לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-10-2011, 13:14
צלמית המשתמש של Lion_of_Zion
  Lion_of_Zion Lion_of_Zion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.04.11
לא מסתדר לי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Taurus84 שמתחילה ב "גדוד מצרי יוצב 10 ק"מ מאילת"

14 גדודים זה אלפים רבים של חיילים(!),ישראל אישרה כניסה של כ-1000 חיילים וכמה טנקים כך שאני מעריך שמדובר בטעות העורך.לנושא,גם 10,000 חיילים ו500 טנקים פרוסים בסיני(הרבה יותר מבמצב הנוכחי)לא מהווים איום על ישראל,למה?
פשוט מאוד,מדובר על שטח גדול ממדינת ישראל פי שלוש רק כדאי לשלוט בו בצורה יעילה צריך רבבות רבות של חיילים,הכוח הנוכחי יספיק בקושי לשליטה בערים הגדולות,ממש לא לפלישה או אפילו כדי להגן מפני פלישה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-10-2011, 17:15
צלמית המשתמש של ISHPUZ
  ISHPUZ ISHPUZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Taurus84 שמתחילה ב "גדוד מצרי יוצב 10 ק"מ מאילת"

קודם כל, לפי המקור הזה, גורם בכיר במצרים מציין שכל שנה מאז פיגוע התופת בטאבה ב-2004 מתגברים המצרים את הפיקוח הביטחוני בסמוך לתאריך בו אירע.

ומלבד זאת, 14 גדודים אולי נשמע מלחיץ אבל שימו לב לסד"כ שמותר למצרים להחזיק בסיני לפי הסכם השלום:
באיזור A דיויזיה ממוכנת בסד"כ של 22 אלף איש הכוללת שלוש חטיבות חי"ר, חטיבה משוריינת, שבעה גדודי ארטילריה, שבעה גדודי נ"מ.
באיזור B (כל מרכז סיני עד ל 20~ ק"מ מהגבול) 4000 איש מחולקים לארבעה גדודים.
באיזור C (שטאבה כלולה בו) כוחות משטרה חמושים בנק"ל, כמו שאנחנו החזקנו בהר הצופים... אין פירוט של סד"כ(!)

מסקנה שלי - אפשר לקחת מה שרוצים מהנתונים ולעשות מהם פאניקה. אילו אני עיתונאי חובב פאניקה הכותרת שלי הייתה "מצרים מתגברת כוחות בסמוך לגבול!! 38 שנה חלפו ממלחמת יוה"כ וכבר היום פרוס הצבא המצרי בכל שטחי סיני!!1111 בסיני נמצאים נכון לימים אלו יותר חיילים משישראל מחזיקה בכל רמת הגולן!!!!%%!@$^"
בצד הייתי שם פרסומת למשרד עו"ד שמסייע להשיג פספורט אירופאי. אם כבר פאניקה, אז לפחות לעשות מזה כסף.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:49

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר