לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-09-2011, 12:57
צלמית המשתמש של Army_Boy
  Army_Boy Army_Boy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.07.06
כל החוכמולוגים והשטינקרים כנסו בבקשה:

היום דיברתי עם העו"ד שלי לגבי נהיגה בחו"ל עם הרישיון הבינלאומי

אז לתשומת לבכם, לא רק שזה בסדר מבחינה חוקית לנהוג רק עם הרישיון הבינלאומי (כי זה רישיון בינלאומי וכתוב עליו באנגלית ויש תמונה ויש הכל.. אז למה להוסיף את הישראלי?)

אני יכול לנהוג בגרמניה.

העיקר שכולם פה יודעים להשתמש בביטויים כמו הונאה, עבריינות, פושע, אדם מסוכן
בלי באמת לבדוק את הדברים לעומק.. כי אחרי הכל, אני באתי בגישה טובה בהתחלה ושאלתי שאלה תמימה 'האם אני יכול לנהוג בגרמניה?' ולפי התשובות שקיבלתי רואים שכל אחד מכם פה הוא משפטן דגול בנושאיי תעבורה

אבל מה שהכי עצוב זה שנתגלו פה כמה שטינקרים ומלשנים לא מהעולם הזה, כמו למשל מר. linuxsboot שאני מאחל לו רק בריאות, שנה טובה ושיפסיק להיות מלשן
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-09-2011, 13:21
צלמית המשתמש של Army_Boy

אוקי אולי ההערה שהגרמנים לא יודעים לקרוא בעברית הייתה לא במקום
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Army_Boy שמתחילה ב "כל החוכמולוגים והשטינקרים כנסו בבקשה:"

אבל אני אספר לכם איך כל זה קרה:

בעיקרון לא שיתפתי את ההורים שלי במחשבות האלה, למרות שאבא שלי תמיד אמר לי שהוא מקווה שאני לא ירצה לנהוג שם.
אז היום החלטתי לשתף אותו ואמרתי לו שהוצאתי רישיון בינלאומי ואני לא יודע מה זה אומר. אם זה מאפשר לי לנהוג או לא. בנוסף אמרתי לאבא שלי שכתוב עליו שהוא תקף רק בהצגת רישיון ישראלי בתוקף.

אז אבא שלי התקשר לעו"ד שלי ובירר איתו את כל הנקודות האלה, אני לא יודע איך התנהלה השיחה אבל אני בטוח שאבא שלי, גם אם היה מתגלה הספק הכי קטן אפילו היה מתקשר אלי ואומר לי שאני לא יכול לנהוג. אבל בכל זאת הוא התקשר והוא אמר שזה בסדר, והוא בירר את כל הדברים עם העו"ד והלה אמר לו שזה בסדר גמור, כולל לגבי הרישיון הישראלי (שד"א יש לי אותו) והוא בתוקף

(שלילה זמנית זה לא אומר שהוא לא בתוקף)

נערך לאחרונה ע"י Army_Boy בתאריך 27-09-2011 בשעה 13:23.
ישן 27-09-2011, 13:28
צלמית המשתמש של Army_Boy

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "מה זאת אומרת יש לך את הרישיון הישראלי?"

על המבקש להנפיק רישיון נהיגה בינלאומי, לגשת לאחד מסניפי מ.מ.ס.י., עם רישיון הנהיגה הישראלי שלו. רישיון המונפק
בממסי תקף רק בהצגת הרישיון הישראלי במקביל.

<LI>על מנת להנפיק רישיון נהיגה בינלאומי יש צורך בהצגת רישיון נהיגה ישראלי בר תוקף (פלסטיק / זמני) בלבד.
במקרה של הצגת רישיון זמני יש להציג גם תעודת זהות או דרכון בתוקף

<LI>רישיון הנהיגה הבינלאומי תקף בכ 175 מדינות ברחבי העולם.

<LI>על מנת להנפיק רישיון נהיגה בינלאומי, על מבקש רישיון הנהיגה או על שליח מטעמו להגיע לאחד מסניפי ממסי המופיעים ברשימת הסניפים עם: רישיון נהיגה תקף עם תמונה.

מה שאומר שבשביל לקבל את הבינלאומי הייתי חייב להציג להם את הרישיון הישראלי

פרדוקס
ישן 27-09-2011, 15:33
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "לא עדיף שהוא יקבל שכל רק..."

פה אני חייב העיר משהו, אני חושב שזה בזוי מה שהוא עושה אבל זה שהוא בשלילה לא אומר שהוא אוטומטית ידרוס בן אדם כשהוא ינהג. השלילה לא לוקחת ממך את ניסיון הנהיגה שלך. מה שאני מנסה לומר הוא שלמרבה הצער כל אחד יכול בטעות\בכוונה\בחוסר זהירות\יהירות לדרוס בין אם הוא בשלילה בין אם הוא לא. בכל מקרה הוא עובר על החוק ולזה אני מתנגד בכל תוקף אבל מה שאת אומרת הוא שברגע שהשלילה שלו תגמר אז פתאום הוא יכול לעלות על הכביש בלי הסכנה שהוא ידרוס מישהו.

כמובן שאם הוא ימשיך לשתות בכמויות ולנהוג אז הוא כמו כלי רצח על הכביש.

נערך לאחרונה ע"י TIMON the mongoose בתאריך 27-09-2011 בשעה 15:48.
ישן 27-09-2011, 15:44
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
זה לא רק העניין של לנהוג "טוב" או "רע"
בתגובה להודעה מספר 73 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "פה אני חייב העיר משהו, אני..."

הבן אדם נתפס נוהג כשרמת האלכוהול בדמו גבוהה מהמותר.
בהתאם לכך נשלל רישיונו ע"י בית המשפט.
בא הבחור ושאל אותנו אם השלילה תופסת גם בחו"ל. השבנו לו שללא רישיון הנהיגה הישראלי שלו הוא לא יוכל להוציא רישיון נהיגה בינ"ל, וגם אם כן - הרישיון הבינ"ל לא שווה כלום ללא זה הישראלי בצמוד אליו, ומכיוון שהרישיון הישראלי שלו הופקד בעקבות השלילה - אזי הוא לא יוכל לנהוג בגרמניה כחוק.
הבחור, שכידוע הוא זה שפנה לעצתנו, החליט לצפצף על החוק ולא רק שהוא מתכוון לפעול בניגוד לחוק, הוא מתגאה בזה.
בנוסף, הוא סיפר לנו שרישיון הנהיגה שלו הופקד, אך למרות זאת הוא הצליח "להשיג" רישיון אחר במקומו.
איך הוא השיג את הרישיון? הוא הצהיר שאיבד את הקודם? שהוא נגנב? שהוא הושחת? האם בדרך אחרת? יתכבד הבחור ויספר לנו איך הוא עשה זאת.
אם הוא עשה זאת באחת הדרכים המתוארות לעיל, אזי יתכן ומדובר כאן במעשה שחוצה את גבולות תקנות התעבורה ועובר לאזור אחר לגמרי: חוק העונשין. שכן יתכן והבחור עבר כאן עבירה פלילית - אולי קבלת דבר במרמה.

אנחנו לא מדברים כאן על מישהו שפישל פעם אחת, אלא על מישהו שאימץ התנהגות פסולה, שלא מוכן לקבל את העונש שהוטל עליו ושמוכן לרמוס את החוק פעם אחר פעם, וחמור מכך: הוא עוד מתגאה בזה.

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 27-09-2011 בשעה 15:46.
ישן 27-09-2011, 19:00
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
אתה עושה שטות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Army_Boy שמתחילה ב "כל החוכמולוגים והשטינקרים כנסו בבקשה:"

המקרה שלך הוא לכל היותר בתחום האפור. קיים חשש שאם יעצרו אותך ישללו לך את רישיון הנהיגה לתמיד או לפחות לתקופה ארוכה ומשמעותית יותר מהשלילה הקודמת שלך.

לי, בניגוד לרוב הכותבים כאן, אין בעייה מוסרית משמעותית עם מה שאתה עושה. ההגיון אומר שמי שנפסל לנהיגה לצמיתות הוא אדם שרשויות החוק החליטו שאסור לו לנהוג כי הוא מסכן את הזולת, אבל פסילה זמנית איננה מעידה על כך שהרשויות מאמינות שהנהג מסוכן, אלא שהן רוצות להעניש אותו בכמה חודשים ללא נהיגה על מנת שירתע מעשיית עבירות נוספות, אחרת - רישונו היה נשלל לצמיתות.

יחד עם זאת, המעשה שאתה בוחר לעשות הוא כנראה לא חוקי, והייתי ממליץ לך להמנע מלעשות אותו כדי לא להקלע לעוד משפט תעבורה, שהתוצאה שלו תהיה כואבת עבורך .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 27-09-2011, 19:49
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
בתגובה להודעה מספר 109 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אתה עושה שטות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looklook

ההגיון אומר שמי שנפסל לנהיגה לצמיתות הוא אדם שרשויות החוק החליטו שאסור לו לנהוג כי הוא מסכן את הזולת, אבל פסילה זמנית איננה מעידה על כך שהרשויות מאמינות שהנהג מסוכן, אלא שהן רוצות להעניש אותו בכמה חודשים ללא נהיגה על מנת שירתע מעשיית עבירות נוספות, אחרת - רישונו היה נשלל לצמיתות.

אני מסכים עם זה.
הבעיה שלי היא לא עם זה שהוא נהג שיכור ונתפס פעם אחת (מעניין כמה פעמים הוא נהג עם רמת אלכוהול גבוהה בדם ולא נתפס...). מה אני אגיד לך? זה יכול לקרות לכולם, אפילו להכי טובים.
אגב, ג'ניה יצא ממש בזול וגם אמרתי לו את זה. העו"ד שלו הצליח להגיע להסדר עם התביעה שבו במקום שנתיים שלילה הוטלו על ג'ניה שבעה חודשים בלבד.
אבל, תפסו אותך? נשפטת? קיבלת עונש? קבל את העונש כמו גבר ואל תתחיל לחשוב ולתכנן איך אתה עוקף אותו, תוך עשיית מעשים שניתן להבין (באופן משתמע) שהם לא הכי חוקיים, ועוד להתגאות בכך.

זה מה שמפריע אותי.

ישן 28-09-2011, 01:07
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03

פעם ראשונה שאני מגיבה בנושא הזה, קצת מתרגשת...

אני חושבת שקצת הגזמתם.
אני מנסה לשים את עצמי במקומו, ולחשוב איך אני הייתי נוהגת ( ).
ותכלס? לא יודעת...
קרו מקרים בהם עברתי את המהירות המותרת, קרו מקרים שלא עצרתי בעצור, קרו מקרים ששתיתי שליש בירה ונהגתי.
אז כן, טכנית גם אני עבריינית. אני לא הולכת להצטדק ולהטיף...
אני קצת חוששת להכליל, אבל אני אאזור אומץ - כולנו עוברים פה ושם על חוקים... ולהתפס ולקבל שלילה זה מבאס. אבל זה לא משפיע על טיב הנהיגה, ואם הוא ידרוס בנאדם בגרמניה אז כנראה שזה היה קורה גם אם לא הייתה שלילה מעולם.

אז אני אסיים בברכת שנה טובה, נסיעה מהנה ואנא ממך לא להרוג אנשים!

ישן 28-09-2011, 09:43
צלמית המשתמש של Army_Boy

אני מתגאה בזה
בתגובה להודעה מספר 123 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "הבעיה איננה בכך שנתפס נוהג..."

כי עד לפני שזה קרה לא היה לי סיכוי לנהוג או להשכיר רכב בגרמניה
ועכשיו לא רק שאני יכול, אלא גם באופן חוקי.. (כמעט) לנהוג .

ובמצב שלי להשיג דבר כזה, זה כמובן לא מובן מאליו
אז כן אני מתגאה בזה
ברור שאני הולך לנהוג שם בסופר זהירות על מנת למנוע מקרים של תאונות/להתפס וכו'..

ואת הדרך שהשגתי בה רישיון ישראלי, אני אספר לכם בהמשך כשאחזיר את האוטו לחברת ההשכרה (כי אני כבר לא יודע עד כמה רחוק אנשים מסוגלים פה ללכת, במיוחד המשועעמים שבהם... אולי עוד תתקשרו לשגרירות גרמניה בישראל? ותגידו שנמלט עבריין לגרמניה..)

וחוץ מזה.. אני הולך לנהוג בגרמניה.. בארץ אני לא נוהג ולא ינהג עד שתסתיים לי השלילה אז למה זה כ"כ מפריע לכם?
ואם הייתי אומר לכם שאני הולך להשכיר אוטו בטנזניה או באיזה חור בהודו זה היה גם מפריע לכם באותה מידה?
ישן 28-09-2011, 23:21
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
הי
בתגובה להודעה מספר 125 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אם אתה לא מספר על איך השגת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
אם אתה לא מספר על איך השגת רישיון ישראלי, אז אני מניח שאתה מודע לזה שביצעת עבירה, לא? הרי, אם קיבלת שלילה היית צריך להפקיד את הרישיון במשטרה, וכתבת שעורך הדין שלך עשה זאת עבורך. אז או שיש לך שניים איכשהו, או שעורך הדין שלך לא עשה זאת או כל דבר אחר.

מבחינה חוקית, מניין ימי הפקדת הרשיון מתחיל מרגע הפקדת הרשיון בפועל.
כלומר, אם אדם נשפט לשלילה של שלושה חודשים, ועברו שישה חודשים והרשיון לא הופקד, הואנ נחשב כאדם הנוהג בשלילה ומניין ימי השלילה הוא מרגע הפקדת הרשיון,
אם נמשיך את סיפור המקרה, אדם שקיבל שלילה לשלושה חודשים והפקיד את הרשיון רק אחרי שישה חודשים, מניין ימי השלילה הוא תשעה חודשים(פי שלוש ממה שקבע בית המשפט). וכל הזמן (תשעה חודשים), הוא מופיע במחשבים של ניידות מ"י כנהג בשלילה.
כך שמומלץ מאד, במקרה של שלילה, להפקיד את הרשיון מיד, ולא להאריך את זמן השלילה בפועל.

ישן 28-09-2011, 10:10
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 124 שנכתבה על ידי Army_Boy שמתחילה ב "אני מתגאה בזה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Army_Boy
כי עד לפני שזה קרה לא היה לי סיכוי לנהוג או להשכיר רכב בגרמניה
ועכשיו לא רק שאני יכול, אלא גם באופן חוקי.. (כמעט) לנהוג .

אתה יודע ש"כמעט" חוקי זה לא חוקי.... אבל אתה נסה להתייפייף.

ציטוט:
ובמצב שלי להשיג דבר כזה, זה כמובן לא מובן מאליו
אז כן אני מתגאה בזה

גם במצב של רוני ליבוביץ' להשיג כסף לשלם את חובות ההימורים שלו היה לא מובן מאליו... אז הוא צריך להתגאות בשודים שלו בתור האופנובנק?

ציטוט:
ברור שאני הולך לנהוג שם בסופר זהירות על מנת למנוע מקרים של תאונות/להתפס וכו'..

אהבתי את זה שמבחינתך להיתפס יהיה שווה ערך ללעשות תאונה

ציטוט:
ואת הדרך שהשגתי בה רישיון ישראלי, אני אספר לכם בהמשך כשאחזיר את האוטו לחברת ההשכרה (כי אני כבר לא יודע עד כמה רחוק אנשים מסוגלים פה ללכת, במיוחד המשועעמים שבהם... אולי עוד תתקשרו לשגרירות גרמניה בישראל? ותגידו שנמלט עבריין לגרמניה..)

או במילים אחרות, עשית מעשה שהוא פסול מספיק כדי שאם ידווח יכול להרוס לך את תוכנית ההונאה הקטנה שלך... ואתה מפחד שאזרחים שומרי חוק ידווחו עליו...

אמא תרזה אתה

ציטוט:
וחוץ מזה.. אני הולך לנהוג בגרמניה.. בארץ אני לא נוהג ולא ינהג עד שתסתיים לי השלילה אז למה זה כ"כ מפריע לכם?

כי זה שתנהג בצורה לא חוקית (כי רשיונך לא בתוקף והוא הושג במרמה) בגגרמניה לא יהיה יותר חוקי מלנהוג בארץ בשלילה.

ציטוט:
ואם הייתי אומר לכם שאני הולך להשכיר אוטו בטנזניה או באיזה חור בהודו זה היה גם מפריע לכם באותה מידה?

כן. אתה חושב שגרמניה זו הבעיה שלנו? אתה פשוט לא מסוגל לקלוט מה לא בסדר במה שאתה עושה?

ישן 28-09-2011, 13:09
צלמית המשתמש של idanmos
  משתמש זכר idanmos idanmos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.09.05
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...

אני אפשט את זה עבורך,
לידידה שלי שללו רישיון ל-60 יום בגלל תאונה (נכנסה בקטנוע בצומת, נעזוב את זה שהקטנוע החליט לדהור באור אדום).
היתי איתה בבית המשפט, הגענו לסיכום עם התובעת על הכרה בשלילה של 30 יום הקודמים פלוס שלילה של 30 יום נוספים.
מחובתה הוא להפקיד את הרשיון, אז היא הפקידה.
לאחר השלילה, היא קיבלה רישיון זמני (דף כזה כמו שאתה מוציא רישיון בפעם הראשונה), ושרישיון קבוע ישלח בדואר.

הרישיון שלה בתקופה הנ"ל לא בתוקף, וגם אם השגת (מישהו שמכיר מישהו שייש לו גישה, מכיר את הסיפור, האמן לי), אתה עדיין בשלילה.

אבל היי, שום דבר לא יעצור בעדך, אז סע לשלום, ותשתדל לא להרוג אנשים בגרמניה, אתה בשלילה הרי, סיכוי יותר מסביר שתעשה.

ישן 28-09-2011, 23:11
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

Facebook profile

אני מכיר את התרגיל של "להוציא כפל רשיון, לפני השלילה". זה עדין לא אומר שהרשיון הישראלי שלך בתוקף.
אגב. אם תציג את "הכפל רשיון" בפני שוטר ישראלי, אתה עלול להסתבך לא רק בנהיגה ללא רשיון (ואז גם אין ביטוח וכל השאר) אלא גם בהכשלת שוטר, וזאת כבר עבירה פלילית.

אני מציע לך להוריד מהאגו שלך,
אתה עושה טעות מאד מסוכנת ואתה עלול לקלל את היום שעשית את הטעות הזאת.

אגב.
הכנתי תגובה הרבה יותר חריפה, אבל היא הייתה מורידה אותי לרמת כתיבה שלא מקובלת עלי.

לגבי העורך דין שלך............ אני מציע לך לחפש אחד אחר. ודחוף.

ישן 29-09-2011, 08:32

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 138 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "לגבי רישיון כפול יש עוד דרך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
לגבי רישיון כפול יש עוד דרך אשר והיא זיוף רישיון. אם זה נכון או לא, אתה תדע יותר ממני בנושא אשר.
האם אפשר לזייף רישיון באיכות מקורית וקיימים כאלה גורמים בשוק השחור?

תמיד יכולים להמציא איזה רעיון חדש.
אבל, כיום בכל ניידת סיור/תנועה יש מחשב שמחובר לכל בסיסי המידע של המשטרה, משרד הפנים, משרד הרישוי ועוד ומתעדכן כל הזמן,
כך שהחיים של הזיפנים רק הופכים לקשים יותר.
אגב. הרשיון הנהיגה הישראלי, נחשב בין הקשים לזייוף, יש מספר רב של סימנים מוכמנים שקשים מאד לזייוף.

ישן 29-09-2011, 08:59
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 139 שנכתבה על ידי שמולביץ אשר שמתחילה ב "[QUOTE=linuxsboot]לגבי רישיון..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שמולביץ אשר
הרשיון הנהיגה הישראלי, נחשב בין הקשים לזייוף, יש מספר רב של סימנים מוכמנים שקשים מאד לזייוף.

אני מביט עכשיו ברשיון שלי וקבלתי חדש השנה כולל ת.ז חדשה עקב בעיה במשרד הפנים, ויש בו רק את הקטע של ההגה הכסוף עם הקוד וחוץ מזה אני לא רואה סימנים אחרים שקשה לזייף.
כל מכונה של הדפסה כמו בקופת חולים יכולה לזייף את הכל חוץ מההגה והקוד שנמצאים בקטע הכסוף הזה.
ראיתי כיצד זה מודפס בקופות החולים וזה אותו דבר בצורה זהה לרשיון הישראלי גם בגודל וכל איש מקצוע יכול להתאים את הגודל של הטקסט ראה לדוגמא את הכרטיסים של רמי לוי והסופרסל אותו עיקרון בדיוק,אלא אם יש כמה סימנים מוכמנים שרק שוטרים ואנשי משרד הרישוי מכירים.

אם תראה לי רשיון אחד אמיתי ואחד לא אמיתי,אני לא אוכל לדעת מי מהם אמיתי,אם הלא אמיתי יהיה קרוב למקור.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:05

הדף נוצר ב 0.27 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר