לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-10-2011, 01:38
  סתמבא D סתמבא D אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.05
גועל נפש, אבל הציבור אשם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "עלתה לאתר השב"ס רשימת 474 הפושעים שישתחררו השבוע"

איזה עם ואיזו מדינה תסכים לקבל תכתיבים מאירגון טרור ?
איזו מדינה שפויה תסכים לשחרר רוצחים !?

משהו יסודי השתבש באופן חמור במערכת הערכים והקודים של העם הזה, אם משחררים בסיטונות
רוצחים מזוויעים כאלו, וזה עובר בשקט מופתי, איך לעזאזל לא קמה מחאה וצעקה על זה ?!

אני מייחל שייקום מרי אזרחי שיעצור את הצעד הנפשע הזה, לשום שלטון ולשום אדם
אין סמכות מוסרית לשחרר רוצחים, חוק שמאפשר זאת אינו חוק, ממשלה שמאשרת זאת
לא מייצגת אותי.

אני מקווה שיקומו כמה אזרחים אמיצים שיחסלו את המחבלים שעומדים לשחרר, ולעשות דין
וצדק בשם כולנו, כי בעסקה הזו מדינת ישראל ומוסדות השלטון שלה פשטו את הרגל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-10-2011, 17:57
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
יש נקודה שאותי מטרידה באופן אישי בהתייחסות לשחרור גלעד שליט
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "למה אתה קטנוני, האסירים האלה..."

1. אינני בעד שחרור מחבלים מרצחים עם דם על הידיים ולדעתי היה צריך להוציא כל אחד מהם להורג ואז כל נושא המיקוח היה מסתיים בעודו באיבו.
2. אני בעד שחרור גלעד שליט בכל מחיר . את דעתי הבעתי כבר בעבר ומאחר והפך לסמל הרי שלא היה כל הגיון שלא להביא לשחרורו גם במחיר הכואב הזה. כל כך הרבה אנשים, אישים, ממשלות, גופים ציבוריים ועמותות מעורבות בכך.
3. אני מנסה להבין את ההיגיון שעומד מאחורי רצח בכוונה תחילה מבחינת חומרת הענישה ולצורך כך רצח מבחינתי הוא גם עבריין המפוצץ מכונית עמוסה בחומר נפץ במרכז עיר, או על חוף הים מתוך כוונה לפגע בעבריין ובסופו של דבר פוגע בחפים מפשע. מדוע עבריין כזה אינו מוכרז כמאסר עולם לכל ימי חייו?
מדוע עבריין כזה זוכה כעבור מספר שנים לחופשות מהכלא? מדוע עבריין כזה יוצא לחופשי אחרי קיצוב עונשו?
מה ההבדל בינו לבין מחבל מרצח?
4. עד שלא יחוקק עונש מוות למרצחים הללו - נמשיך לעמוד בפני מתקפות מהסוג הזה, תמיד ימצא הקלף שבאמצעותו ישוחררו מחבלים. והסתירה בין שני מקרי הרצח הללו תתקיים.
5. להישמע לרחשי העם ביחס לשחרור גלעד שליט חייבת להיות גם להישמע לרחשי העם בדבר צידוק עונש המוות במקרים של פגיעה ביהודים. או אז לא נצטרך לעמוד בפני גלעד שליטים חדשים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:15

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר