לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-10-2011, 16:58
  משתמשת נקבה נוריתקו נוריתקו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.09.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "ועכשיו "תג מחיר" גם ביפו?... אלמונים פרצו הלילה לבית קברות מוסלמי וריססו כתובות....."

לי אישית נמאס כבר מכל הדברים האלו. עכשיו אנחנו יורדים לאותה רמה של אלימות, מה יהיה הצעד הבא? גם ישראלים יתחילו לבצע פיגועים (כמו שקרה כמה פעמים בעבר??).. לא לא, אני לא רוצה לראות את העם שלי מתדרדר לרמה מוסרית שכזו. אנחנו חייבים לשמור על עצמנו. יש משפט מפורסם שאומר - כשנלחמים במפלצות צריך היזהר לא להפוך למפלצת בעצמך וזה בדיוק מה שקורה לנו
נסיון לקידום אתרים בחתימה אסור על פי חוקי האתר (וגם לא ממש עוזר משום שאנחנו חוסמים אותו בצורה טכנית על פי הנחיות גוגל...), ולפיכך הוסר מחתימתך. הנך מתבקשת לקרוא את החוקים שוב בטרם תכתבי באתר על מנת שלא לעבור על חוקיו בשנית.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-10-2011, 18:36
צלמית המשתמש של Shai
  Shai Shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.11.02
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "והמרחק בין השחתת מקומות לא קדושים להשחתת מקומות קדושים, גם הוא קטן"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looklook
וכך גם המרחק בין השחתת מקומות בלתי קדושים לסתם שהייה בלתי חוקית בתוכם. אין ספק שגם המרחק בין שהייה בלתי חוקית במקום שאתה רוצה להכנס אליו לבין שהייה חוקית להפליא במקום כזה - הוא לא רב.

זו הרי דמוגגיה זולה, אני מקווה שאתה מודע לה.
פגיעה במקומות קדושים טומנת בחובה השלכות רחבות ומשמעותיות, בניגוד לרכוש פרטי, בלתי קדוש וכו'. אני מניח שהעניין ברור, אין טעם להתייחס לזה יותר, נכון?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looklook
מעתה אמור, בכל אחד מאיתנו היושב בביתו יש פוטנציאל לרוצח.

בלי קשר לעניין בו עסקינן, הפסיכיאטריה היום בהחלט גורסת שכך הדבר, ההבדל הוא באופן ההתמודדות ויכולת הריסון. ממליץ לך לקרוא את הספר של פרופ' יורם יובל.

ישן 09-10-2011, 01:14
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי Shai שמתחילה ב "איפה השוויתי? מי דיבר על..."

המשפט של היינה שהתייחסת אליו לא פעם באשכול הזה מקושר בד"כ לשרפת הספרים שבוצעה ע"י הנאצים ולמה שקרה לעם שלנו אחרי זה (=שואה). משום קשה לי להאמין שהשתמשת במשפט הזה בלי לדעת איזו קונוטציה הוא יעלה אצל מי שיקרא אותו. אני אשמח אם תוכל לתת לי דוגמה לעוד מקרים שבהם קבוצה מסויימת שרפה ספרים של קבוצה אחרת וכתוצאה מזה המשיכה גם בפגיעה פיזית באנשי הקבוצה הזו. זה קצת מצחיק שאתה מציג את הדעה שלך בתור עובדה מוגמרת שאי אפשר לחלוק עליה, הרי גם אם מקרה כזה קרה בעבר זה לא אומר שהוא בהכרח יקרה שוב וחוץ מההקבלה הזו שאתה מנסה לעשות לעבר אין לך שום עובדה אחרת להסתמך עליה.

ישן 09-10-2011, 01:30
צלמית המשתמש של gps
  gps gps אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "ועכשיו "תג מחיר" גם ביפו?... אלמונים פרצו הלילה לבית קברות מוסלמי וריססו כתובות....."

אין לי מושג למה לא מתייחסים גם לשאר הכתובות שרוססו (ניתן לראות בברור בכתבה)

"מוות לרוסים"
"GA02"

הכתובות הללו מוכרות היטב ברחבי חיפה (מרוססות כמעט על כל דבר)

האחת בתגובה לכתובות של "מוות לערבים" והשנייה מזוהה עם אוהדי מכבי חיפה מכיוון שאין לשתיהן שום קשר או בדל קשר ל"תג מחיר" מן הסתם ניתן להשליך זאת גם על שאר הכתובות שרוססו.

אגב במהלך החג היה בחיפה שקט למעט שתי תקריות,האחת ג'יפ מרצדס צבע כסף שדהר ברחובות נווה שאנן עם מוזיקה מטורפת וסיכן הולכי רגל והשנייה שני רוכבי קטנוע שריססו גז מדמיע על קבוצת בני העדה האתיופית בשכונת נווה יוסף ונמלטו.

אם כבר אז באותו עיניין שאלה מטרידה:מדוע הורה מפקד המשמרת התורן לסיור לא להגיע לארועים האלו?

נערך לאחרונה ע"י gps בתאריך 09-10-2011 בשעה 01:39.
ישן 09-10-2011, 07:18
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
בתי עלמין יהודיים בהר הזיתים מושחתים כמעט כל כמה חדשים

והיהודים אינם משתוללים. וגם אנשי שלום עכשיו לא הגיעו להזדהות.

יש איזושהי תחושה שאותו צד שהוא יותר אלים ומאיים, אותו שומעים ואיתו מתחשבים.

כל אזרח שומר חוק חייב לצאת נגד פעולות תג מחיר, בגלל שכל פעולות הגנה חייבים להיעשות אך ורק על ידי הממשלה הנבחרת.

ועד שלא יודעים מי עשה את פעולות תג מחיר, אסור להאשים את אף אחד ובטח שלא באופן גורף. ואחרי שימצאו, המשטרה ורשויות החוק צריכים לטפל אך ורק לפי החוק.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 09-10-2011 בשעה 07:30.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:14

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר