לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-09-2011, 18:43
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי Ingsoc שמתחילה ב "אסטרטגיה בזמן אמת זה פשוט..."

לא כל המשימות הן לבנות כוח ולהחזיק מספיק זמן ואז לנצח עם צבא גדול.

המשימה עליה דיברתי עם טניה היא אחת שאין ייצור צבא עד כמה שזכור לי וזאת אחת הבעיות בה.
ב age of empires הם הגבילו את כמות ההגנות של המגדלים שאפשר לבנות וברמה של מומחה המחשב תוקף אותך מכל מקום ועושה לך גם נזק לא קטן,אם יש לך הגנה לא טובה. נגד המחשב אפשר לייצר פרשים וקשתים מחוזקים עם קלפים ובשלב הזה אתה מאבד בעיקר חיילים וקירות,אבל הפנים איך אומרים בטוח רוב הזמן.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-09-2011, 18:45
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "sims זה משחק של בנות בדרך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
sims זה משחק של בנות בדרך כלל.

לא שאני מתנגד למשחקי אסטרטגיה בזמן אמת אבל אני מוכרח להודות שאפילו הטוב ביותר שבהם (Homeworld: Cataclysm) לא יחזיק אותי רבע ממה שמשחק ניהול סביר (דוגמאת The Movies) עד טוב (Transport Tycoon Deluxe) עד מעולה (Simcity 3000, Sims 2, Sims 3) יחזיק אותי....

רמת האתגר ורמת העניין במשחקי ניהול טובים מנצחת פי אלף את משחקי האסטרטגיה בזמן אמיתי (שמלבד שינויים בממשק הגרפי ובBalance הם בעצם די דומים אחד לשני, עם יוצאי דופן מועטים כמו סדרת Homeworld)....

אם כבר משחקי מלחמה, תן לי טקטיקה בתורות (Squad Level Turn Based Tactics) כמו סדרת Xcom הטובה והישנה וSilent Storm המעולה, או אסטרטגיה בתורות (Heroes of Might and Magic, Warlords, Civilizaiton)...

Red Alert? מיציתי אחרי המשחק הראשון

ישן 29-09-2011, 07:18
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי shai-li שמתחילה ב "פעם כולם שיחקו סימס, כולל הבנים."

לא אמרתי שבנות לא משחקות אסטרטגיה ומלחמה שי לי בשום שלב בדיון. אני מעדיף לשחק Transport Tycoon Deluxe עד היום,כי יש בו אתגר והרבה דברים לעשות.
(זהו הקובץ הכי מפותח שיש לי ב openTTd שאני עדיין מנסה לפתח אותו מדי פעם למרות שיש קושי בפיתוח,כי יש לי 500 רכבים ורכבות.)

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img402.imageshack.us/img402/9682/openttd.png]

כייף להוסיף רובוטים של המחשב ולשחק מולם כל עוד הם מוגבלים בדרך כל שהיא אחרת המחשב גונב כל משימה עם סיבסוד מיד.
סימס שחקתי שבוע בערך שיצא הראשון וזהו נמאס לי ממנו כמו רוב הגברים,כי אין יותר מדי מה לעשות בו,אפילו שיש לי את סימס 3 עם כל התוספות זרוק איפה שהוא סתם בארון.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:20

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר