לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-10-2011, 00:56
  n23 n23 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.11
העלאת פרופיל, שינוי שיבוץ

היי, יש לי כרגע מטרה מסוימת ורק שבועיים לעבוד עליה (ועוד בחג) ואין לי מושג מאיפה להתחיל.
אני עם פרופיל 64 קב"א 51 ומתגייס עוד שבועיים (25.10) לגיוס כלל צה"לי.
כיוצא מגמת אלקטרוניקה הבנתי שמייעדים אותי לתפקידים נוראים בחיל האוויר או החימוש, וייעצו לי לעשות הכל כדי לא להגיע למקומות האלה. לא קיבלתי בכלל מנילה ולשם מכוונים אותי.
אני מאוד רוצה שירות משמעותי ומעניין ולא 3 שנים עם הרגשה של בזבוז, מעדיף גם לברוח קצת מהבית ולראות עולם. ומאוד רוצה מקום כמו מוד"ש\נ"מ.
לכן כמה שאלות -

1. קודם כל, יש בכלל מצב שאני מצליח לשנות את הפרופיל עד הגיוס? הוא 64 בעיקר בגלל בעיות כבד וכליות שאין להן שום השפעה על התפקוד שלי (לא כליה אחת כי אני יודע שעל זה פוסלים קרבי). אם אני בכלל מצליח לראות רופא מומחה שבוע הבא (מאוד מקווה) ושולח פקסים למיטב, יסדרו לי ועדה רפואית בזמן? אם לא, ידחו את הגיוס כדי לתת לי את ההזדמנות?
2. אם זה לא הולך, איך מוציאים חריג אג"מ ושוב, האם יש לי זמן בכלל? למי פונים? אפשר בכלל לעשות את זה אם אני מיועד לכלל צהלי?
3. גם אם אני משנה את הפרופיל או מוציא חריג, ועדיין לא משנים לי את הגיוס מהכלל צהלי, לסרב להתפנות? יש בכלל התחשבות באנשים שרוצים קרבי (כביכול) על פני ג'וב או שיעשו לי את המוות?

נערך לאחרונה ע"י n23 בתאריך 13-10-2011 בשעה 00:58.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-10-2011, 14:25
  n23 n23 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.11
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי avivchoen שמתחילה ב "וואו מקרה כמו שלי, רק שלי היה..."

אם אני לא מצליח להעלות את הפרופיל בזמן, יש עצות? האם כדאי בבקו"ם להתעקש על דח"ש, עד כדי סירוב פינוי? זה יפה שהפז"ם דופק (למרות שאני לא בטוח שזה נכון), אבל אני עדיין לא רוצה להתחיל טירונות 02 ולקראת הסיום שלה להתחיל מההתחלה טירונות 03 עם אנשים חדשים וכו'. הבנתי שמעבר מג'וב לקרבי כשאתה כבר חייל היא קשה מאוד על גבול הבלתי אפשרית וגם אם מצליחים זה אחרי זמן רב ואז צריך לחתום על שנת שירות נוספת.

דחיית גיוס, אני בספק גדול מאוד שיתנו לי, בטח שבוע לפני הגיוס. כבר ניסיתי לפני חודש +- לדחות את הגיוס עבור השלמת בגרויות ולא הסכימו לי, אני גם חושש שנסיון לדחיית גיוס מסיבה אחרת יגרום להם לחשוב שאני סתם מנסה לדחות את הגיוס מתוך עצלנות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:33

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר