לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-09-2011, 08:16
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "[QUOTE=infected aviad]ואיך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי student1
ואיך העובדה, שהתנחלויות כמו מעלה אדומים, פסגת זאב, נווה יעקב, אריאל

א,זאת התיישבות ולא התנחלות.
ב, התנחלות זה מושג שאנשי השמאל הקיצוני והשמאל הרגיל המציאו בעברית כנראה כי התרגום מאנגלית לעברית הוא התיישבות.
ג, אנשים שבחרו לגור לשם הם יותר ישראלים וציונים בדרך כלל מדפני ליף והחברים שלה,אותם אנשי רוח "ישראלים" ואנשי שמאל בבועה בתל אביב.

יש שכונות בירושלים שהייתי בונה חומה ומנתק אותן בכלל מישראל ואסור כניסה של מי שגר שם לישראל כולל להר הבית באופן גמור כמו על כל ערבי שגר בגדה המערבית. הם רוצים להיות מדינה בבקשה יש שכונות שהממשלה שלהם תספק להם מים,חשמל,חינוך ובריאות,אם אנחנו עם כובש ונוראי כל כך.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 29-09-2011 בשעה 08:19.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-09-2011, 01:19
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
קדימה, דן, ספר נא לי מהן ה"התנחלויות" שבהן אסור לבנות כלום
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "הכל דבורים"

אני אכתוב שמות של יישובים ואודה לך מאוד אם תסמן ליד כל אחד מהם האם מותר לבנות בהם (פשוט תציין
מותר/אסור, ליד כל שם...).

1. אלקנה
2. עץ אפרים
3. שערי תקווה.
4. בית אריה.
5. אורנית.
6. אלפי מנשה.
7. סלעית.
8. צופים.
9. מודיעין-עילית.
10. מודיעין-רעות-מכבים (במכבים).
11. חשמונאים.
12. כפר רות.
13. מבוא חורון.
14. פדואל.
15. ברקן.
16. בית חורון.
17. מעלה אדומים.
18. גבעת זאב.
19. אדם.
20. נווה דניאל.
21. אפרת.
22. אלעזר.
23. כפר עציון.
24. ראש צורים.
25. אלון שבות.
26. אשכולות.

כמו כן, להלן רשימה של שכונות בירושלים, שאשמח לשמוע על עמדתך בנוגע לבנייה בהן:

1. רמות ד'.
2. רמות ג'.
3. רמות ב'.
4. רמות א'.
5. רמת שלמה.
6. נווה יעקב.
7. פסגת זאב צפון.
8. פסגת זאב מזרח.
9. פסגת זאב מערב.
10. גבעת המבתר.
11. הגבעה הצרפתית.
12. מעלות דפנה.
13. שמואל הנביא.
14. סנהדריה.
15. שמעון הצדיק.
16. מעלות הזיתים.
17. ממילא.
18. הרובע היהודי.
19. כפר השילוח.
20. גבעת חנניה.
21. תלפיות צפון.
22. ארמון הנציב.
23. תלפיות.
24. בקעה.
25. קטמון.
26. קטמונים.
27. פת.
28. מלחה.
29. קריית יובל.
30. גבעת מרדכי.
31. רוממה.
32. גבעת רם.
33. רמת בית הכרם.
34. בית הכרם.
35. עין כרם.
36. גבעת משואה.
37. מוסררה.
38. מאה שערים.
39. הר חוצבים.

יכולתי להמשיך, אבל אם תסמן לי לגבי אלה - אודה לך מאוד...
ישן 29-09-2011, 09:38
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
אין כל אין כל טעם להשיב לך - הרי בכל מקרה אתה מעוות את מה שאני כותב
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "במילה אחת: כן. אין לו דרך פשוטה לענות לשאלה הזו"

1. מספר פעמים כתבתי את התוואי הכללי של גבול מדינת ישראל הבנוי על תקונים לגבולות שביתת הנשק עם ירדן. מרבית התושבים אזרחי מדינת ישראל יהיו בשטחים שיכללו במדינה.
2. אני תמיד מציין שאנחנו ניקח כל מה שנראה לנו (לממשלת ישראל) כחיוני לשמירת בטחוננו, כולל פיקוח ארוך טווח על הכניסה והיציאה משטחי המדינה הפלסטינאית ועל מה שיוותר תוקם המדינה הפלסטינאית.
3. אין לי כוונה להתחרות אתך בהיכרות עם שטחי ארץ ישראל - אבל תאמין לי (למרות שזוהי דרישה שקשה לך לקבלה), שאני יודע היכן נמצאת ירושלים, תל אביב חיפה ואפילו היכן ג'נין, נבלוס, חליל ויריחו ועוד אי אלו ישובים עלומי שם, שהוקמו בעקבות תוצאות מלחמת ששת הימים, שאינן עוזבות אותנו לרגע עד עצם היום הזה..
ישן 29-09-2011, 01:04
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

ממה בדיוק מתפעלים? מבנייה בשכונה של 40,000 איש, שקרובה לקניון מלחה?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מי המלך שמתחילה ב "הבה נגילה 1100 יחידות דיור-"

עם כל הכבוד, מי שרוצה להבטיח את אחדות העיר, צריך לבנות בנקודות שבהן יש צורך בחיזוק הרצף
ההתיישבותי: לבנות מפסגת זאב ונווה יעקב דרומה ומערבה (בואכה רמת שלמה), לבנות באזור E1, ולחזק
את מעלה אדומים. לבנות בנקודות שמחברות את גבעת זאב לשכונת רמות ד'. לבנות בשכונת שמעון הצדיק
לאורך הרחוב מכיוון מזרח למערב, באופן שייצר רצף יהודי מכביש מס' 1 עד לשרשרת ההרים המזרחית (הר
הצופים, הר הזיתים וכד').

בנייה בגילה היא דבר מצויין - אבל מתן דגש אליה, זה דבר חמור ביותר, שכן זה יוצר תחושה כאילו הבנייה שם
אינה דבר טבעי. משרד ראה"מ בכלל לא צריך להגיב למחאות על בנייה בגילה, כשם שמשרד ראה"מ לא מגיב
למחאות על בנייה בשכונת נאעות לון בבאר-שבע, או בשכונת בורוכוב בגבעתיים. משרד ראה"מ צריך לעסוק
בנקודות שעליהן באמת יכול להיות מו"מ (למשל, בנייה בגב ההר בשומרון). שם יש מקום להתווכח ולהגן על
זכויותינו לבנות. י-ם צריכה להיות מחוץ לדיון. כאשר לשכת ראה"מ טורחת להגיב להחלטות וועדה מחוזית על
בנייה בשכונה בתוך י-ם - היא מסמנת שגם גילה על השולחן...
ישן 29-09-2011, 05:08

בנייה בגילה היא דבר מצויין
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "ממה בדיוק מתפעלים? מבנייה בשכונה של 40,000 איש, שקרובה לקניון מלחה?"

כשאתה "משתמש" בהגיון הצרוף ולא בחלומות מגלומניות - אין פער בין התייחסויותינו לבסוס ישיבתנו בארץ ישראל ובהבטחת קיומה של מדינת ישראל.

לא כך בהמלצתך ל"בנית רצף" בכל ירושלים והמשך האחזותנו בכל רגבי ארץ ישאל המערבית. מה שיהפוך אותנו במהרה בימינו למדינה ערבית במקום מדינה בסגנון מערבי ומקדם את חלום "סוריה הגדולה" ו/או הגדלת מוטת השליטה של האיסלם על כלל השטח שהוא כבש מאז ומעולם.

תרגע אפילו ראש ממשלתנו בגיבוי ממשלתו מצהירים ( לצערי אינם מבצעים ) על כוון הדומה להשקפותי ולא להשקפותיך. המזל שהם נאחזים בעובדה, שאין פרטנר בסביבה. אבל לא ירחק היום והפרטנר ישנס מותניים ויתיישב בחדר הדיונים על פי הזמנתו של ראש ממשלתנו ואז אנא אנחנו באים ? מה אנחנו באמת נותנים ? על מה, למחיאות כפיהם של כל באי עולם, אנחנו מוותרים.
ישן 29-09-2011, 09:50

מי שנושא באחריות חייב לתת את התשובות
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "וואלה, מסתבר שבנייה בפסגת זאב זה חלק מחזון סוריה הגדולה..."

אתה אשף הבלבול והערפול - קושר מן שאינו מינו ולוקח דברים הבאים מהקשר אחר ו"דוחף" אותם כתגובה מוחצת לנושא דיון/השמצה אחר.

תקצור נקודות זכות אצל ה"גרופים" שלך - אצלם אתה בודאי מלך מלכי המלכים היודע לתת תשובות מוחצות.

השיטות שלך הן שיטות מוכרות וכפי שלא עזרו לממציאיהם הן לא תעזורנה לך.
דוקא ישועתך תבוא מסרבנותה של הרשות הפלסטינאית ומ"אביב העמים" ש"נפל" על שכנינו. לפי השיטה כאשר רע לערבים טוב ליהודים. שיהיה טוב לשניהם - זה אינו מצוי במילון שלך.

אלוהים אולי יסלח לך - אני אינני מסוגל לסלוח ולא אפרט פן אואשם בפגיעה בכותב בפורום.
ישן 29-09-2011, 10:07
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

ערפול? בלבול? כתבתי לך רשימה מפורטת עד לרמת הבדל של היישובים ושאלתי לדעתך עליהם...
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "מי שנושא באחריות חייב לתת את התשובות"

במקום לענות אחת מהשתיים (או "אורי, בחיי שאין לי מושג מה זה השמות האלה שכתבת עכשיו, ואני מודה לך שבזכותך למדתי שיש יישוב בשם מעלה אדומים", או "אורי, להלן עמדותיי המנומקות לגבי כל אחד מהיישובים
הללו, אותם אני מכיר בזכות סיורי הרבים ברחבי א"י האהובה שלנו"), אתה בחרת להתחמק ממתן כל מענה.
זה בסדר גמור, ואף אופייני לשיחותינו בשנים האחרונות - אבל אתה הגדלת עשות והאשמת דווקא אותי
בערפול ובלבול. זה בערך כמו שאנס ייגש לנאנסת אחרי המעשה ויאשים אותה שגנבה את בתוליו.... טוב,
זו הייתה דוגמא חריפה במקצת - זה יותר דומה לגנב שתובע את קורבנותיו על שבגלל משקל הסחורה שנטל
מהם, הוא קיבל קילה...
שוב, חריף במקצת - אבל משתי הדוגמאות הללו, עובר המסר: מי שמתחמק מתשובות ישירות, לא באמת יכול
לקטר על ערפול...
ישן 29-09-2011, 07:16
  משתמש זכר מי המלך מי המלך אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.11
זה במסגרת:"הם רוצחים אנחנו בונים".במקרה הפעם זה בגילה
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "ממה בדיוק מתפעלים? מבנייה בשכונה של 40,000 איש, שקרובה לקניון מלחה?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
עם כל הכבוד, מי שרוצה להבטיח את אחדות העיר, צריך לבנות בנקודות שבהן יש צורך בחיזוק הרצף
ההתיישבותי: לבנות מפסגת זאב ונווה יעקב דרומה ומערבה (בואכה רמת שלמה), לבנות באזור E1, ולחזק
את מעלה אדומים. לבנות בנקודות שמחברות את גבעת זאב לשכונת רמות ד'. לבנות בשכונת שמעון הצדיק
לאורך הרחוב מכיוון מזרח למערב, באופן שייצר רצף יהודי מכביש מס' 1 עד לשרשרת ההרים המזרחית (הר
הצופים, הר הזיתים וכד').

בנייה בגילה היא דבר מצויין - אבל מתן דגש אליה, זה דבר חמור ביותר, שכן זה יוצר תחושה כאילו הבנייה שם
אינה דבר טבעי. משרד ראה"מ בכלל לא צריך להגיב למחאות על בנייה בגילה, כשם שמשרד ראה"מ לא מגיב
למחאות על בנייה בשכונת נאעות לון בבאר-שבע, או בשכונת בורוכוב בגבעתיים. משרד ראה"מ צריך לעסוק
בנקודות שעליהן באמת יכול להיות מו"מ (למשל, בנייה בגב ההר בשומרון). שם יש מקום להתווכח ולהגן על
זכויותינו לבנות. י-ם צריכה להיות מחוץ לדיון. כאשר לשכת ראה"מ טורחת להגיב להחלטות וועדה מחוזית על
בנייה בשכונה בתוך י-ם - היא מסמנת שגם גילה על השולחן...
ישן 29-09-2011, 10:02
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

כן, דן. דעתי היא תמיד כדעתך - אתה מאוד משפיע על עמדותיי הפוליטיות
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "האם אני קורא את הנכתב או חלמתי חלום"

למעשה, עד שנפגשתי בך וירטואלית, הייתי לא-מעוצב בכל הנוגע להשקפות פוליטיות, אבל כעת, אחרי שלמדתי
כ"כ הרבה ממך - אני מרגיש סוף סוף את הבשלות הנחוצה בשביל להביע עמדות - ואך טבעי הוא, שהן זהות
להשקפותיך...

ומכיוון שאני תמיד נתקל במפספסי-ציניות: השתגעת?! אתה באמת חושב שאתה, באיזושהי תת-תת-תת-תת-רמה, משפיע על העמדות שלי? דן, אני לא יכול לטעון שאין עמדה של תומך שמאל שלא יכולה
להיראות לי כהגיונית ומשכנעת פה ושם - אני טוען שעמדה ש-ל-ך לא יכולה להיות כזו. בעיקר בגלל שהיא
מבוססת על אמונה דתית ביזארית, ולא על איזשהו שיקול דעת והכרת העובדות. אני מבטיח לך שאחרי שתוכיח
לי שיש לך מושג ירקרק היכן נמצאים היישובים באותה שאלה - עמדןתיך תילקחנה טיפה יותר ברצינות. מבטיח.
ישן 30-09-2011, 21:36
  ספאמר101 ספאמר101 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.08.11
אין ברצוני לעליב, אך אתה מוציא את עצמך טיפש פעם אחר פעם
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "כגרופי של אורי אתה מצטיין"

האיש שאיתו אתה מתווכח ללא סוף מצליח להשתיק אותך (סליחה, גורם לך לתרץ) פעם אחר פעם, אז מדוע אתה מתווכח איתו שרמת הידע שלך כנראה נפולה -בנושא הזה- משלו בהרבה?
שים לב לתשובותיך בעוד לתשובות שלו ותראה הבדל עצום... בעוד שהוא מספק פרטים ושואל אותך ללא הרף(שאלות מעולות, והגיוניות), אתה מתקשה לענות על שאלות יחסית פשוטות (אם אתה בעד למסור שטחים, אתה אמור לדעת מה המשמעות שלהם בכול ההיבטים, אלא אם כן אתה אדם חסר אחריות, או סתם שטוף מוח) וברגע שאינך מצליח לענות לו יותר אתה עובר לשלב המגננות והוא מבקש שוב שתענה לו על השאלה בעוד שאתה מנסה להתעלם מכך ולהמשיך את הדיון, בתקווה "לקטול" אדם שמבין פחות ממך ולהחזיר לך את הכבוד הווירטואלי האבוד.

אז בחייך, אתה נראה אחד שווה יותר מתגובות טיפשיות כאלו. אם אינך יודע אמור זאת, אם אתה יודע חסל את השואל, אך הפסק עם ההתבכייניות והאשמות הילדותיות, זה מוציא אותך קטן יותר.

שבת שלום וגמר חתימה טובה =]
ישן 01-10-2011, 05:35

תודה עבור הערתך הבונה
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי ספאמר101 שמתחילה ב "אין ברצוני לעליב, אך אתה מוציא את עצמך טיפש פעם אחר פעם"

רק כמה הערות :
1. האיש עם השאלות הקנטרניות אינו משתיק אותי. בכתיבתי הרצינית אינני פונה אליו אלא לציבור שקיימת לו פתיחות לשמוע גם גישות שונות מאלו הנפוצות בפורום.
2. אינני מנסה להתחרות עם אף אחד ברמת הידע אפילו באלו המתיימרים לדעת לכאורה הכל. אני עונה בדיוק את התשובות שהטרדן רוצה לשמוע. הרי את תשובותי הרציניות הוא איננו מקבל בין כה והופך בהן והופך בהן ועושה בהן פלסטר. תאמר שוב התבכיינות אז תאמר. אבל אלו הן העובדות. שים לב לתשובותיך בעוד לתשובות שלו ותראה הבדל עצום.
3. רשימות כל אחד יכול להכין, זה אינו מוכיח דבר ולבטח שלא על השיקולים הרב מערכתיים.
מספר פעמים הגדרתי ברמה כללית היכן צריך לעבור גבולה הקבוע של מדינת ישראל ומה לדעתי צריכים להיות השקולים המנחים. כניסה לפרטים יכולה להעשות ע"י מומחים לדבר ולא ע"י שרלטנים שלכאורה שואלים "שאלות מעולות, והגיוניות". כאלו המסוגלים רק לאמר לא מבלי לכתוב ולו פעם אחת את הכן שלהם.
4. את חוות דעתך עלי המוכנסת בצורה מאד מתוחכמת - תשמור לעצמך ואני מתעלם ממנה. בדיוק כפי שמתעלמים ממנה מנהלי הפורום.
ותודה בעבור המחמאות

חתימה טובה בודאי שלא תקבל ממני והשאר לאלוהים פתרונים.

נערך לאחרונה ע"י ישראל היפה בתאריך 01-10-2011 בשעה 06:03.
ישן 01-10-2011, 12:55
  ספאמר101 ספאמר101 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.08.11
אם הייתי מדבר רק על המקרה הזה, ניחא
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "תודה עבור הערתך הבונה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
רק כמה הערות :
1. האיש עם השאלות הקנטרניות אינו משתיק אותי. בכתיבתי הרצינית אינני פונה אליו אלא לציבור שקיימת לו פתיחות לשמוע גם גישות שונות מאלו הנפוצות בפורום.
2. אינני מנסה להתחרות עם אף אחד ברמת הידע אפילו באלו המתיימרים לדעת לכאורה הכל. אני עונה בדיוק את התשובות שהטרדן רוצה לשמוע. הרי את תשובותי הרציניות הוא איננו מקבל בין כה והופך בהן והופך בהן ועושה בהן פלסטר. תאמר שוב התבכיינות אז תאמר. אבל אלו הן העובדות. שים לב לתשובותיך בעוד לתשובות שלו ותראה הבדל עצום.
3. רשימות כל אחד יכול להכין, זה אינו מוכיח דבר ולבטח שלא על השיקולים הרב מערכתיים.
מספר פעמים הגדרתי ברמה כללית היכן צריך לעבור גבולה הקבוע של מדינת ישראל ומה לדעתי צריכים להיות השקולים המנחים. כניסה לפרטים יכולה להעשות ע"י מומחים לדבר ולא ע"י שרלטנים שלכאורה שואלים "שאלות מעולות, והגיוניות". כאלו המסוגלים רק לאמר לא מבלי לכתוב ולו פעם אחת את הכן שלהם.
4. את חוות דעתך עלי המוכנסת בצורה מאד מתוחכמת - תשמור לעצמך ואני מתעלם ממנה. בדיוק כפי שמתעלמים ממנה מנהלי הפורום.
ותודה בעבור המחמאות

חתימה טובה בודאי שלא תקבל ממני והשאר לאלוהים פתרונים.

אך כנראה אתה לא שם למה שאתה כותב ולמה שקורה, בנתיים אתה זה שמחפש דרכים להתחמק לשאלות שאין לך יכולת להשיב.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:35

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר