לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-10-2011, 17:12
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
נו שויין! לשמוע את שפטל "הציוני הדגול" מגן בחרוף נפש על מדינת ישראל, זה קצת יותר מדי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "יורם קניוק: "איני מוכן ששמוק כמוך ידבר כך, אני אתבע אותך!" שפטל: "בוא לבית משפט""

או שפטל, ששתה בצמא את דמם של ניצולי השואה שקמו והעידו במשפט דמיניוק ועשה מהם אבק ואפר משום שזכרונם בגד בהם או שהאימה אחזה בהם רק מהמעמד לעמוד מול אותו רוצח מתועב.
טוב שההיסטוריה למרות הכל שפטה את אותו מנוול גם בשנותיו האחרונות ובעיקר בגרמניה שחיפשה דרך להעניש את האוקראיני משתף הפעולה.
מבחינת שפטל היה זה משפט ראווה וכך הוא מתאר את המשפט בספרו. לא משפט של רוצח מתואב, לא גרמני, אלא אוקראיני משתף פעולה בשמחה ואנטישמי מובהק שהתיאורים (עקבתי אז אחרי המשפט) על מעשי ההתעללות שלו החזירו את העדים הללו אחורנית בשנים והיו אחוזי אימה בשעה שהתבוננו לעבר החייההאוקראינית הזאת.

אותו שפטל שמבחינתו By The Book היה הערך עליו נשען.

הוא זה שמצטט פסקה ומפרש אותו ברוח הדברים שהוא מנסה למכור מדי יום, כמה ציוני וכמה נלהב הוא.
אבל את ההיסטוריה אי אפשר לשנות.
זהו שפטל שעליו ניתן לומר "הפוסל, במומו פוסל".

"בשנים האחרונות ביסס שפטל את מעמדו כאחד מעורכי הדין הפלילים הידועים בישראל, ומייצג עבריינים בולטים כיצחק אברג'יל, מאיר אברג'יל, גרגורי לרנר וחגי עמיר אחיו של יגאל עמיר רוצח ראש הממשלה יצחק רבין" (לקוח מקורות החיים של שפטל בויקיפדיה).

ןהמדקדקין אומרים "זו טריפה וזאת נבילה".
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-10-2011, 13:18
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
כאשר שמעתי אותו ברדיו 103 בתחילה, חשבתי שהאיש עושה לעצמו "תיקון"
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "מבחינתי גם אם קניוק היה נרשם..."

בהמשך התברר לי כי "זאת אותה גברת בשינוי אדרת".
אדיפוס ומגאלומן לא קטן.
אם רדיו 103 מתהדר באנשים מסוגו אזי זה מעיד בדיוק על הסחורה שהוא רוצה למכור לנו.

לגבי קאניוק - אינני חושב שהבינו אותו נכון באשר למה שכתב. גם בזמן מלחמה מותר להרהר וטוב שעושים כך.
מכאן ועד להוקאתו כמי שמעדיף שמדינת ישראל לא תתקיים הדרך רחוקה.
לגבי עניין הזהות - זה מזכיר לי מישהו אחר שביקש אזרחות צרפתית ושימש בכל מיני תפקידי מפתח במדינת ישראל, לגביו - בכל צילום ראיתי או שהראש שלו גדל, או שהכיפה שלו התכווצה - לא הצלחתי להחליט.

קניוק שוכח דבר אחד - שמבחינת האוייבים - לא משנה אם תרשום עצמך כבן ללא דת, או אפילו אם חו"ח תתנצר. אתה תמיד תישאר יהודי.
ישן 04-10-2011, 18:05
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
אתה גר בנען?
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "מר רוג גילה שהאחראי על המים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
מר רוג גילה שהאחראי על המים בנען שכח לפתוח מחדש את השיבר המוביל מים לבית משפחת רוג בתום שיפוצים שנעשו בבניין... קרא בזעף לאיש ודרש ואף התעקש שיפתח מחדש את השיבר....

וזה רלוונטי למדינת ישראל, לעם ישראל ולעולם כולו בערך באותה המידה כמו שני הליצנים האלו

ישן 10-10-2011, 15:47
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "עכשיו מגיעים לפרלמנט? אתה באחור של שנה חביבי...כבר גמרנו את כל הפיצוחים השווים.. :)"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי .ישראלה היפהפיה
יאללה, אם כבר שברתי 'סדנת גמילה מסקופים' לכבודך אז לך ותחזיר לכאן את G.L.S.H וימחל לך לך על הנפקדות שדפקת...

ברוכים השבים, שנה טובה וגמר חתימה טובה

אני רואה שאתה לא מפספס כלום, אני עובר פה לפעמים בשקט, פעם אחת שפתחתי את הפה וטראח... (אבל אל תחשוב שאני לא מעריך את המחווה).

גל יחזור לכתוב פה בלי קשר למה שאני אעשה או לא אעשה, זו לא החופשה הראשונה שהוא לוקח, אבל אם יש דרך בטוחה לדחות את החזרה שלו זה לשלוח אותי להזמין אותו (למרות שהוא עיקש גדול אז אולי בהפוך על הפוך...) אבל עזוב את הגולים מרצון, גם אותך אני לא כל כך רואה פה בזמן האחרון.

(וכמובן, ד״ש לקגנס שבניגוד לנו מפגין יציבות ואמינות בפורום).

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:52

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר