לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-10-2011, 17:17
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי JustMax2U שמתחילה ב "פטור שיער ופטור זקן"

אם אתה מגיע בגיוס עם זקן, אתה מקבל ביחידה שאליה אתה מגיע פטור אוטומטי לחודש. בגיוס שלי אף אחד לא חתם על כלום בבקו"ם, פשוט קיבלו בפלוגה את האישור. יכול להיות שאצלך יהיה שונה.
בחודש הזה אתה אמור להסדיר את כל העניין הזה של הזקנים. אחרי חודש הרבה מאוד חבר'ה מורידים את הזקן ומעטים מסדירים. למעשה, ממש פשוט לעשות את זה.

דבר ראשון, אם תגיע לא מגולח לא תוכל להוכיח לחופ"ל (חובש פלוגתי) שאכן יש לך פצעים מהגילוח, אבל אם תגיד לו את זה אולי באמת תקבל אישור וכך תפטור את עצמך מעניינים.

דבר שני, אני שלחתי את אמא שלי לרופאת המשפחה (ככה זה כשאין זמן ללכת לרופא). היא אמרה לרופאה שיש לי גירויים ופצעים מהגילוח, הרופאה מייד רשמה על דף את חוות דעתה בנושא ובסוף שמה את החותמת שלה עם חתימה. לחילופין יכלה גם להדפיס טופס רפואי, זה לא כזה משנה. את החוו"ד הרפואית הבאתי לחופ"ל, הוא העביר הלאה ותוך כמה ימים קיבלתי את אישור הזקן שלי.

לא בטוח איך זה יהיה ביחידה אליה אתה תלך. אולי החופ"ל שלך יהיה קשוח יותר, אולי לא. בפועל הצבא לא חייב לקבל את החוו"ד של הרופאה שלך, כיוון שהיא לא שייכת ל"ביקור רופא" ולא נשלחת אליה מהצבא, והיא לא רופאה מטעם הצבא. אם החופ"ל מחליט, הוא יכול לשלוח אותך להתגלח או ללכת להבדק אצל הרופא בבסיס ואז יכול להיות שלא יאשרו לך (יכול להיות גם שכן, זה לא כזה חד משמעי).
בקיצור, לדעתי אין קשר בין אישור הזקן לסידורים בבקו"ם. תגיע לגיוס עם זקן, תדאג מבעוד מועד לפני הגיוס ללכת לרופא ולהגיד לו את הבעיות שלך, שידפיס לך אישור לצבא (לרופאים המשפחתיים בקופות חולים לא באמת איכפת לתת לך אישור) ואז תלך עם זה לצבא. אבל לדעתי עדיף שקודם תלך לחופ"ל בלי האישור רופא, תגיד לו על הבעיה. אם הוא יחליט שהוא לא יכול לאשר לך עד שהוא רואה אותך מגולח, תחכה קצת ואז תביא לו את האישור מהרופא - הוא אמור לקבל את זה.

לגבי אישור שיער אני לא יודע להגיד לך, אבל לדעתי אם יש לך איזושהי בעיה אסתטית/בריאותית/היגיינית עם זה אתה יכול לפנות למפקד/חופ"ל/רופא בבסיס ותקבל על זה אישור.
יש לי מישהו במחלקה שקיבל אישור שיער כי יש לו צלקת בראש והוא לא רצה להסתובב עם זה חשוף.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:38

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר