לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-10-2011, 18:07
  y9998 y9998 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.09.06
העיריה מסרבת לספק לי את פרוטוקול התימרור
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "ממה שידוע לי, תמרור (ובכלל זה..."

תודה רבה למגיב. המאמר שהפנית אליו פשוט מצויין! זה ממש המקרה שלי.

חניתי ליד צבעי אדום לבן בחניון של תחנת הרכבת בעירי, חניון שפשוט היה עמוס לעייפה בלי שום מקום פנוי, ולולי חניתי שם - הייתי מפסיד את הרכבת ובעצם את כל היום (זו נסיעה של שעתיים לחיפה, וכמובן שצריך גם לחזור).

אני משקיע מאמצים משום ש -
א. באמת לא נראה לי מוצדק שהמקום בו חניתי יסומן באדום לבן. הוא לא חוסם את התנועה, לא מסכן איש, לא מכוניות ולא הולכי רגל (אני חוזר ומזכיר שמדובר בחניון).
ב. לאחרונה צבעו שם מחדש והפעם לא באדום לבן אלא בשחור לבן!...
לכן נראה לי שקיימת שם איזו אי בהירות.

הלכתי לעיריה ודיברתי עם האחראי במחלקת הנדסה. זו היתה שיחה משפילה, הוא פשוט לעג לי וצחק לי בפנים ("אתה לא תבין את המפה", וכיוצ"ב).
מכל מקום, הקפדתי לדבר עימו בנימוס. בעקבות זאת, שבתי ושלחתי לו את בקשתי בכתב, ובדעתי לפנות גם לראש העיר.
וכך כתבתי שם:

לכ' עיריית קרית גת
מחלקת הנדסה
לידי מר
XXXXXXXXXX

שלום רב

מכתב זה הוא בקשר לדו"ח חניה מס'
XXXXXXXXXXX
אני מבקש בנימוס לדעת כיצד מתקבלת ההחלטה על האזורים הצבועים באדום לבן בשולי המדרכות. האם יש מַפָּה שבה נרשמים האזורים הללו?
בהנחה שכן, האם אוכל לראות בבקשה את פרוטוקול ההחלטה לגבי האזור שבו חניתי (חניון תחנת הרכבת)?
וכן, האם אוכל לראות את המפה שבה סומן אותו מקום?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-10-2011, 11:01
  y9998 y9998 אינו מחובר  

זהו נוסח המכתב ששלחתי היום בדואר רשום
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי yuval14 שמתחילה ב "עירייה"

לכ' היועצת המשפטית של עירית קרית גת

עו"ד XXXXXXX

שלום רב

לפני זמן מה קיבלתי דו"ח על חניה בחניון הרכבת, ליד צבעי אדום לבן.

מס' הדו"ח הוא 14023-1-2. צילומו מצורף למטה.

ברצוני לברר בבקשה האם צבעי האדום לבן בנקודה שבה חניתי סומנו כדין.

אציין שביום א' השני לאוקטובר ניגשתי למשרדו של מר XXXXXXX ממחלקת ההנדסה של העיריה (לאחר שהופניתי אליו ע"י מר XXXXXX מהעיריה), וביקשתי כנ"ל, אך הוא לא שיתף פעולה וסירב להראות לי מאומה. יצאתי וחזרתי והנחתו על שולחנו בקשה בכתב.

כעת אני מבקש ממך בכבו"ר לבדוק האם הסימון הוחלט ע"י ועדת תחבורה ואושר ע"י קצין משטרה.

כמו כן אני מבקש לראות את המפה (או השרטוט; איני יודע מה מקובל) שמציין בבירור שצריך להיות שם צבע אדום לבן.

המשפט שלי נקבע לחמישה עשר לנובמבר, ולכן אבקש בכל הכבוד להזדרז במענה, כי אולי הוא יתייתר.
ישן 18-12-2011, 07:15
  y9998 y9998 אינו מחובר  

זכיתי במשפט וגם קיבלתי הוצאות!
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Shai שמתחילה ב "עדיין.."

הסיפור ככה.

כשהגעתי לאולם המשפט היו בו אנשים רבים, ואני שיערתי שעד הצהריים אני לא אצא משם.

אלא שהשופט היה בחור נמרץ שאוהב לקצר מאד. הוא נפנף את כל בעלי הדין אחד אחד באומרו להם באופן כללי: "תגיעו בחוץ להסדר, ובואו שוב לפניי כדי שאאשר אותו". זהו! שום דיון ושום כלום, הוא פשוט לא איפשר לאיש לפתוח את הפה.

דקה שלפני שהגיע תורי, התובעת של העיריה מסתובבת אלי ולוחשת לי: "אתה יכול ללכת, החלטתי לבטל את כתב אישום". לחשתי לה חזרה: "אני כבר פה; ברצוני לקבל הוצאות!".

אי לכך, יצאנו החוצה ביחד להפסקה קצרה, והיא אמרה לי: "תשמע, לא מצאנו את האישור על סימון המדרכה, ולכן אתה יכול ללכת". השבתי: "את זה היית צריכה לומר לי אתמול בלילה, ולא עכשיו כשהגעתי הנה על חשבון העבודה".

היא אמרה: "אם אתה ככה אומר, אנו נחזור לדיון אצל השופט". השבתי: "בבקשה! רק קחי בחשבון שכל שעה שעוברת, ההוצאות גדלות"...

מול השופט היא חזרה על כך שאני משוחרר. אמרתי אני: "כבוד השופט. הדיבור שלי עם התובעת לא מתחיל היום בבוקר. מזה ארבעים וחמישה ימים שאני מרעיש את העיריה, ומרתיח כסיר מצולה, בנסיון לקבל אישור על הסימון ולבטל את המשפט. מה לא עשיתי כדי לקבל תשובה? שלחתי מכתב רשום, הינחתי על השולחן מכתב לא רשום, באתי בגופי, דיברתי בטלפון, שלחתי אימייל; ביאושי אפילו שלחתי פקס' לראש העיר. חוץ מיונת דואר ניצלתי את כל אמצעי התקשורת האלקטרוניים והלא אלקטרוניים שעמדו לרשותי. התובעת סירבה לבטל את המשפט ועכשיו משהגעתי הנה על חשבון העבודה היא אומרת לי ללכת?"

השופט נעץ בה מבט, והיא הסבירה: "אני מצטערת שעובדי מחלקת ההנדסה לא ידעו בדיוק על איזו כתובת מדובר והם בלבלו אותי".

השבתי כשאני מסתכ ל עליה: "לפנינו דוגמה לגוף ציבורי שהוא כתמנון רב זרועות, ושכל זרוע מאשימה את הזרוע השנייה. סליחה, אבל אני מכיר רק אותך ורק איתך יש לי עסק".

ופה שתקתי. אגב - עיצה טובה! לשתוק לפתע בדרמטיות!

השופט הבין שתורו לדבר והוא ניגש לפסק הדין:
מחובתה של התובעת להתכונן למשפט, ומכיוון שהיא לא עשתה זאת - אין זה מן הדין והצדק להטיל על הנתבע את הוצאות המשפט. לכן הוא יקבל (וכאן השופט שאל אותי "כמה", ואני בתום לב עניתי שהפסדתי 140 &#8362 140 ₪".

ואכן לאחר מספר ימים קיבלתי צ'ק בחתימת ראש העיר.

ופה המקום להודות למנהלי הפורום ולכל אלו שבאו לעזרתי. יישר כוחכם! מכם שאבתי כח לבוא ולהישפט. חנוכה שמח!

אגב; אחד מעובדי העיריה סיפר לי שלאחרונה העלו בישיבת עיריה רעיון לצבוע בעיר מקומות לנכים, ורק אחרי כן להכשיר אותם בצורה מסודרת וחוקית. ואז קמו אחדים וקראו: "לא! לא! לאחרונה הסתבכנו עם העניין הזה".... האם זה בגללי?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:15

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר