocol TCP/IP version 4 -> לסמן "קבל כתובת IP באופן אוטומאטי" ו"קבל כתובות שרתי DNS באופן אוטומאטי"

אם המחשב שלך מתחבר בצורה אלחוטית, במקום לבצע את הפעולה על local area connection יש צורך לבצע אותה על wireless network connection
Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning. -Rick Cook

ישן 26-09-2011, 08:05
צלמית המשתמש של DeepSpace
  DeepSpace DeepSpace אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.09.03
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "הבנתי......"

המצב שלך כבר תקין.
אני הייתי הולך על בדיקת מספר הגדרות אחרות.

בינתיים תבדוק את ההגדרות הבאות:
א. לוח הבקרה -> אפשרויות אינטרנט -> חיבורים -> תסמן "לעולם אל תחייג" ואישור.
ב. אתה אומר שאתה עובד עם אאוטלוק. אם אתה עובד עם 2003 תיכנס לכלים -> אפשרויות -> הגדרת דואר -> תוודא שהתיבה התחתונה ביותר "נתק לאחר סיום שליחה\קבלה ידנית".
ג. הגדרות צריכת חשמל של כרטיס הרשת. לוח הבקרה -> חומרה וקול -> מנהל ההתקנים -> מתאמי רשת -> אולי יהיו שם כמה שורות. אם המחשב מחובר עם כבל אתה אולי תראה ethernet, LAN או 10/100, אם באלחוטי אז WLAN, wireless וכו'. בכל מקרה תלחץ עלייה פעמיים ותבדוק אם קיימת לשונית בשם "צריכת חשמל". תוודא שכל התיבות לא מסומנות.
Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning. -Rick Cook

ישן 26-09-2011, 19:38

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי DeepSpace שמתחילה ב "המצב שלך כבר תקין. אני הייתי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי DeepSpace
א. לוח הבקרה -> אפשרויות אינטרנט -> חיבורים -> תסמן "לעולם אל תחייג" ואישור. כבר מסומן ככה
ב. אתה אומר שאתה עובד עם אאוטלוק... לא עובד עם אאוטלוק
ג. הגדרות צריכת חשמל של כרטיס הרשת. לוח הבקרה -> חומרה וקול -> מנהל ההתקנים -> מתאמי רשת -> אולי יהיו שם כמה שורות. בכל מקרה תלחץ עלייה פעמיים ותבדוק אם קיימת לשונית בשם "צריכת חשמל". תוודא שכל התיבות לא מסומנות. יש שם אפשרות לסמן אישור למחשב לכבות את ההתקן לצורך חיסכון בחשמל אבל זה לא מאושר

זה קרה לי הערב שוב אבל רק לכמה רגעים. באמצע גלישה פתאום הייתי מנותק מהרשת ואחרי כמה רגעים החיבור חזר. נדיר שזה קורה ככה שאני לא צריך להדליק מחדש את המחשב.

יכול להיות שפשוט הכרטיס רשת בלוח אם לא בסדר?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:53

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר