לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-10-2011, 18:21
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "בסין הם לפחות הזדעזעו מכך...."

אני יודע בדיוק אל איזה ארוע אתה מדבר, תסלח לי, אין מה להשוות ביו שני המקרים!
זה כלל לא אומר שהמקרה ההוא לא היה מכוער ברמות קשות.

אבל כאן מדובר בדרגת חומרה וגועל חמורים פי אלף, שם היה מדובר בכביש סואן, רמלה-יפה(בכל זאת יש סכנה מסויימת בלעצור בצד), כאן מדובר בכביש שעוברת בו מכונית אחת לדקה, רואים רוכב אופניים דגנרט שעובר ליד, רואים רכב, שחוצה את הפעוטה, כאלו הייתה בובה! אכן הסרט ממחיש עד כמה חיי אדם זולים ועלובים בסין.

אגב סין זה לא המדינה היחידה, האדשות זה משהו שמאפיין מדינות רבות בעולם, דווקא כאן בארץ, האנשים רגשים אלפי-מונים, ביחס לרוב העולם!

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 20-10-2011 בשעה 18:24.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-10-2011, 19:10
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "אני יודע בדיוק אל איזה ארוע..."

סליחה אבל מה שאמרת סתם צבוע.

אין שום הבדל בין שני המקרים. הכל תירוצים כדי להרגיש עליונים תרבותית על הסינים ולא להסתכל במראה ולהודות שפשטנו את הרגל מוסרית לא פחות מהם.

אחי עבר תאונה לפני כשנה, כשנהג שהתעלם מרמזור אדום פגע ברכבו במהירות גבוהה מהצד (למרבה המזל בחלק האחורי ולאחי לא היו נוסעים ברכב באותה השעה). רכב שנסע מאחורי הפוגע עצר, באמצע כביש 40, חוסם נתיב וחצי בעוד הנהג ממהר לסייע לאחי (שלמרבה המזל נפגע קל, אף כי האוטו הלך לגמרי). אותם נהגים שעקפו את האופנוען המוטל על הכביש לא היו פוגעים גם ברכב שעצר כדי להעניק סיוע לנפגע.

ישן 20-10-2011, 19:21
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "סליחה אבל מה שאמרת סתם צבוע...."

טוב אז אתה לא רואה הבדל בין שני המקרים, זכותך, אני רואה הבדל גדול, ההולך רגל הזה שדורך מרחק של לא יותר משני סנטמרים מראשה של הילדה, וומשיך ללכת כאלו לא קרה כלום, זה הבדל ענק.

כאשר אדם ממוצע רואה תאונה בשניות הראשונות, אם מדובר במראה לא מלבב של גופה, התגובה הראשונה היא הלם, השניה היא לעוף משם, ולכן כאשר מדובר בכביש סואן, ואין יותר מדי זמן לחשוב, הנהג נוסע, שם מדובר בכביש שקט לחלוטין הולכי רגל ורוכבי אופניים שעוברים ליד הפעטה הזו כאלו הייתה חתול רחוב פצוע(אני גם חתול לא הייתי משאיר כך על הכביש!), תסלח לי יש הבדל בין שני המקרים.

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 20-10-2011 בשעה 19:25.
ישן 20-10-2011, 18:23
  asafn88 asafn88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל asafn88
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "בסין הם לפחות הזדעזעו מכך...."

אני לא חושב שהמצב שלנו גרוע כמו במקרה של הילדה הסינית. הנהג עצר אחרי שדרס אותה עם הגלגלים הקדמיים, הבין מה שקרה והמשיך בנסיעה כשהוא דורס אותה שוב עם הגלגלים האחוריים. בהמשך הגיע נהג נוסף ודרס אותה שוב במהירות - זה כבר הזוי לחלוטין.

התרבות האמריקאית אמנם מנוכרת ומעודדת אגואיזם חומרי (ובכלל) יתר על המידה, אבל לחיי אדם יש ערך משמעותי.
אין לי שמץ של היכרות עם התרבות הסינית המודרנית, אבל מבחוץ נראה שזה בסדר, מידי פעם, לדרוס סטודנטים עם טנק. אז למה שזה לא יהיה בסדר לדרוס ילדה עם טרנזיט או שניים?
“I lived in countries that had no democracy... so I don't find myself in the same luxury as you do. You grew up in freedom, and you can spit on freedom because you don't know what it is not to have freedom.”
Ayaan Hirsi Ali

ישן 20-10-2011, 22:34
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "בוא נאמר זאת בעדינות... הרכב..."

למה אתה חושב שאני נגד המשטר בסין? אם אני אגיע לחיות שם, הפוליטיקה ממש לא תעניין אותי ואני אשמור על חוקי המדינה ואשלם מיסים כחוק.
אני גם תומך בחלק מהחוקים שלהם עובדה קטנה שאתה שוכח ורמת החיים שם לא כזו גרועה כמו שאתה רושם בחלק מהאיזורים. אנשים מחוץ לסין מגיעים לאיזורים הטובים בסין וזה לא עולה כל כך הרבה כסף כמו שאתה חושב בית טוב בסין והאינטרנט לא מצונזר שם כמו שאתה חושב רוג.
אם אתה יבואן אתה יכול לעשות בעזרה של המדינה הזו הרבה מאוד כסף.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 19-04-2012, 14:08

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי נור השמן שמתחילה ב "אני יוצא מנק' הנחה שהסכמה..."

ראשית, נראה שהמשתתפים הפעילים באירוע הזה (אלה שקיימו בפועל יחסי מין\מעשים מגונים) אשמים בעבירה מסוג עוון. גם האשה, כמובן.
אבל יש לזכור שאנחנו מדברים כאן על אשה כבת 30 לערך ועל קטינים כבני 15 לערך שקיימו איתה יחסי מין.
להבנתי, היא אספה כמות מסוימת של גברים במעגל (בסביבות 20) וביצעה בהם\ביצעו בה מעשים מגונים בתמורה לכסף או לסיגריות.
בניגוד למה שנטען בתקשורת, לפי העדויות האשה קיימה יחסי מין של ממש רק עם מספר קטן של אנשים, ורק עם אדם אחד בכל פעם, כשהתרחקו מהמעגל והלכו לים.
אנחנו מדברים על אירוע ביוזמת האשה, שלפי העדויות תקפה מילולית\זרעה חול במי שניסו להתערב וטענה "זכותי לעשות בגופי מה שאני רוצה".
וכמובן, האשה לא התלוננה במשטרה וכאשר נמצאה ע"י השוטרים לבושה, לאחר זמן מה, טענה שהכל בסדר ושלא קרה כלום.
לצורך העניין, נניח שהמקרה הזה אירע בבית פרטי. נניח שאותה אשה פרסמה מודעה וכ-20 גברים נענו לה. וכאמור הכל התרחש בבית פרטי. כלומר, מדובר כאן בזנות מרצון.
האם תופעה כזו לא יכולה להתרחש, לדעתך? האשה אינה שפויה? לא יתכן שהיא הסכימה לכך בדעה צלולה? זו דמגוגיה פמיניסטית.

אני תמה על הקלות בה נערים בני 15 מואשמים כאן בעבירה פלילית של אונס, כאשר את המעשים יזמה, מן הסתם באופן אקטיבי, לא רק בהסכמה מלאה, אשה כבת 30.
אם היה מדובר במורה ותלמידים, אזי גם במקרה הזה היו מדברים על ניצול?

פמיניסטיות אוהבת לדבר על החפצה - הפיכתו של האדם לחפץ פסיבי, חסר יכולת תגובה שאחרים מבצעים בו פעולות.
יש כאן החפצה צבועה של אשה בת 30 וניקוי שלה מכל אחריות למצבה ולמעשיה.
ישן 19-04-2012, 20:25

בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי נור השמן שמתחילה ב "לדעתי אתה מחפש זברות. נקישות..."

אני חושב שאתה שופט את הסיטואציה בצורה רגשית
כי אתה אדם טוב שסולד מניצול מיני של נשים
וסולד מהעובדה שאנשים מסביב היו אדישים לאירוע
ואתה אפילו כמעט רוצה שזה יהיה נכון, כדי שכולנו נזדעזע ונזדעק נגד אלימות מינית.

וזה לא משנה מה אומר החוק
מבחינתך אותם נערים הם חלאות אדם
כי אתה יודע בערך מה היה שם
לא משנים הפרטים - keep it simple - שוב גברים נוהגים באלימות.
יאללה לכלא.

ואני רק שאלה - מה אם אתה טועה? מה אם אותה אישה בת 35 שידלה, דחקה ושכנעה את אותם נערים ללכת איתה לים ולקיים איתה יחסי מין?
יש לזה חשיבות מבחינתך? לכך שחייהם בכל מקרה ייהרסו עכשיו, כתוצאה מהעליהום הציבורי?

אני מניח שבקרוב נדע באמת מה קרה שם. אני רק מקווה שלאותה אשה יש מספיק אינטגריטי כדי לספר מה באמת קרה.
כי אם קרה מה שאני חושד שקרה, יש לה אינטרס לשקר ולהציג את עצמה כקורבן.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4218503,00.html
ישן 20-04-2012, 04:29

ועוד שאלה, אם תבחר להגיב
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי נור השמן שמתחילה ב "לדעתי אתה מחפש זברות. נקישות..."

ציטוט:
98 אחוזים מהנשים לא ימצצו לגברים באמצע חוף באמצע היום.
2 האחוזים הנותרים יעשו את זה כי הן סובלות מבעיה כלשהי.

לטענתך אשה יכולה למצוץ לגבר בחוף הים רק אם היא סובלת מבעיה נפשית (ואז מה? אשפוז וחינוך פמיניסטי בכפיה?)
איך אתה שופט מוסרית סתם זנות (מאביבית השטחית מהאח הגודל שבוחרת גברים לפי נפח הארנק, דרך כזאת שסתם שוכבת עם "תומכים"\"נדיבים" שקונים מתנות עד לאחת שמפרסמת תעריפים), הומוסקסואליות, יחסי BDSM, יחסי cuckold, הטרוסקסואלים שאוהבים strap-on ושאר סטיות בהסכמה?

איך ההחלטה שלך להאשים את אותם נערים באונס שונה מסקילת הומוסקסואלים באבנים?
על איזו הצדקה אתה מתבסס כשאתה מחיל את השיפוט המוסרי שלך על החוק הפלילי ומכנה את האירוע "אונס"? או מבצע דה-הומניזציה ודמוניזציה אוטומטית לנערים בני 15 ללא צורך בהוכחות ומבלי להטיל כל ספק במה שנכתב בעיתון?
על איזו הצדקה אתה מתבסס בכלל, כשקבעת בצורה כה נחרצת שמדובר כאן בניצול? האם יש לך בכלל צורך בהצדקה רציונלית לשיפוטים המוסריים האלה? או שעצם העובדה שכך אתה מרגיש מספיקה?

KISS goodbye your moral and intellectual integrity

נערך לאחרונה ע"י asafn88 בתאריך 20-04-2012 בשעה 04:35.
ישן 20-04-2012, 06:29

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי נור השמן שמתחילה ב "איפה כתוב משהו על המצב הנפשי..."

ציטוט:
2 האחוזים הנותרים יעשו את זה כי הן סובלות מבעיה כלשהי

לאיזו בעיה התכוונת, אם לא בעיה נפשית?
אם לקחת לך את החופש להגדיר באופן גורף אשה שעוסקת בזנות מרצון כמי שיש לה "בעיה", אתה יכול להגדיר כל אחד כ"בעייתי" כי הוא לא מתאים לתפישה שלך לגבי איך אדם נורמלי צריך להתנהג או מה הוא אמור לרצות בחיים.

אני לא מבין אתה יכול לכתוב
ציטוט:
אני יוצא מנק' הנחה שהסכמה למין קבוצתי בפרהסיה אינה התנהגות נורמלית, ולכן הגברים ניצלו את המצב הנפשי שלה.

ואחרי שהתברר שלא היה כאן ניצול של האשה, אלא אולי ניצול של נער בן 15, לא להודות שהשיפוט שלך היה מהיר מידי, יהיר מידי וצדקני מיסודו. אם יש לך טיפה אינטגריטי, אנא עשה זאת.

תהליך השיפוט המוסרי\קבלת החלטות הזה ותחושת ה"שליחות" הזו יכולים להצדיק כל עוולה כלפי מי שאתה מזהה כ"טועה" או "לא נורמלי". יש אנשים שונים בעולם, עם נטיות התנהגותיות שונות והעדפות שונות. כולם מנסים להגיע למצב בו הם מאושרים וכל עוד הם לא פוגעים באף אחד, אין לך שום הצדקה לשפוט אותם או לכנות אותם "חולים" ו-"לא נורמלים".
כל הנסיונות להתנגד לטבע האדם ולמציאות ולהנדס בכפיה את החברה על מנת ליצור חברה אוטופית, מונעים מאותה הפרעה כולרית-פסיכופטית של אנשים שחושבים שהם יודעים מה טוב מבלי צורך לנמק ומבלי שתהיה להם האפשרות להכיר בכך שיתכן והם טועים (פונדמנטליזם דתי, קומוניזם, פמיניזם, זכויות בעלי החיים וכו').

ציטוט:
אם אתה חושב שמין קבוצתי באמצע היום מול אנשים הוא נורמלי - אשריך..
אבל הוא לא. מה לעשות.

היתממות מכוערת, שכן כתבתי:
ציטוט:
ראשית, נראה שהמשתתפים הפעילים באירוע הזה (אלה שקיימו בפועל יחסי מין\מעשים מגונים) אשמים בעבירה מסוג עוון

בשורה התחתונה, חורה לי שאנחנו סובלים ממגפה של האשמות שווא באלימות מינית והתקרבנות של מיעוטים על סמך עקרון ה-KISS.

נערך לאחרונה ע"י asafn88 בתאריך 20-04-2012 בשעה 06:31.
ישן 18-04-2012, 10:12
  סיילו סיילו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "זעזוע בסין: פעוטה נדרסה, עוברי אורח התעלמו"

התרבות בסין מנוכרת יותר מהתרבות בארץ. קיים הבדל משמעותי. בביקור בסין יצא לי לראות אדם מבוגר מתיישב באמצע כביש ראשי, כאשר הנהגים עוקפים אותו באדישות. לאחר פרק זמן מסוים הגיעו שוטרים להזיז אותו. שום סיוע מצד האוכלוסיה המקומית.

לגבי השוואות של סיוע לנפגעי תאונה או תקיפה במקומות שונים בעולם, אני חושב שטבע האדם הוא להימנע מלהתערב בצרות של אחרים. גם מקרה אירוע הדריסה של הפעוטה בסין וגם מקרה הקטנוען בארץ הם תמונות מראה של טבע האדם. לכן ההפתעה של חלק מחברי הפורום מוזרה בעיני. אדם שעוזב את האינטרסים שלו, לוקח על עצמו נטל (שאולי מהול בסיכון) ומסייע לאדם זר במצוקה הוא החריג, לא הכלל. וגם הוא מונע ממניעים אנוכיים בסופו של דבר.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:26

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר