לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-09-2011, 18:41
  falukky falukky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.06.11
צריך את עזרתכם במציאת באג מסויים

אני יוצר ProcessStartInfo ןמריץ קובץ מסויים מהמחשב, אני קולט את מה שזה מחזיר ומדפיס, אם אני מריץ את זה בעזרת CMD זה מדפיס לי הודעות מסויימות ואותם אני קולט בתוכנית ומדפיס, כשאני מריץ את התוכנית (איזשהו קובץ exe) אני רושם אחרי זה Path מסויים של קובץ אבל הבעיה היא שאם בשם של אותו הקובץ יש רווחים התוכנית לא מדפיסה כלום בניגוד לזה שאם שוב אני עושה את זה בעזרת CMD אין בעיה והכל עובד.
הנה הקוד שלי:

קוד:
Process Capinfos = new Process(); ProcessStartInfo ps1 = new ProcessStartInfo(@"C:\Program Files\Wireshark\capinfos.exe", @"D:\Downloads\10_attach_Copy.snoop"); ps1.RedirectStandardOutput = true; ps1.RedirectStandardError = true; ps1.WindowStyle = ProcessWindowStyle.Hidden; ps1.CreateNoWindow = false; ps1.UseShellExecute = false; ps1.ErrorDialog = false; Capinfos.StartInfo = ps1; Capinfos.Start(); StreamReader myStreamReader = Capinfos.StandardOutput; String result = myStreamReader.ReadLine(); Console.WriteLine(result); string[] array = new string[18]; for (int i = 0; i < array.Length; i++) { array[i] = myStreamReader.ReadLine(); } Console.WriteLine(array[0]); Console.WriteLine(array[4]); Console.WriteLine(array[5]); Console.WriteLine(array[7]);

אם למשל בארגומנט שאני שולח לתוכנית (אחרי ה-Path של קובץ ה-exe) היה את השם ללא הסימן "_" זה אז לא היה מדפיס לי כלום:

קוד:
ProcessStartInfo ps1 = new ProcessStartInfo(@"C:\Program Files\Wireshark\capinfos.exe", @"D:\Downloads\10_attach Copy.snoop");
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:50

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר