לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-10-2011, 14:20
  loom loom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.10.11
אחרי 5 שנים לא כדי שיילך לאיזו מסיבה עם מוזיקה מגניבה?

הוא יכול גם לבוא לשתות תה עם מישהו זר כמוני,
נראה לי שכאשר הזכירו שהוא אמיץ ועוד משהו זאת הייתה התייחסות כמו שמתייחסים לילד קטן

נראה לי שאם הוא מרגיש בסדר בסופו של דבר אז הוא יכול ללכת לאיזה סיבוב במרכז,

אני למשל כאשר הייתי חוזר מחו"ל הייתי צריך ישר להיכנס למציאות הזאת המציקה איפשהו שיש בארץ (לא שבחול זה אומר שכזה יותר טוב)

בכל אופן אני מזמין אותו לתה עם 3 סוויט אנד לו וגם אשמח להראות לו במחשב שלי את נקודת המבט עליו מהאינטרנט ולהשמיע לו מוזיקה טוב וגם אפילו לספר לו על דיוויד דאנג'לו שכותב על איך להצליח עם נשים ככה שהוא יוכל גם להתחיל טוב בדרך הזאת,

בכל אופן שני, אני אציין שהנפת דגלים מציקה לי
אני רוצה לחיות בעולם שווה זכויות לכל אחד ואני לא בעד מדינה פלסטינית אבל גם לא בעד מדינה ישראלית, וכו
הגיע הזמן לחשיבה לחשיבה יוצאת דופן,
הציק לי גם שהלבישו אותו במדים ואילצו אותו להצדיע, אני חושב שאפשר וגם זאת הדרך היחידה להגיע לשלום בעולם בצורה לא אלימה ואני חושב שהאנשים גרועים בזה אבל אין להם ברירה אלא להגיע לשלום בצורה לא אלימה, אפשר לדבר ולהעלות דברים, כאילו אפשר אבל זה עדיין לא ממש ממשי, מקווה שזה יקרה,

למרות הכל, לפעמים נראה לי שיש בי שפיות שאין לאף אחד אחר, קדימה אפשר לדבר על הנושאים השונים וגם להעלות נושאים מהצפייה בטלויזיה,

בואו נעשה מסיבה עם שירים של דוראן דוראן ונזמין אותו, ונספר לו דברים מעניינים אם נצליח

מרגש כל הצפייה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-10-2011, 14:57
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
חולק עליך
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "לא הכריחו אותו ללבוש מדים,..."

קודם כל בגלי צה"ל אמרו הבוקר שהמדים הוכנו לו מראש לאחר התייעצות עם פסיכולוגים ואפילו ציינו שהכינו לו מידות שונות של מדים כי לא ידעו מה תהיה המידה שלו - אני די בטוח שהם הסבירו לו שזה מה שהוא צריך לעשות ולא נתנו לו לבחור.

שנית, נראה לי קצת מפוקפק שרואים את גלעד שליט יורד ממסוק ואיך שהוא רואה את נתניהו עם הצלמים של דו"צ ומשרד ראש הממשלה לידו - הדבר הראשון שעולה לו לראש זה להצדיע. לי אישית זה נשמע כמו תוכנית של משרד יחסי ציבור.

אני גם תוהה איך יתכן שבכל תמונה שצולם גלעד שליט מתחבק עם אביו יש את ראש הממשלה איפשהו ברקע...
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 18-10-2011, 19:14
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
אתה פשוט טועה
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "חולק עליך"

הראו עכשיו סרטון של כל המאורע, ורואים שהקצין שיורד לפני גלעד מצדיע ראשון לרה"מ, ומייד אחריו גלעד מצדיע, ואז הם מתחבקים..
עם כל הכבוד, אני לא מבין מה אתה רוצה מנתניהו, הוא קיבל את ההחלטה להחזיר את גלעד(וזה הוא, ואך ורק הוא, כי "הצבעת" הממשלה הייתה בדיחה), ולכן הוא יחכה לו במנחת.
קופון פוליטי? יכול להיות שהוא גזר קופון פוליטי מסוים, אבל הוא גם הפסיד קולות מימין(אישית בעקבות העסקה הזו אני לא חושב שאצביע לנתניהו).
עוד יותר מצחיק שגם אנשי השמאל מנצלים את העסקה להתנגח בנתניהו, "הוא עשה את זה רק כדי לגזור קופון פוליטי ולהשתיק מחאות", אה רגע ואם הוא לא היה עושה את זה אז הוא היה סתם קפיטליסט שנטש חייל צה"ל לא?

ישן 18-10-2011, 16:38
  loom loom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.10.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי loom שמתחילה ב "אחרי 5 שנים לא כדי שיילך לאיזו מסיבה עם מוזיקה מגניבה?"

אני תוהה כמה פעמים מזכירים פה את הנושא של שלום, כי העלתי את זה כאן ואתם יחסית במקום להתייחס לזה עושים משהו שנראה כמו איזה סוגה של לרכל,

כאילו אני מבין שיש לאנשים את הרצון לדבר על מה קורה שם אבל איפה השפיות כאשר שוכחים רוב הזמן לפחות מלהביא שלום, כאילו אני לא מציע לחשוב על זה כל היום וזה לא ממש בדיוק מה שאני עושה אבל הנה יכולה להיות הזדמנות לדבר על הנושא כולל לדבר גם על שלום שיכול לבוא בנוסף, אבל כולם מניפים דגלים בלי שאני לא בטוח שהם שקלו טוב את זה,

אני אישית חושב שהעולם צריך להתקדם לשיוויון זכויות בין אנשים והרעיות של גבולות בין מדינות הוא בעיה אחת בין אחרות שמביא לזה שאין שלום בעולם,

יש פערים גדולים בין תרבויות ונראה לי הגיוני לקשר בינהם

אתם מבינים?
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:04

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר