לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-09-2011, 00:05
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "יכול - כן רוצה - לא."

תשמע המשחק הזה זה חלומו של כל מפתח. תוך חודשיים לעשות מיליונים.

זוכר את פלישת התרנגולות? (chicken invaders)
אני בין הראשונים שגילו את המשחק ברשת ובמכללה אמרו לי מה אתה ילד קטן?
ותנחש מה? אחרי שבוע וחצי זה עבר כמו אש בשדה קוצים לכל העולם ואותם אנשים שאמרו לי את זה היו מכורים למשחק כולל המרצים שלא נתנו לי לשחק במשחק בזמן השיעורים שהכרתי את החומר.

אם אני אכתוב משחק כמו chicken invaders או angry birds,אני יודע שעשיתי את הקופה ומשחק שכולם יזכרו. תן ליוצרים קרדיט רוג,כי מגיע להם וכמובן אל תשכח את השיא של ארץ נהדרת בשנים האחרונות:
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-09-2011, 04:17
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אמרתי מילה רעה אחת נגד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
אמרתי מילה רעה אחת נגד היוצרים? היוצרים ניצלו באג (או שמא עלי לומר פיצ'ר) באנושות כדי להצליח. הם גאונים. המשחק מעיד על השחקנים, לא היוצרים. שנאמר... פני הדור כפני הכלב

ניצלו באג/פיצ'ר? אני לא יכול להסכים איתך בנקודה הזאת, כי זה רק משחק שתפס ובסופו של דבר זה בעיקר מזל של היוצרים. קח לדוגמא משחקי אסטרטגיה ומלחמה אתה לא רואה כל משחק כזה מצליח בגדול.
אנשים שלומדים לתואר בהנדסה או להיות עו"ד משחקים ב angry birds ובמשחקים אחרים יותר מורכבים,ולכן זה לא אומר כלום על הדור הזה.
הם גם נתנו גרסה חינם בלי לפרוץ או לעבור על החוק בניגוד למשחקים אחרים,ולכן אני לא רואה כאן דבר פסול.
אם אתה רואה במשחק הזה דבר רע,תסביר אולי על מה מדובר?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
שמע, גם יצרני הסיגריות הם גאוניים (אני אומר זאת בלי שום ציניות)... זה לא הופך את המוצר שלהם לפחות רע וזה לא משנה את העובדה שלעשן זה גרוע, נכון?

סיגריות הן רעל והן הורגות ואתה בעצמך יודע את זה בעצמך בניגוד למשחק מחשב לא מזיק.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 30-09-2011, 05:19
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "[QUOTE=MS_Rogue]אמרתי מילה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
ניצלו באג/פיצ'ר? אני לא יכול להסכים איתך בנקודה הזאת, כי זה רק משחק שתפס ובסופו של דבר זה בעיקר מזל של היוצרים. קח לדוגמא משחקי אסטרטגיה ומלחמה אתה לא רואה כל משחק כזה מצליח בגדול.

My point exactly. שום משחק שדורש מחשבה עמוקה לא יכול להצליח בצורה כזה.

ציטוט:
אנשים שלומדים לתואר בהנדסה או להיות עו"ד משחקים ב angry birds ובמשחקים אחרים יותר מורכבים,ולכן זה לא אומר כלום על הדור הזה.

ומה הנקודה? על כל "בעל תואר" (כאילו שתעודה על הקיר אומרת משהו על האדם) שמשחק בAngry birds ומשחקים אחרים יותר מורכבים יש עשרים או שלושים אנשים שאין להם את העומק לשחק שום דבר יותר מורכב... וזה כן אומר הרבה על הדור הזה... אתה מסתכל על היוצאים מן הכלל וטוען שהם מגדירים את הכלל. זה די עצוב.

ציטוט:
הם גם נתנו גרסה חינם בלי לפרוץ או לעבור על החוק בניגוד למשחקים אחרים,ולכן אני לא רואה כאן דבר פסול.

ואתה צריך שיעור בהבנת הנקרא. איפה קראת שאמרתי שיש משהו פסול במשחק הזה?

ציטוט:
אם אתה רואה במשחק הזה דבר רע,תסביר אולי על מה מדובר?

לא. מי שלא מבין, בעיה שלו.

ציטוט:
סיגריות הן רעל והן הורגות ואתה בעצמך יודע את זה בעצמך בניגוד למשחק מחשב לא מזיק.

לא קשור.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:10

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר