לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-10-2011, 14:56
צלמית המשתמש של KenMasters
  KenMasters KenMasters אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.10
חופית טייב מכריזה: אני עוד אהיה ראש הממשלה

http://www.nrg.co.il/online/54/ART2...&cat=874&loc=28

לחופית טייב נמאס להיות הבלונדינית החלולה מ"היפה והחנון". עכשיו היא מכריזה על מהפך: בשלב ראשון היא סילקה את הבלונד. בשלב שני היא מתכוונת לכבוש את ראשות עיריית נתניה ("פיירברג? אני לא סובלת אותה"). בשלב אחרון היא תתיישב בכיסא של נתניהו ("מי בכלל צריך שלום עם הערבים")

טייב (23) מתאמצת להציג את עצמה בפני כל העולם כדמות ייצוגית ומכובדת, אבל העבר, איך לומר זאת בעדינות, רודף אחריה כצל כבד. במהלך הריאיון היא מקבלת שיחת טלפון מנלה גולדברג, חברתה לריאליטי "היפה והחנון", התוכנית שהטביעה חותם בתרבות הטלוויזיונית שלנו כתוכנית שיש בה הכול מלבד בינה ודעת. טייב תופסת פינה שקטה מאחורי דלת זכוכית עבה, אבל עד מהרה גם החיץ שנוצר בינינו לא מצליח להעלים את חילופי הצעקות בינה לבין גולדברג. באותם רגעים אפילו סטייסי, הכלבה המפורסמת של טייב, מגלה סימני דאגה ואצה לבדוק הכצעקתה. לאחר כמה דקות טייב חוזרת לריאיון עם דמעות בעיניים.
"אני פשוט שונאת אותה", היא רושפת אש לעברה של גולדברג. "אני לא בן אדם ששונא אנשים, אבל היא פשוט עברה כל גבול".
מה קרה?

"החוצפנית הזאת התקשרה להגיד לי שהיא רוצה לעשות הגדלת חזה אצל הרופא שלי. היא פשוט קנאית שאין דברים כאלה. כל דבר שאני עושה גם היא עושה. יש גבולות שאסור לחצות בין מתחרים, גם אם התוכנית נגמרה".
מה, זה כמו סימון טריטוריה אצל כלבים?
"בדיוק. זו הטריטוריה שלי, אז לכי חפשי לך מקום אחר".

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

אני לא מאמין שנלה רוצה לעשות ניתוח חזה, ועוד אצל הדוקטור של חופית.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-10-2011, 17:15
  משתמשת נקבה נוריתקו נוריתקו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.09.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי KenMasters שמתחילה ב "חופית טייב מכריזה: אני עוד אהיה ראש הממשלה"

ואיך היית פותרת את המאבק החברתי?
"למי אכפת מזה? זה מאבק טיפשי של חבורת מפונקים שרוצים לעבור לתל-אביב. זה לא מעניין אף אחד, אז שיתעוררו. לי אישית טוב בנתניה ובחיים לא הייתי עוברת לתל-אביב. בתור ראש ממשלה הייתי נוהגת בדיוק כמו ביבי. פשוט מקליקה Ignore אחד גדול עליהם ומתעלמת מהבעיה הזאת".

טוב, אם ככה עדיך להישאר עם ביבי בתור ראש ממשלה, לפחות יש לו משהו בתוך הראש
מה שכן, מתאים לה החום. הבלונד מזעזע ברמות שלא יתוארו.
נסיון לקידום אתרים בחתימה אסור על פי חוקי האתר (וגם לא ממש עוזר משום שאנחנו חוסמים אותו בצורה טכנית על פי הנחיות גוגל...), ולפיכך הוסר מחתימתך. הנך מתבקשת לקרוא את החוקים שוב בטרם תכתבי באתר על מנת שלא לעבור על חוקיו בשנית.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:54

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר