לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום ASP חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > ASP
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-04-2005, 10:28
  haroov haroov אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.06.03
עזרה אני מעוניין לרכוש אפליקציית ASP קטנה, אשמח לקבל עזרה

שלום רב,

אפיינתי לעצמי מערכת למעקב אחר מכירות ואני מחפש אדם שיכול לפתח עבורי את האפליקציה הנ"ל בפלטפורת WEB. המערכת אינה מבצעת CRM אלא רק עוקבת אחר המכירות.

להלן עיקרי האיפיון:

(1) קליטת לקוח, בשדות בסיסיים: שם, משפחה, כתובת, טל', ת.ז.

(2) כל הלקוחות נמצאים בטבלה שממויינת לפי הסדר הבא: ככל שהזמן מהשיחה האחרונה גדל כך עולה מיקומם ברשימה למעלה עד לתחילת הרשימה. (לקוח חדש שעדיין לא דיברו איתו יהיה הכי למעלה).

(3) כאשר ביצעתי שיחה עם לקוח, אני לוחץ על השורה של הלקוח, נפתח כרטיס הלקוח עם טבלה קטנה של תעוד השיחות האחרונות, אני מוסיף בקצרה את תוכן השיחה (מלל) נושא השיחה (בחירה) ובוחר באחת משלוש (3) אפשרויות: (א) מכירה / (ב) למעקב / (ג) לא מעוניין --> נסגר החלון של הלקוח וחוזרים לטבלה הכללית.

אם בחרתי (א) מכירה: הרשומה של הלקוח יוצאת מהטבלה ועוברת אל טבלה של לקוחות שרכשו.
אם בחרתי (ב) למעקב: הרשומה נשארת בטבלה הראשית ויורדת לסוף התור, שכן רק עכשיו דיברנו.
אם בחרתי (ג) לא מעוניין: הרשומה יוצאת מהטבלה ועוברת לטבלת "לא מעוניינים" (מסודרת בחלוקה לפי חודשים).

בכל סוך חודש (או יותר נכון ב-5 לחודש שאחריו) המערכת מחייבת ל"נקות" את הטבלה הראשית ולעבור על כל הלקוחות שנמצאים בה מהחודש הקודם, לפי המיון: (א) נמכר / (ג) לא מעוניין.

זוהי המערכת, היא די פשוטה וצריכה להיות נוחה לעבודה.
אשמח לקבל עזרה בפיתוח, כולל בתשלום, נא למסור בפרטי את סכום הכסף הנדרש בעבור הפיתוח.
תודה....
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:01

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר