לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-10-2011, 13:58
  משתמש זכר nahem nahem אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.10.05
התקנת האתר בשרת וירטואלי

אהלן...
בניתי אתר על המחשב והשתמשתי בחבילה שנקראת WAMP SERVER
שהיא כללה:
Apache Version : 2.2.11
PHP Version : 5.3.0
MySQL Version : 5.1.36

רכשתי virtual dedicated server שהמערכת הפעלה שלו היא ויננדוז 2008 שמריץ שרת ברירת מחדל iis.
אני חדש בעניין של התקנת שרתים מסוג זה ולכן יש לי 3 שאלות בסיסיות :
1. אם כל מה שעשיתי על עכשיו על המחשב הוא עם apache אז עדיף לי להשאר איתו או שזה לא משנה וללכת עם iss שנמצא בשרת? יצא לי לקרוא קצת על ההבדלים אבל לא הצלחתי להכריע במה עדיף במקרה שלי...
2. במידה ואני כן רוצה ללכת על apache, רציתי לעשות disable ל iss, ולהתקין APACHE במקום...אז אחרי שקראתי קצת על הסבר איך לעשות זאת, נכנסתי ללוח הבקרה ולכלים של מנהל ושם לא הייתי בטוח על איזה אחד לעשות DISABLE...יש למישהו מושג? ( לא מצאתי "Internet Information Services")
3. אחרי שאני ביטלתי את iss, איך אני מתקין את כל השלושה הדברים הנחוצים? באותו אופן שבו התקנתי את החבילה על המחשב שלי (WAMP SERVER), כלומר זה מחשב לכל דבר וכל הפעולות בו זהות לפעולות שאני עושה במחשה הביתי?

תודה רבה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-10-2011, 06:26
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nahem שמתחילה ב "התקנת האתר בשרת וירטואלי"

4. אם זכית והאתר שלך לא כתוב ב ASP / דוטנט - יהיה אפילו יותר חכם לשכור את השרת הוירטואלי כך שיריץ מערכת הפעלה אמינה ויציבה יותר - כגון לינוקס. ברוב המקומות זה גם עולה פחות כסף, משום שאתה לא צריך לממן את העלות של מערכת ההפעלה, שהיא 850$ (לא מעט...), כחלק מהחבילה שלך...

מצד שני, גם שם אתה צריך להבין מה אתה עושה. ככלל, לא רצוי ללכת לנהל שרת באינטרנט בעצמך בלי שאתה מבין בזה. יש סיכוי לא רע שתעשה משהו לא נכון, ותמצא את השרת שלך פרוץ (ברמת שרת, כן? אותה בעייה קיימת עם אפליקציות שלא נכתבו בצורה מאובטחת...). אין מה לעשות, יש סיבה ששרתים מנוהלים על ידי אנשי מקצוע שמקבלים שכר לא נמוך על עבודתם...

וכן, יש מי שמדלג על אנשי מקצוע. מכיר את כל האתרים האלה שמחליפים להם את תוכן האתר ברקע שחור עם טקסט בערבית עליו ותמונה קשה לצפייה? תכיר: המדלגים...

לשיקולך...

ישן 23-10-2011, 17:15
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי nahem שמתחילה ב "וואו תודה! האתר שלי אכן כתוב..."

כן, התכוונתי ל"רמת האבטחה"...

בין אם זה לדעת להריץ רק מה שצריך, להבין מה מדבר עם מה, מה הגולש יכול לעשות (האם אתה מודע להכל), האם יוצאים עדכוני אבטחה למוצרים שבחרת להשתמש בהם, האם יש באגים בספריות / חבילות שה software stack שלך משתמש בהן, וכך הלאה.

ללמוד לבד ולהתמקצע זה טוב ויפה (גם אני עשיתי את זה...) - אבל השאלה היא אם אתה רוצה לעשות את זה בסביבת אמת (או בניסוח אחר: אם השרת שלך ייפרץ - מה תהיה המשמעות עבורך? שים לב שאחרי ששרת נפרץ [אם בכלל גילית שזה קרה, אם לא גילית זה עוד יותר חמור...] - הדרך היחידה להבטיח שהפורץ הושאר בחוץ כשאתה מטפל בעניין - היא לדרוס את הכל ולהתחיל מאפס - כי אתה לא יודע היכן המזיק השאיר דלתות אחוריות...)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:56

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר