לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-10-2011, 22:35
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "האמת, דיברתי עם כמה אתאיסטים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
האמת, דיברתי עם כמה אתאיסטים שמשימתם לקעקע את היהדות, הם טוענים בתוקף שהיהדות היתה פוליתאיסטית זמן רב ורק בתקופה מאוחרת יותר שינתה כיוון.

מה זה תקופות מאוחרות? ולמה הכוונה בפיהם "פוליטאיזם"? לפני אלפיים שנה כבר יהדות היתה אמונה באל אחד(מצוות האחדות).
ברור שהיהדות יצאה מאוסף של אמונות באלילים. כך, לפחות, אמור לדעת אדם שלא מאמין בהתגלות. גם הנצרות היא ערבוב של כתות יהודיות ופגאניזם. וכך גם האסלאם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-10-2011, 16:14
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "חבר'ה לא ידעתם?,היהודים אשמים בדבר הזה שנקרא וול סטריט"

I aks of the Russian people...
הפסקתי להקשיב פה.

ניחא אם זה היה מישהו אינטיליגנט, בעל עמדת כוח, או לפחות בעל אינטיליגנציה בסיסית שמבינה את חשיבות השמירה על היגיינת הפה, זה היה מטריד או מכעיס ולו במעט.

הבנאדם די בטוח מסטול מלפחות חומר אחד וכ"כ טיפש שהוא לא מסוגל להבהיר את הנקודה שלו מבלי לחזור על אותם 2 משפטים 21 פעמים, שלא לדבר על זה שהוא מצלם את עצמו באחד מהאיזורים העמוסים ביותר בעולם.

אני לא מודאג, הוא עושה לנו יותר שירות מאשר צרות, כנראה.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 12-10-2011, 16:53
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "דווקא יצאת חציל פה... יש לא..."

יותר מזה, הEbonics הוכרה כניב רשמי ובעוד שפעם להגיד Aks ושאר פלפולי הלשון האחרים של ה"ניב" הזה היו נחשבים שגיאה לשונית היום הם מקובלים.

אז מה?

לאחרונה האקדמיה ללשון העברית אימצה גם שגיאה (שאינני זוכר מהי) וציינה שע"פ חוקי הלשון צורת הדיבור הזו נכונה יותר מהדרך הנפוצה וה"קורקטית".

זה לא אומר שאותם אנשים שמבצעים את השגיאות עשו זאת בגלל שהם עליונים אינטיליגנטית ולשנות את החוק רטרואקטיבית לא באמת עוזר.

או במילים אחרות- הבנאדם טמבל ללא תקנה וניב הדיבור שלו היא רק אחת מהדוגמאות (שהרי לא התייחסת לשאר שהעליתי נכון?)

בקשר לשגיאת הנסיעה/נשיאה של נשק- אני לא יודע אם היית רציני או ציני, אבל בכל מקרה מושא השגיאה אמור לרמז לך שאני מתחבר יותר לניב ההילבילי מאשר לאבוניקס.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:25

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר