לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-10-2011, 14:35
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
חבר אתה חופר - השאלון האלטרנ-טיכו (מספר 2)

תאשימו את S27 - היא ביקשה.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
שאלון רוג האלטרנ-טיכו (על שם טיכו בראהה כמובן). בין הפותרים יוגרל הטלסקופ המקורי של טיכו בראהה.

השאלון כתוב בלשון זכר. אם הפותרת הינה נקבה - בעייה שלך, אני שוביניסט, תעני על השאלון כבר

והשאלות:

1 - כתוב שם של מערכת שמש אחת מלבד מערכת השמש שלנו.

2 - מדוע הפלטיפוס? לא, לא מדוע הפלטיפוס משהו. פשוט מדוע הפלטיפוס?

3 - מי מנהלת הפורומים עם הזקן הכי ארוך בפרש. המצא הוכחות (כולל ריטוש בפוטושופ אם יש צורך)

4 - לצערך היית מעורב בתאונת דרכים באשמתך ועתה אתה עומד למשפט. מי מפרש תיקח בתור הורס-הדין שלך ולמה?

5 - איפה לאנס? הרגש חופשי להמציא תיאוריית קונספירציה

6 - האם ראוי למנות כלב למנהל בפורום בע"ח כאפלייה מתקנת וייצוג הולם בהתחשב בכך שיש שם חתולים בהנהלה?

7 - מה מפחיד אותך יותר מלפגוש את שובי בסמטא אפילה ללא מכנס?

8 - עם יד על הלב, האמר H-1 או טויוטה פריוס?

9 - איזו עוגה אתה רוצה ליומולדת?

10 - נכון שלא קלטת את האירוניה בפרס שיוגרל בין הפותרים?

11 - איזה פורנו עושה לך את זה?

12 - מה היה סיימון קאוול אומר על ההופעה שלך בX-Factor?

13 - איזה מספר מביא מזל רע ולמה?

14 - אבא ש'ך ערומקו?

15 - סופשבוע רומנטי עם דפני ליף, לאן תיקח אותה? (בנות, צאו מנקודת הנחה שגם לכן מותר סופ"ש רומנטי איתה).

16 - במהלך סופ"ש רומנטי עם דפני ליף היא חוטפת התקף אפילפסיה, מה אתה עושה?

17 - איזה ירח במערכת השמש שלנו קרוי על שם פרה?

18 - מאחר ופלוטו סובל מאפליה נגד גמדים והוא כבר לא פלנטה, מה הוא כן?

19 - טליקו או סגמני?

20 - מה עושה Sheep כשאנחנו לא מסתכלים?

21 - האם Marin יודע שאתה מפנטז עליו?

22 - לאחר השימוש הקרבי בכרישים, נשרים וסנאים, מה יהיה כלי הנשק הביולוגי הבא שימציא המוסד?

23 - האם כדאי יהיה להפנות את כלי הנשק הזה נגד צרפתים?

24 - מי המנהל פורום הכי אינטליגנטי?

25 - כמה זה חצי יובל?

אלו השאלות? רוצים טלסקופ מקורי של טיכו בראהה? כדאי שתענו

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-10-2011, 14:50
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "חבר אתה חופר - השאלון האלטרנ-טיכו (מספר 2)"

ותשובותיי שלי:

1 - כתוב שם של מערכת שמש אחת מלבד מערכת השמש שלנו. - Beta Fornacis

2 - מדוע הפלטיפוס? לא, לא מדוע הפלטיפוס משהו. פשוט מדוע הפלטיפוס? - ככה. כי ביטיס אמר

3 - מי מנהלת הפורומים עם הזקן הכי ארוך בפרש. המצא הוכחות (כולל ריטוש בפוטושופ אם יש צורך) - רומק, עד שלא יוכיח שהוא גבר

4 - לצערך היית מעורב בתאונת דרכים באשמתך ועתה אתה עומד למשפט. מי מפרש תיקח בתור הורס-הדין שלך ולמה? - עידו 403. גם עורך דין, גם אוהד מכבי חיפה, גם מנהל בצו"ב וגם שרמנטי. ייראה מעולה בטלוויזיה עת יטען שלמרות שרוג היה שיכור, נסע במהירות מופרזת, ללא רישיון, על משאית 18 גלגלים גנובה ללא ביטוח ועם מטען חורג ומשקל עודף, הרי שיש לזכות אותו כיוון שמרשי אדם... טוב... לא נאמר נורמטיבי אבל.. אתם יודעים.. חביב כזה.

5 - איפה לאנס? הרגש חופשי להמציא תיאוריית קונספירציה - כרגע לאנס נרדף על ידי עמותת אנונימוס לאחר שניסה להוכיח שאנשיה הם חייזרים בתחפושת.

6 - האם ראוי למנות כלב למנהל בפורום בע"ח כאפלייה מתקנת וייצוג הולם בהתחשב בכך שיש שם חתולים בהנהלה? - כן. במפורש.

7 - מה מפחיד אותך יותר מלפגוש את שובי בסמטא אפילה ללא מכנס? - לפגוש את שובי בסמטא מוארת ללא מכנס

8 - עם יד על הלב, האמר H-1 או טויוטה פריוס? - האמר, ושכולם יחנקו.

9 - איזו עוגה אתה רוצה ליומולדת? - עוגת שיש עם ציפוי מרציפן

10 - נכון שלא קלטת את האירוניה בפרס שיוגרל בין הפותרים? - מה זה לא קלטתי.. אצלי הכל זה רעש לבן

11 - איזה פורנו עושה לך את זה? - פורנו של חתולים עם בחורות אחרות

12 - מה היה סיימון קאוול אומר על ההופעה שלך בX-Factor? שאני שר היטב (ראו חתימה) אם המאזין שיכור.

13 - איזה מספר מביא מזל רע ולמה? 2... זה בדיוק אישה אחת יותר מדי בחיים שלך

14 - אבא ש'ך ערומקו? - התשובה תלויה... היא תישאר תלויה עד שתצא נשמתה והיא תמות

15 - סופשבוע רומנטי עם דפני ליף, לאן תיקח אותה? (בנות, צאו מנקודת הנחה שגם לכן מותר סופ"ש רומנטי איתה). - מכון גמילה מעישון

16 - במהלך סופ"ש רומנטי עם דפני ליף היא חוטפת התקף אפילפסיה, מה אתה עושה? - דוחף לה סיגריה לפה

17 - איזה ירח במערכת השמש שלנו קרוי על שם פרה? - הגפרתי שבין הגליליאנים (רק כדי להוכיח שאני אכן יודע)

18 - מאחר ופלוטו סובל מאפליה נגד גמדים והוא כבר לא פלנטה, מה הוא כן? - כוכב!

19 - טליקו או סגמני? - אורי

20 - מה עושה Sheep כשאנחנו לא מסתכלים? - צוחק

21 - האם Marin יודע שאתה מפנטז עליו? - כמובן. למה אתם חושבים שהוא שומר אקדח טעון ליד המיטה שלו?

22 - לאחר השימוש הקרבי בכרישים, נשרים וסנאים, מה יהיה כלי הנשק הביולוגי הבא שימציא המוסד? - סוס נופח שמפליץ על אויבינו

23 - האם כדאי יהיה להפנות את כלי הנשק הזה נגד צרפתים? - הם לא יחושו בהבדל

24 - מי המנהל פורום הכי אינטליגנטי? ...
...
......

.........

............

אשר שמולביץ'

25 - כמה זה חצי יובל? - שאלון מלא

ישן 10-10-2011, 14:57
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "חבר אתה חופר - השאלון האלטרנ-טיכו (מספר 2)"

1 - כתוב שם של מערכת שמש אחת מלבד מערכת השמש שלנו. אנדרומדה

2 - מדוע הפלטיפוס? לא, לא מדוע הפלטיפוס משהו. פשוט מדוע הפלטיפוס? מה זאת אומרת למה? ככה!

3 - מי מנהלת הפורומים עם הזקן הכי ארוך בפרש. המצא הוכחות (כולל ריטוש בפוטושופ אם יש צורך) למעשה למיטב ידיעתי יש שוויון ביני לבין אחותי. סבא שלנו הוא 170 ס"מ, ומכיוון שאין לי מושג לגבי סבאים של מנהלות אחרות - הוא מבחינתי הזקן הכי ארוך

4 - לצערך היית מעורב בתאונת דרכים באשמתך ועתה אתה עומד למשפט. מי מפרש תיקח בתור הורס-הדין שלך ולמה? איזו שאלה - ברור שאת ארמי בוי!

5 - איפה לאנס? הרגש חופשי להמציא תיאוריית קונספירציה פה ושם בארץ ישראל. מאמינה שהוא מדי פעם גם פה ושם באתר...

6 - האם ראוי למנות כלב למנהל בפורום בע"ח כאפלייה מתקנת וייצוג הולם בהתחשב בכך שיש שם חתולים בהנהלה?לא! הגרייי מייצגת נאמנה את שאר בע"ח!

7 - מה מפחיד אותך יותר מלפגוש את שובי בסמטא אפילה ללא מכנס? לצעוק סיסמאות בעד מיקרוסופט ולגלות את שימי מאחורי...

8 - עם יד על הלב, האמר H-1 או טויוטה פריוס? האמר H1 היה אחד מאמני הקופי-פייסט הטובים שידע פורום סקופים. אי לכך - פריוס!

9 - איזו עוגה אתה רוצה ליומולדת? New York cheese cake

10 - נכון שלא קלטת את האירוניה בפרס שיוגרל בין הפותרים? לא קראתי עד הפרס...

11 - איזה פורנו עושה לך את זה? -צונזר-

12 - מה היה סיימון קאוול אומר על ההופעה שלך בX-Factor? שזיופים כאלה הוא עוד לא שמע...

13 - איזה מספר מביא מזל רע ולמה? אין מזל רע.

14 - אבא ש'ך ערומקו? מה?

15 - סופשבוע רומנטי עם דפני ליף, לאן תיקח אותה? (בנות, צאו מנקודת הנחה שגם לכן מותר סופ"ש רומנטי איתה). זה תלוי, היא משלמת?

16 - במהלך סופ"ש רומנטי עם דפני ליף היא חוטפת התקף אפילפסיה, מה אתה עושה? משאירה אותה לישון. יש לי אפילפסיה, זה לא באמת מרגש...

17 - איזה ירח במערכת השמש שלנו קרוי על שם פרה? היחיד שנשמע כמו פרה זה הפריון (כמו הפר...)

18 - מאחר ופלוטו סובל מאפליה נגד גמדים והוא כבר לא פלנטה, מה הוא כן? פלנטה ננסית...

19 - טליקו או סגמני? אני לא אובייקטיבית, אבל דיר בלאק כולם!

20 - מה עושה Sheep כשאנחנו לא מסתכלים? אוכל עשב ומתפלל שיאסרו על מנגלים ברחבי העולם

21 - האם Marin יודע שאתה מפנטז עליו? הוא יודע שלא...

22 - לאחר השימוש הקרבי בכרישים, נשרים וסנאים, מה יהיה כלי הנשק הביולוגי הבא שימציא המוסד? פרות

23 - האם כדאי יהיה להפנות את כלי הנשק הזה נגד צרפתים? ברור, ואז תהיה להם סיבה אמיתי לומר "מרד!"

24 - מי המנהל פורום הכי אינטליגנטי? ישראלה היפהפיה

25 - כמה זה חצי יובל? יו או בל, תלוי מאיזה צד מסתכלים

מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 10-10-2011, 16:38
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06

1 - כתוב שם של מערכת שמש אחת מלבד מערכת השמש שלנו. -

2 - מדוע הפלטיפוס? לא, לא מדוע הפלטיפוס משהו. פשוט מדוע הפלטיפוס? - ככה זה, תתמודד.

3 - מי מנהלת הפורומים עם הזקן הכי ארוך בפרש. המצא הוכחות (כולל ריטוש בפוטושופ אם יש צורך) - אני! הוכחה כוללת ריטוש בפטושופ כי יש צורך צנעת הפרט

4 - לצערך היית מעורב בתאונת דרכים באשמתך ועתה אתה עומד למשפט. מי מפרש תיקח בתור הורס-הדין שלך ולמה? - יוסיפון, אני מניחה שלא משנה מה יהיו הטיעונים נגד, הצד השני יתייאש באמצע

5 - איפה לאנס? הרגש חופשי להמציא תיאוריית קונספירציה - מתצפת על הפורום מרחוק ומחכה לשעת השין.

6 - האם ראוי למנות כלב למנהל בפורום בע"ח כאפלייה מתקנת וייצוג הולם בהתחשב בכך שיש שם חתולים בהנהלה? - בהחלט!

7 - מה מפחיד אותך יותר מלפגוש את שובי בסמטא אפילה ללא מכנס? - מי אמר שזה מפחיד אותי?

8 - עם יד על הלב, האמר H-1 או טויוטה פריוס? -טויוטה.

9 - איזו עוגה אתה רוצה ליומולדת? - שיש! וגלידה! וקצפת!

10 - נכון שלא קלטת את האירוניה בפרס שיוגרל בין הפותרים? - סביר להניח שלא..

11 - איזה פורנו עושה לך את זה? :|

12 - מה היה סיימון קאוול אומר על ההופעה שלך בX-Factor? - מה?

13 - איזה מספר מביא מזל רע ולמה? אין מספר רע, יש מספר שרע לו.

14 - אבא ש'ך ערומקו? אבא שלי מת.

15 - סופשבוע רומנטי עם דפני ליף, לאן תיקח אותה? (בנות, צאו מנקודת הנחה שגם לכן מותר סופ"ש רומנטי איתה). - אני לא חושבת שאני ראויה..

16 - במהלך סופ"ש רומנטי עם דפני ליף היא חוטפת התקף אפילפסיה, מה אתה עושה? - :|

17 - איזה ירח במערכת השמש שלנו קרוי על שם פרה? - די כבר!

18 - מאחר ופלוטו סובל מאפליה נגד גמדים והוא כבר לא פלנטה, מה הוא כן? פלנטה בגמלאות?

19 - טליקו או סגמני? ברור שטלי!

20 - מה עושה Sheep כשאנחנו לא מסתכלים? גז.

21 - האם Marin יודע שאתה מפנטז עליו? הו, אני מקווה שלא!

22 - לאחר השימוש הקרבי בכרישים, נשרים וסנאים, מה יהיה כלי הנשק הביולוגי הבא שימציא המוסד? ג'וקים, אני מניחה.. או אמהות פולניות.

23 - האם כדאי יהיה להפנות את כלי הנשק הזה נגד צרפתים? לא, הם עדיין עסוקים באירוח..

24 - מי המנהל פורום הכי אינטליגנטי? ברוך.

25 - כמה זה חצי יובל? LOL

ישן 10-10-2011, 17:10
צלמית המשתמש של שמוליק
  שמוליק שמוליק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.11.01
Facebook profile

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
שאלון רוג האלטרנ-טיכו (על שם טיכו בראהה כמובן). בין הפותרים יוגרל הטלסקופ המקורי של טיכו בראהה.

השאלון כתוב בלשון זכר. אם הפותרת הינה נקבה - בעייה שלך, אני שוביניסט, תעני על השאלון כבר

והשאלות:

1 - כתוב שם של מערכת שמש אחת מלבד מערכת השמש שלנו. ירוחם

2 - מדוע הפלטיפוס? לא, לא מדוע הפלטיפוס משהו. פשוט מדוע הפלטיפוס? בגלל הזנב

3 - מי מנהלת הפורומים עם הזקן הכי ארוך בפרש. המצא הוכחות (כולל ריטוש בפוטושופ אם יש צורך) הגר, את הזקן והקוקו היא פגשה באחד המפגשים של הפורום

4 - לצערך היית מעורב בתאונת דרכים באשמתך ועתה אתה עומד למשפט. מי מפרש תיקח בתור הורס-הדין שלך ולמה? עידו- אם לא ילך בחוקי, הוא גם יודע להרביץ

5 - איפה לאנס? הרגש חופשי להמציא תיאוריית קונספירציה נחטף ע"י חייזרים

6 - האם ראוי למנות כלב למנהל בפורום בע"ח כאפלייה מתקנת וייצוג הולם בהתחשב בכך שיש שם חתולים בהנהלה? אני חושב שיש מספיק כלבים שמסתובבים פה, אולי עכבר.

7 - מה מפחיד אותך יותר מלפגוש את שובי בסמטא אפילה ללא מכנס? לפגוש פעמיים את שי

8 - עם יד על הלב, האמר H-1 או טויוטה פריוס? ברור שטויוטה, אין לי מקום לחניה כפולה עם האמר

9 - איזו עוגה אתה רוצה ליומולדת? ביצי פברז'ה

10 - נכון שלא קלטת את האירוניה בפרס שיוגרל בין הפותרים? פרס ישאר לנצח, נמאס כבר לקבל אותו

11 - איזה פורנו עושה לך את זה? כזה שיש בו גברים ונשים

12 - מה היה סיימון קאוול אומר על ההופעה שלך בX-Factor? "שמוליק, תעשה לי ילד"

13 - איזה מספר מביא מזל רע ולמה? 230 -אם זאת רמת הכולסטרול שלך

14 - אבא ש'ך ערומקו? נייט

15 - סופשבוע רומנטי עם דפני ליף, לאן תיקח אותה? (בנות, צאו מנקודת הנחה שגם לכן מותר סופ"ש רומנטי איתה). לאוהל- אני לא חושב שהיא אי פעם ישנה בכזה

16 - במהלך סופ"ש רומנטי עם דפני ליף היא חוטפת התקף אפילפסיה, מה אתה עושה? לוחץ על הגרון כדי לעזור לה לגמור עם זה

17 - איזה ירח במערכת השמש שלנו קרוי על שם פרה? אירופה- ירח של צדק

18 - מאחר ופלוטו סובל מאפליה נגד גמדים והוא כבר לא פלנטה, מה הוא כן? כלב מצויר

19 - טליקו או סגמני? ברור שטלי

20 - מה עושה Sheep כשאנחנו לא מסתכלים? משחרר גז מתאן

21 - האם Marin יודע שאתה מפנטז עליו? הוא יודע, אבל איך אתה יודע?

22 - לאחר השימוש הקרבי בכרישים, נשרים וסנאים, מה יהיה כלי הנשק הביולוגי הבא שימציא המוסד? טרולים

23 - האם כדאי יהיה להפנות את כלי הנשק הזה נגד צרפתים? לא - הם ישר יחברו אחד לשני

24 - מי המנהל פורום הכי אינטליגנטי? מה זה המילה הזאת איטלגנטי?

25 - כמה זה חצי יובל? יו

אלו השאלות? רוצים טלסקופ מקורי של טיכו בראהה? כדאי שתענו

ישן 10-10-2011, 17:13
צלמית המשתמש של Eli173
  משתמש זכר Eli173 Eli173 אינו מחובר  
בעל תואר שני ביהדות, בהתמחות בהיסטוריה של עם ישראל והגות יהודית.

חבר מתאריך: 15.02.09

1 - כתוב שם של חברת משקפי שמש אחת מלבד מערכת השמש שלנו. אירוקה.

2 - מדוע הפלטיפוס? לא, לא מדוע הפלטיפוס משהו. פשוט מדוע הפלטיפוס? פלטפוס זה לא שם של מין ברווז שעל שמו קרויה הבעיה ברגליים?

3 - מי מנהלת הפורומים עם הזקן הכי ארוך בפרש. המצא הוכחות. אינני יודע

4 - לצערך היית מעורב בתאונת דרכים באשמתך ועתה אתה עומד למשפט. מי מפרש תיקח בתור הורס-הדין שלך ולמה? את משפחת רוג

5 - איפה לאנס? הרגש חופשי להמציא תיאוריית קונספירציה. לאנס? פרש מפרש ומהטור דה פראנס.

6 - האם ראוי למנות כלב למנהל בפורום בע"ח כאפלייה מתקנת וייצוג הולם בהתחשב בכך שיש שם חתולים בהנהלה? כן. את הכלב פלוטו (תיכף נגיע אליו שוב...)

7 - מה מפחיד אותך יותר מלפגוש את שובי בסמטא אפילה ללא מכנס? מזה סמטא אפילה ללא מכנס? כאילו שיש סמטות אפילות עם מכנס??? (תלמד, להשתמש בפסיקים!)

8 - עם יד על הלב, האמר H-1 או טויוטה פריוס? עם יד על הלב? לא עדיף 2 ידיים על ההגה?

9 - איזו עוגה אתה רוצה ליומולדת? עוגת יומולדת כמובן.

10 - נכון שלא קלטת את האירוניה בפרס שיוגרל בין הפותרים? מסרב לענות עקב סיבה דתית

11 - איזה פורנו עושה לך את זה? מזה פורנו?

12 - מה היה סיימון קאוול אומר על ההופעה שלך בX-Factor? האא?

13 - איזה מספר מביא מזל רע ולמה? עוד פעם שאלות על לאמה?

14 - אבא ש'ך ערומקו? מכיר.

15 - סופשבוע רומנטי עם דפני ליף, לאן תיקח אותה? לשדרות רוטשילד. שמעתי שנעים שם בתקופה הזאת.

16 - במהלך סופ"ש רומנטי עם דפני ליף היא חוטפת התקף אפילפסיה, מה אתה עושה? שולח אותה למיון. אה, אופס, גם הם בשביתה...

17 - איזה ירח במערכת השמש שלנו קרוי על שם פרה? נו, זה קל! ברור שמערכת השמש "עדנה"!

18 - מאחר ופלוטו סובל מאפליה נגד גמדים והוא כבר לא פלנטה, מה הוא כן? הוא אמור להיות מנהל בפרש!

19 - טליקו או סגמני? רוג

20 - מה עושה Sheep כשאנחנו לא מסתכלים? עושה מה ששובי עושה, רק יותר בדיסקרטיות.

21 - האם Marin יודע שאתה מפנטז עליו? כן, וגם סיפרתי לו על זה.

22 - לאחר השימוש הקרבי בכרישים, נשרים וסנאים, מה יהיה כלי הנשק הביולוגי הבא שימציא המוסד? בכלב פלוטו. או בלאמות...

23 - האם כדאי יהיה להפנות את כלי הנשק הזה נגד צרפתים? כן ולא

24 - מי המנהל פורום הכי אינטליגנטי? סורי, לא הבנתי את השאלה.

25 - כמה זה חצי יובל? = מס' השאלה...

רוג, סחטיין על השאלות. אבל תתאמץ יותר בפעם הבאה.
ישן 10-10-2011, 17:33
  s27 s27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.10

יו, תודה!

ציטוט:

1 - כתוב שם של מערכת שמש אחת מלבד מערכת השמש שלנו. לא מבינה בזה

2 - מדוע הפלטיפוס? לא, לא מדוע הפלטיפוס משהו. פשוט מדוע הפלטיפוס? בגלל דודו גבע?

3 - מי מנהלת הפורומים עם הזקן הכי ארוך בפרש. המצא הוכחות (כולל ריטוש בפוטושופ אם יש צורך) חתולים?

4 - לצערך היית מעורב בתאונת דרכים באשמתך ועתה אתה עומד למשפט. מי מפרש תיקח בתור הורס-הדין שלך ולמה? עידו. העורך דין הכי תותח שאני מכירה. ובעצם, העורך הדין היחיד שאני מכירה, וטוב שכך. שלא נצטרך

5 - איפה לאנס? הרגש חופשי להמציא תיאוריית קונספירציה. נחטף על ידי השלטון בגלל הדברים שחשף בפורום, כמובן.

6 - האם ראוי למנות כלב למנהל בפורום בע"ח כאפלייה מתקנת וייצוג הולם בהתחשב בכך שיש שם חתולים בהנהלה? בהחלט, אני ממליצה על פינצ'י שלי!
7 - מה מפחיד אותך יותר מלפגוש את שובי בסמטא אפילה ללא מכנס? הנהגים בארץ

8 - עם יד על הלב, האמר H-1 או טויוטה פריוס? אוטובוס
9 - איזו עוגה אתה רוצה ליומולדת? הו, שאלה במקום עם הרבה הרבה שוקולד

10 - נכון שלא קלטת את האירוניה בפרס שיוגרל בין הפותרים? נכון

11 - איזה פורנו עושה לך את זה? היי, אני בחורה, אני לא יכולה לענות על זה! אני אמורה להצניע חשק מיני

12 - מה היה סיימון קאוול אומר על ההופעה שלך בX-Factor? הו גיבס אה שיט?
13 - איזה מספר מביא מזל רע ולמה? 7. מה 7? מה כמה?

14 - אבא ש'ך ערומקו? לא.

15 - סופשבוע רומנטי עם דפני ליף, לאן תיקח אותה? (בנות, צאו מנקודת הנחה שגם לכן מותר סופ"ש רומנטי איתה). דווקא מתאים לשבת ולדבר איתה על כל מיני. לבית קפה.

16 - במהלך סופ"ש רומנטי עם דפני ליף היא חוטפת התקף אפילפסיה, מה אתה עושה? קוראת מהר לאמבולנס, בתקווה שיש בסביבה מישהו שיודע לתת עזרה ראשונה במקרה כזה?

17 - איזה ירח במערכת השמש שלנו קרוי על שם פרה? אין לי שמץ

18 - מאחר ופלוטו סובל מאפליה נגד גמדים והוא כבר לא פלנטה, מה הוא כן? גופי?

19 - טליקו או סגמני? טליקו

20 - מה עושה Sheep כשאנחנו לא מסתכלים? מלחך עשבים בתיאבון

21 - האם Marin יודע שאתה מפנטז עליו? לא

22 - לאחר השימוש הקרבי בכרישים, נשרים וסנאים, מה יהיה כלי הנשק הביולוגי הבא שימציא המוסד? ארמדילו

23 - האם כדאי יהיה להפנות את כלי הנשק הזה נגד צרפתים? רק נגד הצרפתים המסויימים שאחראים למותה של לי זיתוני

24 - מי המנהל פורום הכי אינטליגנטי? כולם

25 - כמה זה חצי יובל? 25

ושוב תודה לך רוג!

נערך לאחרונה ע"י s27 בתאריך 10-10-2011 בשעה 17:43.
ישן 10-10-2011, 17:44
צלמית המשתמש של MSR
  משתמש זכר MSR MSR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.04

1 - כתוב שם של מערכת שמש אחת מלבד מערכת השמש שלנו גנבו לי ת'אנדרומדה \:

2 - מדוע הפלטיפוס? לא, לא מדוע הפלטיפוס משהו. פשוט מדוע הפלטיפוס? "כך יצא" (רמזור)

3 - מי מנהלת הפורומים עם הזקן הכי ארוך בפרש. המצא הוכחות (כולל ריטוש בפוטושופ אם יש צורך) אין לי שמץ

4 - לצערך היית מעורב בתאונת דרכים באשמתך ועתה אתה עומד למשפט. מי מפרש תיקח בתור הורס-הדין שלך ולמה? אין לי רשיון O:

5 - איפה לאנס? הרגש חופשי להמציא תיאוריית קונספירציה - נחטף ונמכר ככלה אוקראינית

6 - האם ראוי למנות כלב למנהל בפורום בע"ח כאפלייה מתקנת וייצוג הולם בהתחשב בכך שיש שם חתולים בהנהלה? לא |: בואו נמנה חתול, הם חכמים בהרבה

7 - מה מפחיד אותך יותר מלפגוש את שובי בסמטא אפילה ללא מכנס? שומדבר לא מפחיד אותי

8 - עם יד על הלב, האמר H-1 או טויוטה פריוס? האמר O:

9 - איזו עוגה אתה רוצה ליומולדת? עוגת קרם שמנת עם בצק אוורירי ודובדבנים עם לפתן

10 - נכון שלא קלטת את האירוניה בפרס שיוגרל בין הפותרים? ?

11 - איזה פורנו עושה לך את זה? בחוות עם הרבה חיות משק

12 - מה היה סיימון קאוול אומר על ההופעה שלך בX-Factor? הייתי מביא את גורדון רמזי כנגדו ואז הוא היה מראה לו מזה!

13 - איזה מספר מביא מזל רע ולמה? 0, כי אנשים שהם אפסים מגעילים אותי

14 - אבא ש'ך ערומקו? בתכלס כע \:

15 - סופשבוע רומנטי עם דפני ליף, לאן תיקח אותה? (בנות, צאו מנקודת הנחה שגם לכן מותר סופ"ש רומנטי איתה). מי זו ?

16 - במהלך סופ"ש רומנטי עם דפני ליף היא חוטפת התקף אפילפסיה, מה אתה עושה? עדיין מנסה להבין מי זו...

17 - איזה ירח במערכת השמש שלנו קרוי על שם פרה? אחד מהירחים של צדק... לא זוכר..

18 - מאחר ופלוטו סובל מאפליה נגד גמדים והוא כבר לא פלנטה, מה הוא כן? הרשע מפופאי

19 - טליקו או סגמני? ?

20 - מה עושה Sheep כשאנחנו לא מסתכלים? רועה

21 - האם Marin יודע שאתה מפנטז עליו? לא

22 - לאחר השימוש הקרבי בכרישים, נשרים וסנאים, מה יהיה כלי הנשק הביולוגי הבא שימציא המוסד? עכברושים אינטיליגנטיים שמלמדים צבים את אומנות הנינג'יטסו.

23 - האם כדאי יהיה להפנות את כלי הנשק הזה נגד צרפתים? דעעע...

24 - מי המנהל פורום הכי אינטליגנטי? לא'דע

25 - כמה זה חצי יובל? מאסר עולם

~O.G~

ישן 10-10-2011, 17:59
  Scattered mind Scattered mind אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.08

1 - כתוב שם של מערכת שמש אחת מלבד מערכת השמש שלנו. אלפא קנטאורי

2 - מדוע הפלטיפוס? לא, לא מדוע הפלטיפוס משהו. פשוט מדוע הפלטיפוס? בשביל הצחוקים

3 - מי מנהלת הפורומים עם הזקן הכי ארוך בפרש. המצא הוכחות (כולל ריטוש בפוטושופ אם יש צורך) יעל, היא אפילו מודה על זה בשמה במסנג'ר

4 - לצערך היית מעורב בתאונת דרכים באשמתך ועתה אתה עומד למשפט. מי מפרש תיקח בתור הורס-הדין שלך ולמה? ברוך. הוא יבלבל אותם עם עובדות ואז יכה בהם למוות עם היגיון

5 - איפה לאנס? הרגש חופשי להמציא תיאוריית קונספירציה מאיר שטרית הרביץ לו למוות עם מאגר ביומטרי

6 - האם ראוי למנות כלב למנהל בפורום בע"ח כאפלייה מתקנת וייצוג הולם בהתחשב בכך שיש שם חתולים בהנהלה? כלבים - ברבים

7 - מה מפחיד אותך יותר מלפגוש את שובי בסמטא אפילה ללא מכנס? לא לפגוש את שובי בסמטה אפלה...

8 - עם יד על הלב, האמר H-1 או טויוטה פריוס? האמר פריוס

9 - איזו עוגה אתה רוצה ליומולדת? עוגת מרציפן עם ציפוי שיש

10 - נכון שלא קלטת את האירוניה בפרס שיוגרל בין הפותרים? זו לא אירוניה

11 - איזה פורנו עושה לך את זה? אני לא מפלה

12 - מה היה סיימון קאוול אומר על ההופעה שלך בX-Factor? שאני כל כך נורא שבגללי פרצו שלושת מלחמות העולם

13 - איזה מספר מביא מזל רע ולמה? אין דבר כזה מזל רע, יש לא מספיק וודקה

14 - אבא ש'ך ערומקו? לא! מה? שיט...

15 - סופשבוע רומנטי עם דפני ליף, לאן תיקח אותה? (בנות, צאו מנקודת הנחה שגם לכן מותר סופ"ש רומנטי איתה). לשכב על מסילת ברזל כמחאה על חוסר הצדק החברתי של הרכבת

16 - במהלך סופ"ש רומנטי עם דפני ליף היא חוטפת התקף אפילפסיה, מה אתה עושה? בורח

17 - איזה ירח במערכת השמש שלנו קרוי על שם פרה? קליסטו, הירח של צדק. קליסטו המיתולוגית הייתה כזאת פרה שקראו לדובה הגדולה על שמה

18 - מאחר ופלוטו סובל מאפליה נגד גמדים והוא כבר לא פלנטה, מה הוא כן? כוכב לכת ננסי

19 - טליקו או סגמני? טלימני

20 - מה עושה Sheep כשאנחנו לא מסתכלים? לא יודע, לא הסתכלתי

21 - האם Marin יודע שאתה מפנטז עליו? אני דואג להודיע לו על כך במייל ובפקס

22 - לאחר השימוש הקרבי בכרישים, נשרים וסנאים, מה יהיה כלי הנשק הביולוגי הבא שימציא המוסד? צרפתים

23 - האם כדאי יהיה להפנות את כלי הנשק הזה נגד צרפתים? תמיד אמרו שכדאי להילחם נגד אש באמצעות אש, לא?

24 - מי המנהל פורום הכי אינטליגנטי? ברוך

25 - כמה זה חצי יובל? זה כל מה שיש בשקית הזאת שכתוב עליה "הרגליים של יובל"

אה, ואנדרומדה זו גלקסיה ולא מערכת שמש -.-'
ישן 10-10-2011, 18:21
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
השאלות במקבילית המוחות יותר קלות :(

1 - כתוב שם של מערכת שמש אחת מלבד מערכת השמש שלנו.מערכת השמש התיכונה

2 - מדוע הפלטיפוס? לא, לא מדוע הפלטיפוס משהו. פשוט מדוע הפלטיפוס? על כל דבר אתה מתלונן? לא רוצה,לא צריך!

3 - מי מנהלת הפורומים עם הזקן הכי ארוך בפרש. המצא הוכחות (כולל ריטוש בפוטושופ אם יש צורך)הייתי אומר שאתה אם היית מנהל ולאחר הסירוס שהיית עובר ממני על התשובה שלך לשאלה

4 - לצערך היית מעורב בתאונת דרכים באשמתך ועתה אתה עומד למשפט. מי מפרש תיקח בתור הורס-הדין שלך ולמה?את נוריק השמן כדי להראות לשופטים שאין כלום בכדורים

5 - איפה לאנס? הרגש חופשי להמציא תיאוריית קונספירציה זה לא מי שחיבר את השאלון הזה?

6 - האם ראוי למנות כלב למנהל בפורום בע"ח כאפלייה מתקנת וייצוג הולם בהתחשב בכך שיש שם חתולים בהנהלה? לא. למה דווקא כלב ולא גמל?

7 - מה מפחיד אותך יותר מלפגוש את שובי בסמטא אפילה ללא מכנס? לפגוש את שובי בסמטה אפלה ללא מכנס

8 - עם יד על הלב, האמר H-1 או טויוטה פריוס? מצידי גם מיני מיינור יעשה את העבודה

9 - איזו עוגה אתה רוצה ליומולדת? איפה היית לפני חודש? היער השחור

10 - נכון שלא קלטת את האירוניה בפרס שיוגרל בין הפותרים?קלטתי אבל עדיין אני משתף פעולה כדי לנקום בך על התשובה לסעיף 3

11 - איזה פורנו עושה לך את זה? פורנו? הכי גיל 12

12 - מה היה סיימון קאוול אומר על ההופעה שלך בX-Factor? אני מתפטר!!!!!

13 - איזה מספר מביא מזל רע ולמה? 2 כי זה כמעט להיות מספר אחד

14 - אבא ש'ך ערומקו? כן,רוצה להציץ?

15 - סופשבוע רומנטי עם דפני ליף, לאן תיקח אותה? (בנות, צאו מנקודת הנחה שגם לכן מותר סופ"ש רומנטי איתה). כפר הנופש באשקלון-הכי קרוב לצבא שהיא תראה

16 - במהלך סופ"ש רומנטי עם דפני ליף היא חוטפת התקף אפילפסיה, מה אתה עושה? הולך לבריכה

17 - איזה ירח במערכת השמש שלנו קרוי על שם פרה? מווווסטפה?

18 - מאחר ופלוטו סובל מאפליה נגד גמדים והוא כבר לא פלנטה, מה הוא כן? סוס יאור

19 - טליקו או סגמני?טליקו-היא מקושרת להנהלה

20 - מה עושה Sheep כשאנחנו לא מסתכלים? צופה בערוץ 33

21 - האם Marin יודע שאתה מפנטז עליו? למה גילית?

22 - לאחר השימוש הקרבי בכרישים, נשרים וסנאים, מה יהיה כלי הנשק הביולוגי הבא שימציא המוסד?צרפתים

23 - האם כדאי יהיה להפנות את כלי הנשק הזה נגד צרפתים?בוודאי ושהאחרון יעביר בדרך צלחת קוסקוס לאלג'יר

24 - מי המנהל פורום הכי אינטליגנטי? אני כמובן

25 - כמה זה חצי יובל?כמה אתה רוצה שזה יהיה? 25 מספיק טוב?

ישן 10-10-2011, 20:24
צלמית המשתמש של infected aviad
  משתמש זכר infected aviad infected aviad אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.06

1 - כתוב שם של מערכת שמש אחת מלבד מערכת השמש שלנו.-מי אני ניראה לך?

2 - מדוע הפלטיפוס? לא, לא מדוע הפלטיפוס משהו. פשוט מדוע הפלטיפוס?-דווקא כשאני עונה אתה חייב לתת שאלות קשות?

3 - מי מנהלת הפורומים עם הזקן הכי ארוך בפרש. המצא הוכחות (כולל ריטוש בפוטושופ אם יש צורך)-מצטער, אני מלטש רק תמונות של בוש.

4 - לצערך היית מעורב בתאונת דרכים באשמתך ועתה אתה עומד למשפט. מי מפרש תיקח בתור הורס-הדין שלך ולמה?-אני מעדיף לחסוך את הכסף

5 - איפה לאנס? הרגש חופשי להמציא תיאוריית קונספירציה-אצלי במרתף

6 - האם ראוי למנות כלב למנהל בפורום בע"ח כאפלייה מתקנת וייצוג הולם בהתחשב בכך שיש שם חתולים בהנהלה?-ראוי גם ראוי

7 - מה מפחיד אותך יותר מלפגוש את שובי בסמטא אפילה ללא מכנס?-מה מפחיד בחלום הפרטי שלי?

8 - עם יד על הלב, האמר H-1 או טויוטה פריוס?-טויוטה פריוס

9 - איזו עוגה אתה רוצה ליומולדת?-כשרה

10 - נכון שלא קלטת את האירוניה בפרס שיוגרל בין הפותרים?-איך ידעת?

11 - איזה פורנו עושה לך את זה?-כזה ששובי נמצא בו

12 - מה היה סיימון קאוול אומר על ההופעה שלך בX-Factor?-רוצה להיפגש אחר-כך בשירותים?

13 - איזה מספר מביא מזל רע ולמה?-מבחינתי כולם

14 - אבא ש'ך ערומקו?-אל תזכיר לי את זה.

15 - סופשבוע רומנטי עם דפני ליף, לאן תיקח אותה? (בנות, צאו מנקודת הנחה שגם לכן מותר סופ"ש רומנטי איתה).-למרתף שלי.

16 - במהלך סופ"ש רומנטי עם דפני ליף היא חוטפת התקף אפילפסיה, מה אתה עושה?-נועל את המרתף ובורח דקה מוקדם ממה שתיכננתי

17 - איזה ירח במערכת השמש שלנו קרוי על שם פרה?-אני ניראה לך שי שאתה שואל אותי שאלות כאלו?

18 - מאחר ופלוטו סובל מאפליה נגד גמדים והוא כבר לא פלנטה, מה הוא כן?האשך של אלוהים

19 - טליקו או סגמני?-טליקו. סגמני כהניסט קפיטליסט, וזה איכסה.

20 - מה עושה Sheep כשאנחנו לא מסתכלים?-מהההההההההההההה

21 - האם Marin יודע שאתה מפנטז עליו?-מה ניראה לך שלחתי לו בכל ההודעה הפרטיות האלו?

22 - לאחר השימוש הקרבי בכרישים, נשרים וסנאים, מה יהיה כלי הנשק הביולוגי הבא שימציא המוסד?-אותי

23 - האם כדאי יהיה להפנות את כלי הנשק הזה נגד צרפתים?-הם כלי נשק בפני עצמם.

24 - מי המנהל פורום הכי אינטליגנטי?-שובי, כבר ענינו על זה.

25 - כמה זה חצי יובל?-זה יובל בלי הרגליים שלו, פחות או יותר.

נערך לאחרונה ע"י infected aviad בתאריך 10-10-2011 בשעה 20:28.
ישן 11-10-2011, 16:43
  shai-li shai-li אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.02

1 - כתוב שם של מערכת שמש אחת מלבד מערכת השמש שלנו. No entiendo el hebreo
2 - מדוע הפלטיפוס? לא, לא מדוע הפלטיפוס משהו. פשוט מדוע הפלטיפוס? כי פסיידאק עסוק כנראה
3 - מי מנהלת הפורומים עם הזקן הכי ארוך בפרש. המצא הוכחות (כולל ריטוש בפוטושופ אם יש צורך): אני לא מדליפנית!
4 - לצערך היית מעורב בתאונת דרכים באשמתך ועתה אתה עומד למשפט. מי מפרש תיקח בתור הורס-הדין שלך ולמה? כל אחד מהמבקרים המזדמנים ב"זיהוי שירים". הם כל כך בטוחים שאני גבר, שאיכשהו הייתי יוצאת מהמשפט עקב חוסר התאמה בראיות או משהו
5 - איפה לאנס? הרגש חופשי להמציא תיאוריית קונספירציה: הרכב של גוגל סטריט ויו חטף אותו
6 - האם ראוי למנות כלב למנהל בפורום בע"ח כאפלייה מתקנת וייצוג הולם בהתחשב בכך שיש שם חתולים בהנהלה? ציפור קטנה לחשה לי שאין צורך
7 - מה מפחיד אותך יותר מלפגוש את שובי בסמטא אפילה ללא מכנס? לפגוש את שובי בסמטא אפילה ללא מכנס בזמן שהוא אוכל בננה
8 - עם יד על הלב, האמר H-1 או טויוטה פריוס? טויוטה פריוס. אין כאן מקום חניה לאופניים, אז להאמר???
9 - איזו עוגה אתה רוצה ליומולדת? קונקורד
10 - נכון שלא קלטת את האירוניה בפרס שיוגרל בין הפותרים? אני במילא לא זוכה בכלום
11 - איזה פורנו עושה לך את זה? גמדים אירים עם פטיש לעקבים
12 - מה היה סיימון קאוול אומר על ההופעה שלך בX-Factor? התגובה של פאולה עבדול כל כך תהמם אותו שהוא יישאר בלי מילים
13 - איזה מספר מביא מזל רע ולמה? 108, כי גם כשהוגו מת הוא צודק
14 - אבא ש'ך ערומקו? אני לא מעוניינת לחשוב על זה
15 - סופשבוע רומנטי עם דפני ליף, לאן תיקח אותה? (בנות, צאו מנקודת הנחה שגם לכן מותר סופ"ש רומנטי איתה). לקניון. כדי לקנות לה בגדים חדשים במקום הבגדים יד 4 שלובשים שם בתל אביב כטרנד
16 - במהלך סופ"ש רומנטי עם דפני ליף היא חוטפת התקף אפילפסיה, מה אתה עושה? זה קניון. שום דבר רע לא יכול לקרות בקניון. תשאלו את רובין!
17 - איזה ירח במערכת השמש שלנו קרוי על שם פרה? אתה ממש חצוף. נוגה אולי העלתה כמה קילו, אבל מפה ועד לקרוא לה "שמנה"?? לא יפה...
18 - מאחר ופלוטו סובל מאפליה נגד גמדים והוא כבר לא פלנטה, מה הוא כן? חמודי
19 - טליקו או סגמני? מי שבא ברוך הבא
20 - מה עושה Sheep כשאנחנו לא מסתכלים? בונה בניינים משניקלים
21 - האם Marin יודע שאתה מפנטז עליו?
22 - לאחר השימוש הקרבי בכרישים, נשרים וסנאים, מה יהיה כלי הנשק הביולוגי הבא שימציא המוסד? קיפודים ג'יהאדיסטים
23 - האם כדאי יהיה להפנות את כלי הנשק הזה נגד צרפתים? החיים שלהם גם ככה מסריחים
24 - מי המנהל פורום הכי אינטליגנטי? No entiendo el hebreo
25 - כמה זה חצי יובל? vīgintī quīnque
ישן 11-10-2011, 23:00
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04

והשאלות:

1 - כתוב שם של מערכת שמש אחת מלבד מערכת השמש שלנו. הא?

2 - מדוע הפלטיפוס? לא, לא מדוע הפלטיפוס משהו. פשוט מדוע הפלטיפוס? או, טוב ששאלת !!!

3 - מי מנהלת הפורומים עם הזקן הכי ארוך בפרש. המצא הוכחות (כולל ריטוש בפוטושופ אם יש צורך) אני לא יודע לגבי זקן, אבל כן לגבי שפם. פעם באיזה מפגש מנהלים הבחנתי במנהלת שקצת הזניחה את עצמה והיה לה מוסטש שלא היה מבייש עמיר פרץ בימיו הטובים. פרטיה של אותה מנהלת שמורים במערכת (השמש, ההיא משאלה 1).

4 - לצערך היית מעורב בתאונת דרכים באשמתך ועתה אתה עומד למשפט. מי מפרש תיקח בתור הורס-הדין שלך ולמה? את XXX (השם שמור במערכת), כי גם הוא נבלה כמוני . אפילו הוסמכנו באותו יום.

5 - איפה לאנס? הרגש חופשי להמציא תיאוריית קונספירציה הוא יצא לקהיר בשליחות רוה"מ, ברגעים אלו ממד הוא תופר את הפרטים האחרונים בעסקת השחרור של גלעד שליט (תודה רבה לך לאנס, בשמי ובשם חברי הפורום ואזרחי המדינה).

6 - האם ראוי למנות כלב למנהל בפורום בע"ח כאפלייה מתקנת וייצוג הולם בהתחשב בכך שיש שם חתולים בהנהלה? לא היה כמו, לא יהיה כמו, ואין כמו סיון כפרעליה. דיר באלאק לפתוח עליה עיניים.

7 - מה מפחיד אותך יותר מלפגוש את שובי בסמטא אפילה ללא מכנס? לפגוש אותו גם בלי תחתונים. לבן אדם יש מפלצת שם למטה.

8 - עם יד על הלב, האמר H-1 או טויוטה פריוס? עם רגל על הגז: הרנו פלואנס של אבא שלי מהעבודה+הדלקן שלה (ואחרי 10 שניות של לחיצה על הדוושה עד הסוף, כשהמנוע כבר כמעט נחנק וצועק חמס, סוף סוף הגעתי ל-60 קמ"ש...).

9 - איזו עוגה אתה רוצה ליומולדת? לא צריך עוגה, אני אסתפק בקיורטוש.

10 - נכון שלא קלטת את האירוניה בפרס שיוגרל בין הפותרים? לא, יש לי בעיות קליטה עוד מיום כיפור - יש לנו הוט בבית...

11 - איזה פורנו עושה לך את זה? מה זה פורנו? דמות מתוכנית או משחק כלשהו?

12 - מה היה סיימון קאוול אומר על ההופעה שלך בX-Factor? אז מה, אתה בא לפה הרבה?

13 - איזה מספר מביא מזל רע ולמה?

14 - אבא ש'ך ערומקו? פעם הוא היה, אבל הוא הפסיק לפני כמה שנים.

15 - סופשבוע רומנטי עם דפני ליף, לאן תיקח אותה? (בנות, צאו מנקודת הנחה שגם לכן מותר סופ"ש רומנטי איתה). נראה לי שאשקיע בצימר באזור התעשיה בצ'ק פוסט + ארוחה רומנטית בשווארמה חזן.

16 - במהלך סופ"ש רומנטי עם דפני ליף היא חוטפת התקף אפילפסיה, מה אתה עושה? מצלם ומעלה לפייסבוק.

17 - איזה ירח במערכת השמש שלנו קרוי על שם פרה? הדבה הגדולה.

18 - מאחר ופלוטו סובל מאפליה נגד גמדים והוא כבר לא פלנטה, מה הוא כן? כלב טמבל.

19 - טליקו או סגמני? ז'ליקו

20 - מה עושה Sheep כשאנחנו לא מסתכלים? על האש.

21 - האם Marin יודע שאתה מפנטז עליו? נראה לי שכן. אין מצב שהוא לא קיבל את המכתבים שלי.

22 - לאחר השימוש הקרבי בכרישים, נשרים וסנאים, מה יהיה כלי הנשק הביולוגי הבא שימציא המוסד? קפסולות שבהן ריח כפות הרגליים שלי בסוף היום.

23 - האם כדאי יהיה להפנות את כלי הנשק הזה נגד צרפתים? לא חבל על המאמץ וההשקעה? אפשר סתם להבהיל אותם ולאיים קצת, זה יעשה את העבודה - הם יברחו כמו משוגעים. הם רגילים לזה.

24 - מי מנהל הפורום הכי אינטליגנטי? ד"ר לבני. כי הוא לא סתם דוקטור, הוא דוקטור לרימונים ופצצות !!!

25 - כמה זה חצי יובל? שניה, אני אשאל את אחי כמה זה חצי ממנו. קוראים לו יובל

ישן 13-10-2011, 06:37
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06

זה הולך להיות מתבקש ולכן רוג חבר יקר אתה חופר!!!

עכשיו לשאלות שלך:
ציטוט:
1 - כתוב שם של מערכת שמש אחת מלבד מערכת השמש שלנו. אין לי כוח לחשוב על זה אחרי לילה של עבודה ולכן תשאל שוב מחר.

2 - מדוע הפלטיפוס? לא, לא מדוע הפלטיפוס משהו. פשוט מדוע הפלטיפוס? שוב אין לי כוח לחשוב על זה אחרי לילה של עבודה ולכן תשאל שוב מחר.

3 - מי מנהלת הפורומים עם הזקן הכי ארוך בפרש. המצא הוכחות (כולל ריטוש בפוטושופ אם יש צורך) אתה לא מצפה באמת לתשובה בנושא שיכול להתנקם בי בעתיד נכון?

4 - לצערך היית מעורב בתאונת דרכים באשמתך ועתה אתה עומד למשפט. מי מפרש תיקח בתור הורס-הדין שלך ולמה?
אין לי כרגע רכב קבוע,ולכן התשובה תהיה נהג אגד או נתיבי האומן שהשופט יגמור להם את הרישיון ולא לי.

5 - איפה לאנס? הרגש חופשי להמציא תיאוריית קונספירציה שוב אין לי כוח לחשוב על זה אחרי לילה של עבודה ולכן תשאל שוב מחר.

6 - האם ראוי למנות כלב למנהל בפורום בע"ח כאפלייה מתקנת וייצוג הולם בהתחשב בכך שיש שם חתולים בהנהלה? כן ואני בעד צל,כי הילדה שלי איננה איתנו כבר.

7 - מה מפחיד אותך יותר מלפגוש את שובי בסמטא אפילה ללא מכנס? להתחתן עם משהי ואחרי החתונה לגלות שהיא דפני ליף/טלי פחימה/ענת קם הבאה...

8 - עם יד על הלב, האמר H-1 או טויוטה פריוס?
H-1 ללא ספק,כי טיוטה אחרי הסיפור בארה"ב הוכיחה שיש לה כיום אפס אמינות וגם לא רכבים משהו. טיוטה קורולה מהדור הישן והאמין של שנות ה 90 אני מוכן לקנות,אם לא יהיה h-1 זמין.

9 - איזו עוגה אתה רוצה ליומולדת? עוגת שמנת וניל עם תותים.

10 - נכון שלא קלטת את האירוניה בפרס שיוגרל בין הפותרים? שוב אין לי כוח לחשוב על זה אחרי לילה של עבודה ולכן תשאל שוב מחר.

11 - איזה פורנו עושה לך את זה? לא עושה לי את זה והשאלה מתאימה יותר לבינג או לשרוקי,כי הם הכי אוהבים פורנו.

12 - מה היה סיימון קאוול אומר על ההופעה שלך בX-Factor? למה אני לא שומע קול אלוהי כזה כל יום לינוקס?

13 - איזה מספר מביא מזל רע ולמה? 13 ואני עייף מדי להסביר מדוע נכון לעכשיו.

15 - סופשבוע רומנטי עם דפני ליף, לאן תיקח אותה? (בנות, צאו מנקודת הנחה שגם לכן מותר סופ"ש רומנטי איתה). אני מעדיף לצאת איתה לשייט פרטי ולזרוק אותה לכרישים,ומצרים כבר יהיו בטוחים שזה המוסד אשם,כי הוא עובד עם הכרישים.

16 - במהלך סופ"ש רומנטי עם דפני ליף היא חוטפת התקף אפילפסיה, מה אתה עושה? שוב נותן לכרישים לאכול אותה.

17 - איזה ירח במערכת השמש שלנו קרוי על שם פרה? שוב אין לי כוח לחשוב על זה אחרי לילה של עבודה ולכן תשאל שוב מחר.

18 - מאחר ופלוטו סובל מאפליה נגד גמדים והוא כבר לא פלנטה, מה הוא כן? שוב אין לי כוח לחשוב על זה אחרי לילה של עבודה ולכן תשאל שוב מחר.

19 - טליקו או סגמני? אם אלה שתי הבחירות אז הייתי בוחר בטליקו (ברור לא?),אבל אורי יחפש אותי ולכן לא בטליקו, ואם אני אבחר בירון... (תשלימו לבד) ולכן גם לא בירון,ולכן אני בוחר בסמנתה.

20 - מה עושה Sheep כשאנחנו לא מסתכלים? מחפש דרך לשלוט בעולם בשביל להיות מנהיג דגול.

21 - האם Marin יודע שאתה מפנטז עליו? לא אני עושה את זה אלא בינג עושה את זה.

22 - לאחר השימוש הקרבי בכרישים, נשרים וסנאים, מה יהיה כלי הנשק הביולוגי הבא שימציא המוסד? דפני ליף כמובן שתשלח מטעם המוסד למצרים ואירן לעשות להם את המוות

23 - האם כדאי יהיה להפנות את כלי הנשק הזה נגד צרפתים? חס וחלילה הם מייצרים את סיטרואן ולכן הם בסדר גמור ולא מגיע להם עונש כזה.

24 - מי המנהל הפורום הכי אינטליגנטי? שימי האחד והיחיד

25 - כמה זה חצי יובל? שוב אין לי כוח לחשוב על זה אחרי לילה של עבודה,אבל התשובה היא 25.

מה את עושה לנו s27? את אשמה בהכל!!! רוג לא זכה בפרס החפירה השנתי ואת עוד עוזרת לרוג לחפור עוד קצת בתקווה לזכות בפרס השנה בעצמו? חשבתי שיש לך לב s27 באמת. מדוע עשית לנו את זה?
ציטוט:
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 13-10-2011, 13:44
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...

1 - כתוב שם של מערכת שמש אחת מלבד מערכת השמש שלנו. - לינוקס
2 - מדוע הפלטיפוס? לא, לא מדוע הפלטיפוס משהו. פשוט מדוע הפלטיפוס? - משום ש...
3 - מי מנהלת הפורומים עם הזקן הכי ארוך בפרש. המצא הוכחות (כולל ריטוש בפוטושופ אם יש צורך) - אין לי מושג
4 - לצערך היית מעורב בתאונת דרכים באשמתך ועתה אתה עומד למשפט. מי מפרש תיקח בתור הורס-הדין שלך ולמה? - ברור שארמי בוי. הוא מבין בזה הכי טוב.
5 - איפה לאנס? הרגש חופשי להמציא תיאוריית קונספירציה - במרתף עינויים בקיבוץ נען
6 - האם ראוי למנות כלב למנהל בפורום בע"ח כאפלייה מתקנת וייצוג הולם בהתחשב בכך שיש שם חתולים בהנהלה? - להיפך. החתולים בהנהלה זו האפליה המתקנת.
7 - מה מפחיד אותך יותר מלפגוש את שובי בסמטא אפילה ללא מכנס? - לפגוש את רועיAZ עם חבל באותה סמטא
8 - עם יד על הלב, האמר H-1 או טויוטה פריוס? - סוזוקי סוויפט
9 - איזו עוגה אתה רוצה ליומולדת? - בדיוק כזו
10 - נכון שלא קלטת את האירוניה בפרס שיוגרל בין הפותרים? - יש פרס?
11 - איזה פורנו עושה לך את זה? - הודיני
12 - מה היה סיימון קאוול אומר על ההופעה שלך בX-Factor? - מה זה X-Factor?
13 - איזה מספר מביא מזל רע ולמה? 66 ו-99 - זה כמו 69 אבל כשאחד מכם הפוך
14 - אבא ש'ך ערומקו? - כן
15 - סופשבוע רומנטי עם דפני ליף, לאן תיקח אותה? (בנות, צאו מנקודת הנחה שגם לכן מותר סופ"ש רומנטי איתה). - לזרוק ביצים על הבית של לוקלוק בגבעת שמואל
16 - במהלך סופ"ש רומנטי עם דפני ליף היא חוטפת התקף אפילפסיה, מה אתה עושה? - דוחף לה ביצה
17 - איזה ירח במערכת השמש שלנו קרוי על שם פרה? - שרה נתניהו
18 - מאחר ופלוטו סובל מאפליה נגד גמדים והוא כבר לא פלנטה, מה הוא כן? - חזיר בר
19 - טליקו או סגמני? - כמו כולם פה... ברור שטליקו
20 - מה עושה Sheep כשאנחנו לא מסתכלים? - מעלה חזרה את המכנס של שובידו... אחרת, איך הוא יוריד אותו שוב כל פעם?
21 - האם Marin יודע שאתה מפנטז עליו? - לא. אני מנסה לגרום לו לחשוב שזה לינוקסבוט
22 - לאחר השימוש הקרבי בכרישים, נשרים וסנאים, מה יהיה כלי הנשק הביולוגי הבא שימציא המוסד? - דובי פנדה שעושים סלטות
23 - האם כדאי יהיה להפנות את כלי הנשק הזה נגד צרפתים? - לא. bx1905 אחד בפורום זה מספיק.
24 - מי המנהל פורום הכי אינטליגנטי? - שימי
25 - כמה זה חצי יובל? - זה קל. זה שליש מלוקלוק ועוד רבע מinfectedaviad וקמצוץ מטימון

ישן 16-10-2011, 02:46
  asafn88 asafn88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל asafn88
...
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "And Brian said "go and sin no..."

1 - כתוב שם של מערכת שמש אחת מלבד מערכת השמש שלנו. 9S-GPT

2 - מדוע הפלטיפוס? לא, לא מדוע הפלטיפוס משהו. פשוט מדוע הפלטיפוס? כי לשאלון הזה יש ניחוח של אסטרונומיה ו"הפלטיפוס" בגימטריה = "ענק גזים"

3 - מי מנהלת הפורומים עם הזקן הכי ארוך בפרש. המצא הוכחות (כולל ריטוש בפוטושופ אם יש צורך) אפשר חבר טלפוני?

4 - לצערך היית מעורב בתאונת דרכים באשמתך ועתה אתה עומד למשפט. מי מפרש תיקח בתור הורס-הדין שלך ולמה? אורי. בשתי מילים - אגוזי Defence

5 - איפה לאנס? הרגש חופשי להמציא תיאוריית קונספירציה נחטף ע"י חברת Apple ופיו נתפר לרקטום של עובד זר לאחר שהוא אישר את הסכם השימוש של iTunes בלי לקרוא מה הוא מאשר.

6 - האם ראוי למנות כלב למנהל בפורום בע"ח כאפלייה מתקנת וייצוג הולם בהתחשב בכך שיש שם חתולים בהנהלה? I guess...

7 - מה מפחיד אותך יותר מלפגוש את שובי בסמטא אפילה ללא מכנס? I'll skip this one...

8 - עם יד על הלב, האמר H-1 או טויוטה פריוס? דפנטלי פריוס.

9 - איזו עוגה אתה רוצה ליומולדת? עזוב עוגה, אני רוצה את בר רפאלי ליומולדת מוכן להתפשר גם על מורן אייזנשטיין.

10 - נכון שלא קלטת את האירוניה בפרס שיוגרל בין הפותרים? Actually...

11 - איזה פורנו עושה לך את זה?

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.outso.com/wp-content/themes/outso/images/click-to-play.gif]

12 - מה היה סיימון קאוול אומר על ההופעה שלך בX-Factor? הו דה פאק איז דאט?

13 - איזה מספר מביא מזל רע ולמה? 67. לא נכנס לזה פה

14 - אבא ש'ך ערומקו? לא. הוא ערום כולו.

15 - סופשבוע רומנטי עם דפני ליף, לאן תיקח אותה? (בנות, צאו מנקודת הנחה שגם לכן מותר סופ"ש רומנטי איתה). אפשר לבחור דפני אחרת במקום?

16 - במהלך סופ"ש רומנטי עם דפני ליף היא חוטפת התקף אפילפסיה, מה אתה עושה? מחליף אצל היבואן בכפר שמריהו.

17 - איזה ירח במערכת השמש שלנו קרוי על שם פרה? אם היה אכפת לי מספיק הייתי בודק

18 - מאחר ופלוטו סובל מאפליה נגד גמדים והוא כבר לא פלנטה, מה הוא כן? לדעתי בעברית המינוח הוא כוכב לכת גמדי

19 - טליקו או סגמני? השמאל(נ)י מביניהם

20 - מה עושה Sheep כשאנחנו לא מסתכלים? הוא כותב את כל ההודעות האפשריות בסופרפוזיציה וקורס לאפשרות אחת כשמסתכלים.

21 - האם Marin יודע שאתה מפנטז עליו? הוז דאט?

22 - לאחר השימוש הקרבי בכרישים, נשרים וסנאים, מה יהיה כלי הנשק הביולוגי הבא שימציא המוסד? יהודים-צרפתים חמושים ב-BMW

23 - האם כדאי יהיה להפנות את כלי הנשק הזה נגד צרפתים? זה יגיע לזה בסוף אם נרצה או לא.

24 - מי המנהל פורום הכי אינטליגנטי? אפשר 50-50?

25 - כמה זה חצי יובל? כמספר השאלה, like duh...
“I lived in countries that had no democracy... so I don't find myself in the same luxury as you do. You grew up in freedom, and you can spit on freedom because you don't know what it is not to have freedom.”
Ayaan Hirsi Ali

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:26

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר