לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-10-2011, 03:54
  משתמשת נקבה סנופ האדומה סנופ האדומה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.11
אביב,שוב הגיע היום הזה.

זה ניראה כאילו קשה לזכור אותך. הזמן באמת עושה את שלו.
בחצי שנה האחרונה ממש פחדתי שהיום הזה יגיע.
עכשיו אני בסדר.
מרגישה כאילו אני עומדת ללכת לאירוע משפחתי.
הזוי לא?
אני עדיין זוכרת את הצחוק שלך כשלימדתי את שליו לגזור כתר מנייר באופן כזה שהוא לא יחרוג מהקוים המשורטטים. עברו שלוש שנים מאז, והוא כבר לא ניראה לי יודע מי אתה בכלל.
אני גם מתקשה לשכוח את השאלה שלך: למה אין לך חבר?שעליה עניתי בחרטוט כלשהו
את היום ההוא שיצאת מהאשפוז, ובכיתי מרוב דאגה כי הרגשתי שמשהו עומד לקרות.
את המשפט הזה של אבא שלי כשהיינו בדרך-לא זןכרת לאן, שאתה עולה בהר תלול ובסוף תיפול למעלה. אני גם זוכרת שכשהוא אמר את זה התמונה שעלתה לי לראש זה שאתה רוכב על אופנוע במעלה איזה צוק ובסופו מדרדר ללמטה.
אני זוכר
שבחתונה ההיא לא הצתלמתי איתך או בכלל, כי התביישתי בעצמי. אני זוכרת שבראש השנה ההוא הצתלמתי איתך במצלמה של שרה.
התמונה האחרונה. א י לא ראיתי אוצה עד עכשיו.
אני זוכרת שלימדת אותנו במונפול לשים את הכסף באמצע כדי שמי שיעצר במעבר חופשי יקבל הכל. אני זוכרת שזה קרה באיזה צום כיפור אחד..שישנת אצלנו וצמת איתנו.
אני זוכרת שלבת מצווה שלי הגעת עם גבס ביד..לא יודעת באיזו.
אני זוכרת שראיתי איתך את נסרט הזה עם ויל סמית' שהוא נשאר אגם אחד אנושי בתוך עיר של זומבים עם הכלבה שלו. עד עכשיו הסרט הזה מזעזע אותי.כשראינו אותו איתך, אני ואחי הקולנוע היה עדיין בקניון איפה שאייטש אן אם נמצא עכשיו וכשהגיעו הקטעים המפחידים החזקתי את היד שלך.
אני זוכרת כמה שהצחיק אותי ללכת לצידך כי היית ככ גבוה וכשדיברתי איתךהיחתי צריכה להרים את הראש.
אני זוכרת שהיינו בנופש משפחתי באילת וכמו כל בנו הנוער קפצת מהגשר בטיילת אפילו שאומרים שז מסוכן ואסור. אני זוכרת שבכלל לא פחדת.
אני זוכרת שהייתי איתך בסניף של סורגר כלשהו ולקחת המבוגר ענקי וחיסלת אותו בשניות.
אני זוכרת שהייתה תקופה שבה היו לך פסים בשיער.
אני זוכרת שישנת אצלנו שבועיים ורצינו שתעבור לגור איתנו ותתרחק מהצרות.
אני זוכרת שלא רצית.

אני זוכרת שאןלי שלושה חודשים אחרי זה זה קרה.
ו(לסרט ההוא קראו אני האגדה) אני זוכרצ שקרתה לך תאונהעם האופנוע ונהיה לך נמק ברגל והיו צריכים לכרות לך את כל הכרית שמסביב לבוהן כולל הבוהן. אני זוכרת שצחקנו עליך שיותר לא תוכל ללכת עם כפכפים.
אני זוכרת שכשביקרתי אותך באישפוז לא ככ רציתי להיכנס לחדר שלך כי היית מחובר לעירוי וקשה לי לראות דברים כאלה.אני זוכרת שאבא שלך עודד אותי להיכנס, ושזה היה בסדר. אני זוכרת שיצאנו לסיבוב אורור בביח והיית עם כיסא גלגלעם והתחלת לעשות איתט"סוס" וזה ממש היה נראה לי מצחיק ומגניב.
אני זוכרת שפעם היית.
אני זוכרת.
אבל למה אני מרגישה שהזכרונות האלה היו יכולים להיות סיפורים משותפים לי ולך, בארוחות חג ונופשים משפחתיים ובאירועים ובחגיגות למה אני מאגישה שאין לי מסםיק ממך. למה אני מרגישה שההיכורות שלי איתך עדיין באיבה? למה אני מרגישה צורל להצדיע לך או יוצר נכון חמצבה שלך! הצבא שלע הוא תיקון עח זה שלא התגייסת. ואמרתי לך שלמרות שלא קיבלו אותך אתה יכול להתנדב. היום כבר המציאו לזה פתרון' נערי מכם. פעם זה היה רק להתנדב.אני זוכרת שאמרת לי: עזבי אותל...אני זוכרת שהיה שמץ עלבון בקול שלך.אני זוכרת שכפיר היה בצבא. אני זוכרצ שאני ישנתי. אני זוכרצ שגלעד צעק. אני זוכרת שאריאל התקשרה אלי לשאול אם זה נכון.
אני זוכרת שכפיר סיפר לנו שהוא גילה על סה דרך חבר שלו מהבסיס שניגש אליו לפילבוקס באמצע שמירה ושאל אותו אם ישלו קאוב משפיה בשם אביב כי אם כן הוא נרצח אתמול בלילה.
אני זוכרת את הקדיש של אבא שלך.
אני זוכרת שחשבצי על העובדה שזו הלוויה הראשונה שהשתתפצי בה אי פעם.
אני זוכרת שהייצי בהיי מטורף. הכחשתי הכלצפ.
אני זוכרת שאחרי יומיים הגיע יום כיפור. אני זוכרת שלקחתי את ג'סי לטיול והמצאתי עליך שיר בעל פב(כי אסור לכצוב) וכשחזרתי דיקלמתי אותו לכפיר. אני זוכרת שהוא עמד לבכות. אני זוכרת שאהיבכיתי. אבל רק קצת. אני זןכרת שהחלטתי שהשיר הזה עצוב מעדי ולכן אני זוכרת שהחלטתי לשכוח אוצו. אני זוכרת שעד עכשיו אין שום תיעוד שלו ושאני לא זוכרת ממנו אפילו מילה. אני זוכרת שאירי חמי שנה ראיתי את המצבה שלך.באני זוכרת שהתפוררתי. אני זוכרת שלקח לי משהו כמו שנה להפיר את השיר שכתבתי עליך.אני זוכרת שבוא חא יצא טןב.
אני זוכרת את תחושת הפספוס עכ שלא ספדתי לך.
אני זוכרת שפעם היה לי בן דוד בגובה מטר ותשעים שהיהבחור ממש מצחיק
ולא הצליח לעבור בשכר של הבית שלי מרוב שהוא היה גבוה הוא היהצריך להתכופף.
אני זוכרת דהוא היה בדיוק בתהליכים של לחזור בתשובה, ואני זוכרת שהוא היה.
R.I.P

נערך לאחרונה ע"י סנופ האדומה בתאריך 04-10-2011 בשעה 04:22.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:33

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר