לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-10-2011, 14:32
  Dark Knight Dark Knight אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Dark Knight
איך מחנכים את הכלב לא להרים דברים מהרצפה?

היי,
יש לי כלב, זכר, כבר כמעט בן שנתיים. באופן עקרוני הוא כלב טוב, וכשאני הולך איתו עם הרצועה הצלחתי להביא למצב שהוא לא מושך כמעט והולך טוב. הוא ממש לא תוקפן כלפי אנשים או כלבים אחרים (למרות שמדובר בדוברמן) ולרב בכלל לא מראה שום התייחסות לאנשים שסובבים אותו ועושה הרושם שמלבד ההיסטרי התורן גם הסביבה לא ממש מוטרדת על ידו. לכלב יש הרבה יותר אנרגיה ממני ולכן אני נוטה להביא אותי לפארקים גדולים יחסית ולשחרר אותו שם לרוץ קצת. הוא לא בורח וכשאני קורא לו הוא לכל הפחות מגיע בריצה, עושה סביבי סיבוב וממשיך לטוס לדרכו.
הבעיה היא שבפארקים אנשים עושים מדי פעם פיקניקים ועל-האש ומשאירים אחריהם זבל, כמו למשל עצמות ושאריות אוכל אחרות, והוא פשוט מוצא ואוכל את הדברים הללו. כתוצאה, כבר לא פעם היו לו שילשולים נוראיים ואם אתם בעלים של חיות אתם יודעים בוודאי כמה שזה לא נעים לנקות שלולית חצי מוצקה של.....
אני כבר לא יודע מה לעשות ושוקל להפסיק לשחרר אותו, מצד שני אם הוא לא יוציא אנרגיות בחוץ הוא יהיה אומלל וישגע גם אותי בבית...
איך אפשר לחנך אותו להפסיק להרים דברים מהרצפה? כרגע כשאני רואה אותו אוכל משהו בחוץ אני פשוט רץ אליו וצועק שיפסיק, אבל הוא פשוט מתעלם ממני עד שאני מספיק קרוב ואז פשוט מנסה להתחמק ממני ולעקוף אותי בדרך אל האוכל. הכלב אוכל כמו שצריך וממש לא מורעב, חלילה.
למישהו יש רעיונות?

תודה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-10-2011, 15:41
  משתמשת נקבה הגרייי מנהל הגרייי אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, וגם לוחות | המנהלת הכי חיה שיש..

חבר מתאריך: 17.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Dark Knight שמתחילה ב "איך מחנכים את הכלב לא להרים דברים מהרצפה?"

הייתי מתחילה לעשות שני דברים (שבסופו של דבר מובילים לאותה תוצאה):
דבר ראשון מתרגלת איתו שמותר לו לאכול רק בפקודה כלומר, להגיש לו מזון (גם סתם חטיף מהיד) ולאפשר לו לאכול רק בהשמע הפקודה, היא יכולה להיות "בתאבון" או "רשאי" או כל מילה אחרת שתבחר.
דבר שני אוסרת עליו לאכול מהרצפה בתור התחלה במקום מבוקר, מרצפת הבית למשל, להניח חתיכת חטיף על הרצפה ולא לאפשר לו לקחת, כשאתה שולט בזה בסביבה מבוקרת תתחיל לתרגל את זה בחוץ.

עד שתשלוט בשני התרגילים תמים אפשר לשחרר אותו עם זמם פה (פלסטיק ולא בד)
בהצלחה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:12

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר