לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-10-2011, 17:09
  or0604 or0604 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.11
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי nitz2005 שמתחילה ב "לא יש רק בנובמבר, ואני חייב..."

דבר ראשון, ממש לא התכוונתי להוריד מערכם, פשוט הבנתי שהם מש"קים.
אם אתה אומר לוחמים, אז לוחמים זה יהיה.

דבר שני, עם פז"מ שטותי של חודש, לאחר סיום טירונות 02 וכניסה (חשוב להדגיש, רק כניסה, ממש בימים הראשונים) לקורס חובלים, אתה מאמין שקיימת האפשרות לקבל שבוע ראיונות נובמבר ולהתקבל לקורס לוט"ר או שחבל בכלל לנסות?
זאת אומרת, אם לצבא אין ממש תיעוד על היכולות שלי חוץ מציוני טירונות והיכרות בתור מלש"ב, נראה לך הגיוני להתקבל למקום כלשהו על סמך השבוע ראיונות?

דבר שלישי, יש אפשרות לברר כבר היום כמה הקצאות לקורס לוט"ר יהיו בשבוע ראיונות נובמבר 11?

דבר רביעי, בהנחה שכן נכנסתי לקורס דרך שבוע ראיונות נובמבר 11, אני אהיה בטירונות ובקורס עם עוברי גיבוש לוט"ר/עוקץ של כפיר שיתגייסו בנובמבר 11 כן?

דבר חמישי, כמה אנשים מתחילים את קורס הלוט"ר וכמה מסיימים אותו?

דבר שישי, מהיכרות שלך עם צה"ל והאנשים בלוט"ר, מה רמת האנשים שם?
יש שם איכות אנושית גבוהה או שבגלל שאלו מגיעים לרוב מיחידת כפיר (המיוחס לה איכות אנשים נמוכה) גם רמת האנשים בלוט"ר נמוכה?

*שיהיה ברור, חס וחלילה, אני לא מתכוון לזלזל באף אחד, הכל נאמר בתמימות גמורה ובגלל בורות בכל הנושא.
אני ממש, אבל ממש, לא מתכוון להמעיט ביחידת כפיר ובחייליה.

תודה מראש.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-10-2011, 17:13
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce מנהל deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי or0604 שמתחילה ב "דבר ראשון, ממש לא התכוונתי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי or0604
דבר ראשון, ממש לא התכוונתי להוריד מערכם, פשוט הבנתי שהם מש"קים.
אם אתה אומר לוחמים, אז לוחמים זה יהיה.

דבר שני, עם פז"מ שטותי של חודש, לאחר סיום טירונות 02 וכניסה (חשוב להדגיש, רק כניסה, ממש בימים הראשונים) לקורס חובלים, אתה מאמין שקיימת האפשרות לקבל שבוע ראיונות נובמבר ולהתקבל לקורס לוט"ר או שחבל בכלל לנסות?
זאת אומרת, אם לצבא אין ממש תיעוד על היכולות שלי חוץ מציוני טירונות והיכרות בתור מלש"ב, נראה לך הגיוני להתקבל למקום כלשהו על סמך השבוע ראיונות?

דבר שלישי, יש אפשרות לברר כבר היום כמה הקצאות לקורס לוט"ר יהיו בשבוע ראיונות נובמבר 11?

דבר רביעי, בהנחה שכן נכנסתי לקורס דרך שבוע ראיונות נובמבר 11, אני אהיה בטירונות ובקורס עם עוברי גיבוש לוט"ר/עוקץ של כפיר שיתגייסו בנובמבר 11 כן? אני מניח שכן,לצד חברה שנפלו מיחידות אחרות.

לא יודע, ולא חייב לפרסם פה.
יש שם איכות אנושית גבוהה או שבגלל שאלו מגיעים לרוב מיחידת כפיר (המיוחס לה איכות אנשים נמוכה) גם רמת האנשים בלוט"ר נמוכה?
אתה לא באמת מצפה שיענו לך על זה נכון? משהו בסגנון, לו"טר הם איכות נמוכה בגלל שבכפיר יש רק דפ"רים?
*שיהיה ברור, חס וחלילה, אני לא מתכוון לזלזל באף אחד, הכל נאמר בתמימות גמורה ובגלל בורות בכל הנושא.
אני ממש, אבל ממש, לא מתכוון להמעיט ביחידת כפיר ובחייליה.

תודה מראש.

על מה נפלת מחובלים? קיבלת כבר זימון לשבוע ראיונות?

ישן 12-10-2011, 17:56
  or0604 or0604 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.11
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "[QUOTE=or0604]דבר ראשון, ממש..."

ברור שלא חייב, בגלל זה אני שואל. אם המידע הזה הוא מסווג או אסור לפרסום באינטרנט אבין זאת כמובן.

אם תשים לב לכוכבית למטה תראה כמה אני חסר ידע וניסיון בנושא איכות האנשים בכפיר, הכל רק משמועות ודעות קדומות לא מבוססות כמובן.
אם נדבר בכנות, יש מקומות בצה"ל עם איכות אנשים גבוהה יותר ומקומות עם איכות נמוכה יותר, זה הגיוני ונורמאלי, לכן אני שואל.

לא נפלתי. אני עכשיו בטירונות.
אני אדם ריאלי ואני לא יודע עדין אם אני רוצה להיות בחובלים או לא על כן אני מברר את האפשרויות שלי.
אני רוצה לדעת מאיזה שלב מגיוסי אני יכול לחתום וויתור וכן לקבל שבוע ראיונות.

ועוד שאלה אחת, רוב האנשים בלוט"ר הם מהגיבוש של כפיר או נופלי יחידות?

אשמח אם יענו לי על השאלות למעלה. ושוב תודה על העזרה.
ישן 12-10-2011, 18:02
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce מנהל deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
אתה יכול לחתום וויתור מתי שרק בא לך
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי or0604 שמתחילה ב "ברור שלא חייב, בגלל זה אני..."

מהשלב של הגיבוש ועוד לפני..
תדע שאם תחתום ויתור בשלב מאוחר, למשל אחרי שנה בקורס, יש יותר סיכוי שתישאר בחיל הים.
בשבוע ראיונות אתה תקבל אפשרות להתראיין לכל מיני יחידות, לוט"ר הבנתי שיש רק בנובמבר(לא סגור על זה) יש חוץ מזה המון יחידות אחרות-עוקץ,דובדבן,אגוז, מגלן, מורן, פלס"רי שיריון, רחף שיריון, וכו' וכו'..
אני לא יודע אם רוב האנשים בלוט"ר יגיעו מהגיבוש של כפיר או מיחידות אחרות שהן נפלו מהן, אבל כן המון מקומות שמורים לאנשים שנפלו.
אני מכיר בן אדם שחתם וויתור מחובלים אחרי 3 חודשים, שזה בעצם לא רחוק ממך, והתקבל בראיון לפלס"ר שיריון.

ישן 12-10-2011, 23:01
  nitz2005 nitz2005 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.09.07
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי or0604 שמתחילה ב "תודה. רוב מה שפירסמת פה כבר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי or0604

הגיוס שלכם היה ב4/10? בהנחה שכן אין סיכוי ממשי, הטירונות 02 היא 3 שבועות, וגם אם תחתום ויתור ביום הראשון של הקורס לוקח זמן עד שאתה יוצא מחיל הים, רואה קצין מיון של חיל הים ומגיע לקצין מיון בבקו"ם שרק הוא יכול לשלוח אותך לשבוע ראיונות, כל התהליך עצמו מאוד משתנה ממקרה למקרה, יכול לקחת בין 2-5 שבועות

כן, רוב האנשים שמגיעים לשבוע ראיונות אין עליהם מידע רב, תאכלס הקריטריונים שמשפיעים בשבוע ראיונות הם הנתונים שלך לפני הגיוס והיחידה ממנה הגעת, ואני אומר לך את זה מניסיון, אפחד לא יסתכל כמה היה הציון שלך בטירונות 02

משהו בסביבות ה8-10 אני מעריך, אבל לא בטוח

דבר רביעי, בהנחה שכן נכנסתי לקורס דרך שבוע ראיונות נובמבר 11, אני אהיה בטירונות ובקורס עם עוברי גיבוש לוט"ר/עוקץ של כפיר שיתגייסו בנובמבר 11 כן?

יש מחלקה נפרדת לעוקץ ומחלקה נפרדת ללוט"ר שחוברות לפלוגה של כפיר ונקראות מחלקה 4 בכל אחת מהפלוגות, עם מפקדים של עוקץ/לוט"ר

הניפויים לא רציניים, אם אתה תרצה תסיים

"רמת" האנשים ממש גבוה, כמו בעוקץ, יצא לי לעבור קורס לוט"ר והמדריכים שם מקצועיים מאוד ונראים סה"כ אנשים על הכיפאק

רוב האנשים בלוט"ר הם מהגיבוש של כפיר או נופלי יחידות?

מהגיבוש של כפיר

אתה יודע אולי איזה הצעות אני יכול לקבל מקצין מיון לפני שבוע הריאונות או שזה עובד בעיקר לפני המנילה?

ראיון לזיק כמעט תמיד מוצע, וראיונות מזדמנים שיש לו להציע לך, זה דינאמי מאוד... יכול להיות יום אחד הוא יציע לך לחבור לגדודים של צנחנים מהמחזור הקודם ויום אחר זה יגיד לך שהאופציה הזו כבר לא קיימת

אם יש לך עוד שאלות שאל

נערך לאחרונה ע"י nitz2005 בתאריך 12-10-2011 בשעה 23:08.
ישן 13-10-2011, 13:02
  nitz2005 nitz2005 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.09.07
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי or0604 שמתחילה ב "תודה רבה! ושוב תודה.. עזרת לי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי or0604

כן, הגיוס שלי היה ב3/10. נגיד וביום ראשון בבוקר אני חותם וויתור (אין לי ממש סיבה לסיים את הטירונות אם גם ככה כל מקום שאגיע אליו ידרוש ממני לעשות טירונות שלמה מחדש.) קיים הסיכוי שאקבל שבוע ראיונות נובמבר? או שבגלל שלא סיימתי טירונות, מה שאומר שלא באמת נכנסתי לקורס, בכלל לא אקבל אפשרות לשבוע ראיונות?

אני לא חושב שאתה יכול לחתום ויתור באמצע הטירונות 02, כי אתה בטירונות ולא בקורס ההתנדבותי שממנו אפשר לחתום ויתור, אבל תבדוק את האופציה אני לא יודע ב100 אחוז... בכל מקרה גם אם תחתום יום ראשון הסיכויים שלך להכנס לשבוע ראיונות לא גבוהים במיוחד, בהנחה שהגיוסים מתחילים באמצע נובמבר השבוע ראיונות מתקיים שבועיים לפני הגיוס הראשון, זתומרת שבמקרה הכי טוב השבוע ראיונות יתחיל ב1 לנובמבר, מה שלא משאיר לך זמן לצאת מחיל הים ולהגיע לקצין מיון בבקום שישלח אותך לשבוע ראיונות... אבל אם אתה סגור על זה תנסה בכל הכח אל תוותר בגלל שהסיכוי נמוך, תמיד הכל יכול לקרות

ועוד משהו, אני יודע למשל שבראיון מגלן יש העדפה ברורה ליוצאי מטכ"ל או טייס, ידוע לך על העדפה של לוט"ר כלפי נופלי יחידות מסוימות? או שבתור נופל חובלים לא אמורה להיות לי בעיה?

באופן כללי יש העדפה לאנשים שיצאו מטיס בשבוע ראיונות, אז אני מניח שכך זה גם אצל לוט"ר, אבל בתור חובל עם פזם ממש נמוך גם לך יש נקודת פתיחה לא רעה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:15

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר