לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-09-2011, 21:32
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
יצחק נבון: "פרס היה ראש ממשלה מעולה - הייתי שמח אם היה יכול להיות גם נשיא וגם רוה"מ"

חודשים ארוכים שאני מנסה לראיין את יצחק נבון. המשא ומתן עם לשכתו של נשיא המדינה החמישי היה ארוך ומפרך, אך אפשר לקבוע שגם היום, שנים ארוכות מאוד מאז עזב את בית הנשיא ונפרד מלשכת שר החינוך, נבון הוא אדם שקשוב לרחשי הציבור.

בפעם האחרונה שניסיתי, זה היה לפני כחודשיים כשהזירה בדרום התחממה, ונורו טילים מכיוון עזה על היישובים הישראליים. נבון חשב שזה לא הזמן לדבר עליו בשעה שהאזרחים כאן במצוקה, וביקש שנמתין עוד מעט, עד שיירגע המצב.

בגיל 90 ובמצב בריאותי טוב, נבון הוא עד מומחה אמין למה שקרה כאן לאורך כל שנותיה של המדינה, ועוד קודם להקמתה, כשעמד בראש המחלקה הערבית של ההגנה בירושלים. הוא היה ראש לשכתו של דוד בן גוריון, אבל גם נבחר לנשיא המדינה ב-1978, שנה אחת לאחר עלייתו לשלטון של מנחם בגין, יריבו המר של ראש הממשלה הראשון.

בחירתו של נבון לנשיא דווקא במציאות שבה היה לליכוד בפעם הראשונה מאז קום המדינה רוב פרלמנטרי מוצק, נבעה מכך שהליכוד שהיה מורכב משתי סיעות גדולות, חירות והליברלים, לא הצליח להגיע בתוכו להסכמה על מועמד מקובל. הליברלים בליכוד ביקשו שראש סיעתם אלימלך רימלט יהיה המועמד לנשיאות, בעוד שבגין ביקש מועמד מסורתי ומשכיל מבני עדות המזרח.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/291/153.html
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-10-2011, 07:22
  משתמש זכר מי המלך מי המלך אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.11
המפא"יניקים האלה חושבים שאנשים לא זוכרים לא שומעים ולא קוראים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "יצחק נבון: "פרס היה ראש ממשלה מעולה - הייתי שמח אם היה יכול להיות גם נשיא וגם רוה"מ""

את הפיגועים הקשים בתקופה הקצרה בה היה פרס ראש ממשלה .
התגובה של הפלשתינים להריגתו של המהנדס יחייה עיאש מילאה את הארץ בפיגועי
דמים.
לפרס לא הייתה תשובה ומאובדן עשתונות הוא רץ להתייעץ עם שרון מהליכוד שהיה אז באופוזיציה.
גם מבצע ענבי-זעם בלבנון שיזם פרס כשל וישראל אולצה להתקפל חזרה לאחר שפגז שנורה ע'י צה"ל הרג 100 פליטים.
זאת גם הסיבה שהציבור ברובו העדיף לבחור "טירון" כראש ממשלה-נתניהו על פני שמעון פרס
הותיק והמנוסה.

אז יואיל נא הנבון לא לספר לנו צ'יזבטים על שמעון פרס.
ישן 01-10-2011, 12:13
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "יצחק נבון: "פרס היה ראש ממשלה מעולה - הייתי שמח אם היה יכול להיות גם נשיא וגם רוה"מ""

חברה זה לא רציני,
אתם בדעתכם ציינתם שבאשכול של עבאס זכי אין חדשות והוא אומר את מה ששמענו כבר בעבר(לא סקופ בהגדרה)
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=551441
מעבר לזה שזו רק דעתו גם כן.
סלחו לי, יש מחיר שאתם צריכים לשלם על שקיפות והוגנות.
לא חשבתם לרגע להעביר את האשכול ההוא (ובצדק) למרות שהוא "דעה" ולמרות שאתם בעצמכם ציינתם שאנו כבר שמענו פעמים רבות את מה שנאמר שם, לכן זה בהגדרה לא סקופ.
זה לא מספיק הוגן חברים, הייתם צריכים לספוג גם את "דעתו" של יצחק נבון, דרך אגב- הכותרת היא בוודאי סקופ, אני מעולם לא ידעתי שזו דעתו של יצחק נבון (מסכים כמובן שדעתו לא "מענינית" במיוחד, אבל זה כבר לא עניין לכם להחליט, הוא היה הנשיא, זה לא "נהג אוטובוס או איש רוח" כמו שאוהבים לציין כאן לפעמים).
לא נעים לגלוש כאן כשזה ככה, רק שתדעו, עם כל הערכה אליכם, מצפה ליותר שקיפות.

ישן 01-10-2011, 14:15
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אני חושב שכבר כתבתי לך פעם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
אני חושב שכבר כתבתי לך פעם שגם אם אתה כותב משהו זה לא בהכרח הופך
את מה שכתבת לנכון ועם כל הכבוד אני עומד מאחורי הטענה הזו גם במקרה
הזה. בתור המנהל שהעביר את האשכול הזה לפה אני מוצא את הטענה שלך
כאילו האשכול הזה הועבר לפה בגלל יחס שונה או חד צדדי מעליבה משהו,
ואני רוצה לציין במפורש שזה גם לא נכון. אם אתה באמת רוצה לדעת אני אשמח
להסביר לך למה פתחתי את האשכול על זכי בסקופים.

ברור שמה שאני כותה לא הופך אותו לנכון..זה נכון כאן לגבי כולם.
זה גם לא הופך את ההחלטה שלך לנכונה.
אתם מוזמנים להמשיך לפעול ככה, ואם לא עצרתם פעם לחשוב מדוע הפורום הוא חד צדדי ומה אתם יכולים לעשות (במסגרת החוקים הרלוונטים) כדי שהוא יהיה יותר מאוזן אז אתם חוטאים לתפקידכם.
לא נעים להיות כאן שמאלני בפורום הזה והסיבה היא לא התשובות האינטילגנטיות של ori שקשה לענות עליהן..הסיבות הן אחרות ואתם צריכים להיות יותר קדושים מהאפיפיור כדי שיראה שיש כאן שקיפות ושיוויון.
שלא יהיו אי הבנות, אני לא חושב שאתה עושה בכוונה, אני בטוח שאתה לא מודע לזה, בדיוק כמו הרבה חברים מהתקקשורת מיין-סטרים שלא עעושים בכוונה, זה כבר בא טבעי לראות הכל בעינים שמאלניות.
כמו שמצאת איזו הנפצה למה האשכול על זכי הוא "סקופ" אחרי שציינו בפירוש שהוא לא, יכולת והיית צריך להתנהג בצורה דומה לאשכול הזה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:52

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר