לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-10-2011, 17:08
צלמית המשתמש של Flash Light
  משתמשת נקבה Flash Light Flash Light אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.09.09
גרפיקה צריכה עזרה בתמחור של הזמנות לחתונה

שלום לכולם,http://www.fresh.co.il/vBulletin/newthread.php?do=newthread&f=39#

אני צריכה בבקשה את עזרתכם. אני גרה באיזור ב"ש מעצבת גרפית כבר קרוב לשנה.
לאחרונה התחלתי להתעסק בנושא של עיצוב הזמנות לאירועים רציתי לדעת כמה מקובל לקחת היום על עיצוב הזמנה אם זה חד-צדדי או דו"צ?
ע"פי מה נקבעים המחירים של עיצוב הזמנה? פרטים, צבעוניות, קושי או לפי חד-צדדי או דו"צ או בכלל עפ"י שעות השקעה?

במידה ואני צריכה גם להדפיס, אני פשוט מצרפת את מחיר ההדפסה להזמנה אל מחיר העיצוב, ללא אחוזים?

בכל מקרה, איך אני יכולה לתמחר את הכל וכמה אני צריכה לבקש.
אתן דוגמא קלה למה שאני צריכה ואשמח אם מעבר להסבר הכללי תוכלו להתייחס גם לדוגמא שלי (פשוט כי כרגע אני אצתרך עזרה בזה גם)
הדוגמא: לבחורה יש 450 מוזמנים, ככל הנראה היא רוצה להדפיס 250 הזמנות. מעוניינת בחד-צדדי (אבל מעוניינת לראות דו"צ ולקבל מחיר גם על זה) האיורים שהיא חושבת על משהו פשוט, אבל היא ממש לא סגורה על זה, דיי נראה לי שהיא תלך על משהו קצת יותר מורכב מזה וכל זה היא רוצה עיצוב+הדפסה.
מה המחיר שאני אמורה לתת לה?

המווווווון תודה על עזרתכם!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-10-2011, 15:16
  משתמש זכר Eli_lub Eli_lub אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.03
מכיוון שבדרך כלל מחירים משתנים לפי איזור
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Flash Light שמתחילה ב "צריכה עזרה בתמחור של הזמנות לחתונה"

אני באופן אישי הייתי ממליץ לך ללכת לכמה בתי דפוס ולשאול אותם כמה זה עולה (בתור לקוחה )
ואז לתמחר בהתאם (תוך מתן שיקול שלך זה יעלה יותר להדפיס בבית דפוס בד"כ )
בכל אופן כל הפרטים שכתבת נכללים במחיר
מן הסתם שאם את מדפיסה על שני צדדים אז זה יותר עבודה מאשר על צד אחד ולכן יש לתמחר בהתאם זה לא משנה אם היא החליטה בסוף לעשות דו צדדי או לא עבדת בשביל זה תקחי את מה שמגיע לך על זה (מה שצריך להגיד ללקוח לפני שהוא מחליט לחשוב על דו צדדי , סעיף נוסף בתמחור הוא גודל ההזמנה הן בעקבות עליות ההדפסה השונות והן בעקבות העבודה במיוחד אם מדובר בגודל לא סטנדרטי .
אני לא אתמחר לך מכיוון שאני לא מכיר מספיק טוב את כל השיקולים אבל שיהיה לך בהצלחה

בקשר למצב בו את אכן מדפיסה תיקחי עמלה על הטרחה
כי תחשבי שאת הולכת להתרוץץ לבית דפוס ולשבת איתם לוודא שהצבעים בסדר ובמידה ולא לסדר את פרופיל הצבעים לפי הפרופיל שלך או שלהם לבחור נייר ולעשות טסטים על הנייר,
לוודא שהחיתוכים בסדר ובסוף עוד לקחת אותם אלייך שישכבו אצלך בבית מספר ימים עד שהיא תחליט לקחת אותם ממך זה לא כזה פשוט בסה"כ

צריך להבין גם שלא בהכרח את תהיה זאת שתדפיס את ההזמנות לעיתים הלקוחות מעוניינים להדפיס את זה בבית דפוס מסויים מה שמצריך אותך להסגר על הצבעים של המדפסת שהם מדפיסים בה כי הפרופיל צבע לעיתים שונה בין המדפסות למרות שבדרך כלל בכמויות כאלו קטנות לא אמורה להיות בעיה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:26

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר