לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-09-2011, 21:44
  chen13 chen13 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.11
שאלות על C# ועל תכנות בכלל

שנה שעברה סיימתי י"ב במגמת מדעי המחשב , אם להיות פיירית לא יותר מידיי התעניינתי בזה כשהייתי בכיתה אבל מאז שגמרתי עם הבית ספר משו בראש השתנה ועכשיו אני מאוד רוצה להיכנס לכל הקטע של תכנות ומוכנה להשקיע בעניין ברצינות

טוב אז , מה שאני יודעת עד עכשיו זה אך ורק מה שלמדתי בבית ספר (אני מפרטת כי אני יודעת שיש כמה תוכניות לימוד):
למדנו עם הספרים האלה של מבט לחלונות :
- מבוא לתכנות בסביבת אינטרנט (HTML , JavaScript , ASP)
- עיצוב תוכנה בשפת C#
- יסודות מדעי במחשב בשפת C# חלקים א' וגם ב'
- מודלים חישוביים

חשוב לומר שכל מה שנמצא בספרים האלה אני באמת יודעת ומבינה (ברמה בה לימדו אותי ולא כלום מעבר)

בקיצור הסיבה שאני כותבת פה את כל המגילה הזאת היא שאני יכולה לישם רק את הידע שקיבלתי מהספר הראשון (מבוא לתכנות בסביבת אינטרנט) , אחרי זה הכל נעשה מאוד תאורטי ואני לא ממש מבינה מה הקשר בינו ובין המחשב שלי ומתי ואיך אני יכולה להשתמש בדברים שלמדתי (בשיעורים פשוט פתרנו כל מיני בעיות מילוליות בשקל במחברת , לא נגענו במחשב כמעט אחרי השנה הראשונה)...

אז... אני מבקשת שתעזרו לי להבין את ההקשר של מה שלמדתי ל...שאר העולם.
חוץ מזה אני יודעת שיש תוכנה שצריך שתהייה במחשב כדי לעבוד עם C# , ושכדאי להוסיף לה סיפריות מסויימות (אני לא בטוחה אם ספריות זה המונח הנכון כאן)...איזה?
עוד שאלות (סליחה..) :
מההסתובבות פה אני רואה שיש הרבה מאוד שפות שאם אני מבינה נכון ההבדלים ביניהם קטנים יחסית וקל ללמוד שפה נוספת כששולטים בשפה אחת , אם כך אז איך יודעים למצא את השפה המתאימה לפרוייקט ? ואיך C# כשפה?
נמ.. דבר אחרון - אני מבינה שקיימות עבודות בתחום התכנות (אפילו הרבה) , מישהו שעובד בזה יכול להגיד לי מה הוא בעצם עושה (בסופר פישוט, זאת באמת תעלומה בשבילי...) ומה צריך לדעת כדי להגיע למצב שבו אני יכולה להשיג עבודה שכזאת? (אני לא מצפה לתשובה של משפט שתהפוך אותי ממישהי שלא יודעת כלום לעובדת נחשקת אבל אם תמליצו לי על ספר או שניים שיקחו אותי לכיוון הנכון אני מאוד יעריך את זה )

טוב אני רואה עכשיו כמה כתבתי ואני כבר מעריכה את מי שבאמת קרא עד לפה...
אני יודעת שכרגע אני בורה בנושא , אבל אני ממש רוצה להבין את כל זה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-09-2011, 10:06
  arik.sol arik.sol אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chen13 שמתחילה ב "שאלות על C# ועל תכנות בכלל"

שאלת הרבה שאלות, אני אנסה לעזור...
כדי לתכנת על המחשב את צריכה מהדר (COMPILER), את יכולה למצוא בתחילת האשכול הזה FAQ שיסביר לך מאיפה ואיך להתקין אותו. (בכלל יש שם הרבה תשובות לשאלות ששאלת ושאלות שעדיין לא שאלת)
בנתיים אין לך מה למהר להוסיף ספריות, תתחילי עם קוד פשוט ומשם תתקדמי לאט לאט.
אכן יש הרבה שפות, לכל אחת יש יתרונות וחסרונות, אבל בסוף רובם דומות, יש לכולם את אותם עקרונות ואם את מבינה טוב שפה מסויימת את באמת יכולה לעבור לשפה נוספת יחסית בקלות (אני אומר יחסית בגלל שמעבר מ-C# ל-C יהיה לך יותר קשה ממעבר מ-C ל-JAVA אבל זה לא אמור לעניין אותך עכשיו)
ד"א - לרוב ההמלצה היא להתחיל מ-C כשפה ראשונה כדי להבין טוב יותר את עקרונות התכנות (אני מניח אבל שיש כאלו שיחלקו עליי)

בתחום התכנות יש הרבה סוגי משרות וכל אחד מבצע עבודה שונה, אני אגיד לך בגדול מה אני עושה בעבודה...
בא בבוקר מכין קפה, כותב עמודים ואת הלוגיקה שלהם לפי איפיון שקיבלתי, שותה עוד קפה, שובר תראש על באג או שניים והולך מאוחר בערב הבייתה
בכל מקרה בשביל להשיג עבודה כזאת לרוב דרוש תואר במדעי המחשב או תואר בסגנון הזה, או להתעסק עם זה בצבא (8200 וכיו"צ)

בהצלחה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:59

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר