לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-10-2011, 13:09
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
לאכול אבוקדו שלם עם מזלג
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "מה הם הדברים הכי הזויים שיצא לכם/ן לעשות בחיים שלכם/ן?"

הסיפור מתחיל בסכנין, אי שם בתחילת שנת 2000. יצאנו עם הקורס במזרחנות שעשיתי לפני הצבא ל3 ימים בסכנין. אחד החברים היה דתי ולכן נמנע מלאכול אוכל לא כשר, אז החלטנו להכנס לסופרמרקט לקנות מצרכים ולהכין אולי אוכל לבד.

לבחור סידרו מן חדר כזה במלונית. בחדר לא היה מקרר ולא היה גז, אז היינו צריכים לחשוב על משהו בסיסי. ראינו במקום אחד דוכן של אבוקדו והחלטנו שזה הדבר הכי מוצלח שאפשר לקנות. קנינו 4 אבוקדו והלכנו שמחים לחדר במלונית. נכנסנו ואז גילינו שאין סכין... יש רק מזלגות. בהתחלה חשבנו ללכת לקנות איפשהו, אבל לא היה לאף אחד כוח - פשוט לקחנו את המזלג והתחלנו לפרק את קליפת האבוקדו עם השיניים של המזלג ולאכול אותו.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-10-2011, 07:10
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי infected aviad שמתחילה ב "אם הדיון הזה לא שלי, אז למה..."

אתה יודע העובדה שאתה ישיר גורמת לי לתת לך כבוד ולכן בו תגיד לי מה רע בסרטים של הארי פוטר או בספרים שלו בדיוק?
א,ילדים קוראים את הספרים האלה מהרצון שלהם בניגוד לספרים אחרים של היום להזכירך.
ב, העלילה לא כזו גרועה ואפילו טובה.
ג, הרמוני בסרטים האחרונים בכלל לא רעה.
ד, אחותו של רון שוב בסרטים האחרונים גם לא רעה.
ה, האפקטים לא רעים. (קסמים וכו...)

בהתחלה לא אהבתי את זה,אבל אחרי שהמוח שלי הסכים לראות את הסרט הראשון זה באמת לא רע בכלל ועדיף על סרטים של טרנטינו שאין להם קשר לעלילה רצופה או הגיונית כל שהיא. הסרט האחרון שלו כבר היה הזוי לחלוטין.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 23-10-2011, 17:23
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD מנהל ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בכלל לא מסכים.
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי infected aviad שמתחילה ב "אבל גם מי שקרא את הספרים חושב..."

בתור אחד שקרא את כל הספרים, ונהנה מהם, אני מודה בפה מלא שגם נהניתי מרוב הסרטים, זה כי אני, בניגוד לרוב האנשים (כמוך), כן יכול לעשות את ההפרדה בין ספר לסרט
סרט לא חייב להתאים בדיוק אחד לאחד עם הספר, הוא יצירה בפני עצמה, ואילו היית מתייחס כך לסרטים היית נהנה מהם הרבה יותר
דווקא מהסרט האחרון, שציינת שהוא טוב יותר מכל השאר, פחות התלהבתי, הוא היה סרט די טוב, אך ציפיתי ממנו להרבה יותר (הכוונה לה״פ 7 חלק ב׳, החלק הראשון היה אדיר).

ישן 23-10-2011, 20:25
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 79 שנכתבה על ידי צ'יבורשקה שמתחילה ב "אוו יש לי כמה דברים מאוד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'יבורשקה
אוו יש לי כמה דברים מאוד מביכים.

למי אין??????????..
לכולנו יש.
ולי......... הכי הרבה.
אבל אני מעדיף לשמור אותם לעצמי.

אתם יודעים מה......... אני אספר על אחד.

לילה אחד...... הינו במשמרת בבילוש........ לילה משעמם מוות. אין אירועים אין כלום,
אחד הבלשים התקשר לטלפון 100 (אז עדין מוקד 100 היה בתחנת המשטרה ולא במחוז) במוקד ישב יומנאי אהבל (עם תעודות שהוא אהבל).
הבלש התקשר ל-100 ודיווח בקול רציני מאד "תקשיב טוב, אני רואה ששני פילים ברחו מגן חייות".

חכינו מספר דקות בהאזנה לקשר, ואין כל דיווח "על פילים"

אחרי עוד מספר דקות, אותו בלש, שוב הרים טלפון ל-100, אבל הפעם במבטא סלבי כבד "אני רואה שני פילים רצים ליד השוק"

זה כבר היה יותר מדי.
היומנאי האומלל, התחיל לצעוק בקשר "ניידות.... מהר, פילים ברחו מגן חיות"

אתם לא מבינים מה הלך בתחנה באותו ערב. שנים לא הפסקנו לצחוק על זה.

אתם רוצים עוד מקרה?.......... טוב........ אתם מבקשים כל כך יפה........... אז.

היה לנו בתחנה שוטר,(לפני המון שנים). שהשתעמם רצח במשמרת........ בשתים בלילה..... ניידת כחול לבן...... הוא עובר ברחוב הראשי של העיר וצועק במערכת הכריזה בניידת "אלטא זאכן... מקררים, מכונות כביסה"

זה בנתים להיום.

ישן 26-10-2011, 17:09
צלמית המשתמש של Eli173
  משתמש זכר Eli173 Eli173 אינו מחובר  
בעל תואר שני ביהדות, בהתמחות בהיסטוריה של עם ישראל והגות יהודית.

חבר מתאריך: 15.02.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "מה הם הדברים הכי הזויים שיצא לכם/ן לעשות בחיים שלכם/ן?"

חשבתי וחשבתי ולא מצאתי את הדבר ההזוי ביותר שעשיתי אי פעם אבל הסיפור הבא יכול בהחלט להיות בעשיריה הראשונה שלי:

לפני כמה שנים החלטתי שיום הולדת זה לא רק מתנות ועוגה. זה גם יום עם משמעות. אז נסעתי בטרמפים (מה לעשות? אני אוהב טרמפים, זה מחבר בין אנשים) מהבית מאשדוד לצפת, כדי לטבול במקוה של הארי"זל ולהתפלל על קברו. ואז חזרתי הביתה. ככה, יום שלם, ביום ההולדת.
שנה אח"כ ביום ההולדת נסעתי (שוב בטרמפים) לירושלים, טבלתי במעיין בעיר דוד ועליתי להר הבית. אותה שנה היתה מכביה, אז אח"כ נסעתי (באוטובוס) למרכז הטניס ליד איצטדיון טדי וצפיתי בכמה משחקי טניס של נוער יהודי מרחבי העולם.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:05

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר