לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-10-2011, 14:57
  ספאמר101 ספאמר101 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.08.11
"איבוד" מערכת ההפעלה במחשב שנקנה איתה.

טוב, לפני כמה שנים קניתי מחשב נייד שכולל בתוכו Windows Vista Home Premium ועכשיו הסרתי אותה והתקנתי במקומה ווינדוס 7 סתם כדי לראות איך זה יעבוד על המחשב הנייד, אבל אין לי את הדיסק ההתקנה של הווינדוס עצמו... ובעצם יש לי את המספר הסידורי של התוכנה, בלי התוכנה (אין לי גם את הדיסק, ואם אני זוכר נכון לא קיבלתי גם דיסק)
אז השאלה היא מה עושים במצב כזה? נשענתי על העבודה שאחרי חודש (מתי שתיגמר תקופת הניסיון) אני אסיר את ווינדוס 7 והוריד את ווינדוס ויסטה דרך האתר של מיקרוסופט, אבל עכשיו אני נכנס ורואה שהם לא מוכרים אותה ואם הבנתי נכון גם לא אפשרי להוריד אותה (גם שיש תווית שאומרת להשיג ווינדוס ויסטה, זה מפנה ישירות לווינדוס 7)

חשבתי על להוריד "פיראטי", אבל אין לדעת מה הולך שם ואם מושתל שם דברים, גם לא בטוח שאמצא את את זה "ריק" ובלי תוספות למינהם כמו קראקים ועוד שטויות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-10-2011, 07:10
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ספאמר101 שמתחילה ב ""איבוד" מערכת ההפעלה במחשב שנקנה איתה."

אם השיטה של זיו לא תעבוד כי 7 הרסה לך את אפשרות האתחול מהמחיצה המדוברת... או השמידה אותה לחלוטין... (אגב, מה חשבת לעצמך שעשית ניסוי כזה על מערכת קיימת?)...

נסה לפנות לשירות של החברה שייצרה את המחשב (בהנחה שזה יצרן לפטופים רציני כגון HP, Dell, IBM ולא הזבל שמוכרים בחנויות ה"מחשב בקילו"), ובקש מהם לשלוח לך בדואר תקליטור שחזור מערכת. ב HP שלחו לי בשמחה על שלל דגמי Compaq, ללא תשלום. פרטי התקשורת לשירות של החברות השונות, תוכל למצוא באתרים שלהם תחת "צור קשר" / "תמיכה טכנית" ...

ישן 23-10-2011, 13:16
  ספאמר101 ספאמר101 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.08.11
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אם השיטה של זיו לא תעבוד כי 7..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
אם השיטה של זיו לא תעבוד כי 7 הרסה לך את אפשרות האתחול מהמחיצה המדוברת... או השמידה אותה לחלוטין... (אגב, מה חשבת לעצמך שעשית ניסוי כזה על מערכת קיימת?)...

נסה לפנות לשירות של החברה שייצרה את המחשב (בהנחה שזה יצרן לפטופים רציני כגון HP, Dell, IBM ולא הזבל שמוכרים בחנויות ה"מחשב בקילו"), ובקש מהם לשלוח לך בדואר תקליטור שחזור מערכת. ב HP שלחו לי בשמחה על שלל דגמי Compaq, ללא תשלום. פרטי התקשורת לשירות של החברות השונות, תוכל למצוא באתרים שלהם תחת "צור קשר" / "תמיכה טכנית" ...

יש לי מחשב שדומה לשלך, אז טוב לדעת... רק מדוע היית צריך דיסק שחזור?

ואכן, טעות טיפשית מאוד ורשמתי למעלה גם מה הסיבה, בכול מקרה ניסתי פעם אחת ללחוץ על F12 שהמחשב נדלק (רשום ליד זה שחזור מערכת) אבל לא קורה דבר וזה עולה רגיל בלי להפנות למסך כולשהו.. אז כנראה שאני אצטרך לבקש מהם תקליטור כזה.

תודה רבה לכולכם.

עריכה:
אני קצת מסתבך עם האתר שלהם, לכן תוכל לשלוח לי את הקישור שממנו ביצעת זאת? זה מכניס אותי כול פעם למקום אחר ודי השתגעתי מעיניין.

נערך לאחרונה ע"י ספאמר101 בתאריך 23-10-2011 בשעה 13:21.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:52

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר