לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-10-2011, 15:59
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
יום כיפור

"בין אם עשינו מעשה רע או אם פספסנו הזדמנות פז, בני האדם, נוטים לפרוט על מיתרי העבר, ולעיתים קרובות גורמים בכך לפגיעה או אפילו לשיתוק של מאמצינו בהווה ויכולותינו לעתיד."

המשפט הנ"ל הינו קישור למאמר שבחרתי להביא מאתר בית חב"ד, שנכתב ע"י העורך הראשי של אתר חב"ד, ינקי טאובר.
אני מניחה שלכל אחד יש את הסיפור האישי שלו על אירועים בעבר שאם היה אפשר, הם היינו מעדיפים שיסתיימו אחרת. לא שכיח לקרוא פה בפורום על ריבים, התנתקויות, בחירות שגויות ולבטים, הרי זוהי מטרת הפורום.

לא אחת אני מוצאת את עצמי כותבת את אותה התגובה, ומציעה לאותם אנשים להניח לעבר ולנסות להפיק מזה לקחים. מנק' המבט האישית שלי, אני מאמינה שכל עכבה לטובה, וכי יש ללמוד מכל חוויה רעה. זה קשה, מנסיון. איני אומרת שזו הדך היחידה להתמודד עם חוויות רעות, אבל אני מחזיקה בדעה שזו אחת הדרכים היעילות, אם כי הקשות ביותר.

"על פני השטח החומרי של חיינו, חוק הזמן הוא מוחלט. אך בפנימיות הרוחנית, העבר אינו אלא נוף אחר של החיים, הפתוח לחיפוש והתפתחות באמצעות הכוח ההופך והמשנה של התשובה"

בשאיפה לחיות עוד שנים רבות, סביר להניח שהדרך תהיה סלולה גם ב"מוקשים"פחות נעימים, לצד חוויות טובות, אנשים טובים וצירופי מקרים משמחים. אני מאחלת לכל אחד ואחד שתמצאו את הטוב בכל חוויה רעה בחייכם, ושתשכילו להפיק ממנה לקחים. שבפעם הבאה תדעו להתנהל נכון יותר מול חברים שלכם, בני משפחה ואפילו סתם פקידי קבלה ותומכים טכניים. לדעת לנשום עמוק לפני שהעניינים מתלהטים.

מקווה שיום הכיפורים יעבור באופן משמעותי, שתדעו לסלוח לחבריכם ולעצמכם, ולחשוב כיצד להיות חברים יותר טובים, בני משפחה תומכים ולדעת גם לבקש סליחה כשצריך.

צום קל וגמר חתימה טובה (לאו דווקא בספר של הבחור הגדול בשמיים, אלא גם ב"ספרים" של הסובבים אתכם).

נערך לאחרונה ע"י פאקטשלי בתאריך 07-10-2011 בשעה 16:03.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:15

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר