לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-09-2011, 19:55
  justme1234 justme1234 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.11
בבעיה

שלום
שתדעו שתוך כדי שאני כותב את זה יורד לי דמעות
אני חי במצב קשה
ישלי אבא חרא שמקלל וצועק כל היום וקורא לכולנו חארות ואפסים וכו הוא דורש ממני להיות דתי ולא משנה מה אני לא ירצה אותו ישלי ציונים גבוהים אבל כלום לא מספיק טוב בשבילו תמיד הוא ימצא מה שלא טוב
הוא אוהב אותי רק מתי שאני הולך לבית הכנסת אבל אני שואנ להיות שם והמחיר זה לאבד אותו
הוא אף פעם לא היה בילדות שלי לא היה אכפת לו הוא לא דיבר איתי ולא כלום רק מתי שההיתי עושה משהו לא בסדר או משהו לא היה הולך טוב בבצפר אז ההיתי חוטף מכות והוא תמיד היה אומר אחרי שהוא היה מרביץ לי ולאחים שלי שזה לצורך חינוךך וגם לו הרביצו והוא יצא בסדר וכל מיני אני מתבייש להביא חברים לבית בגללו ואז הוא צועק אין לך חברים אתה חרא שונאים אותך יא פסיכי ...
אמא שלי אוהבת רק את אחותי כל הצלחה שלה שומעים שבועות בבית ולא אכפת לה משאר הילדים היא תמיד אומרת לנו תתנהגו יותר כמו נעמה (שם בדוי ) למה אתם לא כמו נעמה ......
הבעיה השלישי בחיים היא אחותי האהובה על האמא היא המלשנית וילדה טובה ירושלים כל היום היא מלשינה ומסכסת בין כולם
היא מתקלחת 40-50 דקות ואומרת אחרי זה לאמא שאנחנו בזבזנים שמדליקים את הדוד מים ולא מנסים לחסוך
אני לא יודע מה לעשות נמעס לי לחטוף מכות וצעקות ולשמוע שאני חרא ולא מספיק טוב
ובתכלס אני אדם טוב אני קס באוטובוס למבוגרים עוזר לחברים ללמוד שקשה להם או שהם צריכים אותי ומשתדל לעזור תמיד אז למה מגיע לי לחיות איתם .........
מי שיכול לעזור לי עצה או משהו הכל יתקבל בברכה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-10-2011, 14:14
  S N U F K I N S N U F K I N אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי justme1234 שמתחילה ב "בבעיה"

אהלן.

"אתה עוזר לחברים שלך בלימודים, קם לכבוד זקנים באוטובוס" - אפשר לראות שאתה בחור נהדר ועם ראש על הכתפיים, אני מאמין שיש מספר דרכים שיכולים מאוד לעזור לך. כמו שהמנהלת אמרה, בצבא אתה תחוש סוף-סוף באחראיות ועצמאות שלדעתי מאוד יחזקו אותך, אתה תהפוך לבחור בוגר יותר ותדע להתמודד גם אם דברים מחוץ לצבא בצורה שונה. אני שמח לשמוע שהעסק בינך לבין אביך לא נגרר מצידך לדברים גרועים, וטוב שכך (כל הכבוד לך!), תוכל להתעלם ממנו, וכמובן לחבור יותר לאנשים שאוהבים אותך ואיתם אתה בקשר טוב. אמנם, ניתוק מההורים זה אידאל, לכן אולי תחשוב על לדבר איתם קצת, אפילו כדאי שתתחיל עם אמך, נראה שהיחסים ביניכם מאוד קרירים.

בהצלחה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:42

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר