לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי         אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-10-2011, 00:03
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "גם למה קנית אלה זו שאלה..."

זהו נשק הגנה עצמית שלא הורג, בניגוד לסכין, לא יגרום לך להיעצר על אחזקתו (בניגוד לסכין), ואם יחטפו לך אותו לא יוכלו לעלף אותך או לנטרל אותך ללא ידע (בניגוד לגז מדמיע או שוקר). כלומר- גם אם מישהו תוקף אותי ומצליח לקחת לי את האלה, אני יודע להתגונן נגדה, אך לא מול גז או שוקר.
לא מחקר מעמיק- חיפוש ברשת, סרטוני יוטיוב, שאלתי מדריך בכיר בהגנה עצמית..

למה נשק הגנה עצמית? בעיקר לשם הרתעה. אני יודע להתגונן די טוב, אבל מעדיף לא להיכנס לקרב. להערכתי, אם יבוא מולי תוקף ויראה אותי שולף אלה בהצלפה, המוטיבציה שלו לבצע משהו תרד, והוא פשוט יסתובב וילך, כך ששנינו מרוויחים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-10-2011, 09:23
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2]משום מה הייתי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
אין דרגה כזו... יש קמ"א (שזו דרגה מקבילה לסגן) ויש קא"ב (שזו דרגה מקבילה לסרן)

מעולם לא חשבתי שיגיע היום שאני אתחיל לשכוח את הדברים האלה....תודה
ציטוט:
אגב, סמכויותיו של קא"ב מקבילות לאלו של סרן בכל דבר חוץ משיפוט צבאי, ולכן אני לא אתפלא אם גם בכל הנוגע לקבלת רישיון על אקדח סמכויותיהם דומות, אם כי לא בדקתי את זה.

רואים שמעולם לא נאלצת להתמודד עם הבירוקרטיה של משרד הפנים/ המשרד לבטחון פנים.

אני, לעומתך, לא אתפלא אם סא"ל צריך להביא אישור אל"מ שהוא אכן בדרגה גבוהה מזאת של סרן ע"מ להוציא רשיון לנשק.

או במילים אחרות- כתוב מעל סרן, הפקיד המנומנם שיושב מולך לא יודע ולא איכפת לו מה זה קא"ב ומה סמכויותיו, דבר אליו בארונות/פלאפלים.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 10-10-2011, 08:21
צלמית המשתמש של Humbug
  משתמש זכר Humbug Humbug אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי בן אור שמתחילה ב "אתה יכול לתת טיעונים נגד..."

אתה יודע מה אומרים על אנשים שיוצאים בהצהרות פרובוקטיביות...

דוט.נט סביבה מדהימה. גם פה"פ. גם רובי.
מבחינת מחירים - הן זהות (מה שלא תשלם במקום אחד, תשלם במקום אחר. במקום שבו משקיעים מאות אלפי ש"ח בפיתוח - עלות הרשיונות זניחה).

אני כן מסכים שהיות ודוט.נט כ"כ פשוטה לשימוש, נוצר הרושם שכל דביל יכול לפתח בסביבה הזאת,
ולכן - אכן קיימת הזנייה של הסביבה.

אגב, אני לא חושב שההזנייה הזאת פסולה. הצורך בתוכנה בעולם גדל עדיין אקספוננציאלית. אין מספיק אנשי תוכנה. כמו כל עץ היררכי, גם בתוכנה צריכים תכניתנים פשוטים, תכניתנים מנוסים, ראשי צוותים וכו'...
הבעיה היא בארגון שמקדם את אותם התוכניתנים בשנקל לתפקיד בו הם אמורים לפקח על תכניתני שנקל אחרים...

מאידך, מי שכן יודע לפתח - יעשה זאת מצויין בין אם זה יהיה בדוט.נט על IIS ובין אם בPHP על אפצ'י.