לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-10-2011, 22:01
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "במה צפיתם השבוע? אשכול הסדרות והסרטים השבועי לתאריכים 24.10-30.10"

stargate sg-1 - התחלתי לראות את הסדרה שוב.
שכחתי כמה אהבתי את הסדרה הזו טובה וכמובן כמה אמנדה טאפינג המדהימה שמשחקת את סאם (לא המנהלת היקרה של הפורום מספר אחד בפרש.) וג'ק אוניל שהוא ריצ'רד דין אנדרסון אף על פי שבסרט המקורי קורט ראסל משחק את הדמות ושאר הדמויות האהובות בסדרה.
הגעתי לעונה מספר 2,כאשר אני הולך לעזוב את העונות היותר מתקדמות בלי אוניל.

Captain America- the first avenger - ז'אנר פעולה,הרפתקה ומדע בדיוני.
עלילה טובה,בחירה נכונה של השחקנית ליד הגיבור,ובחירה נכונה של הגיבור לפני ואחרי השינוי ובחירה נכונה מאוד של טומי לי ג'ונס,כי התפקידים האלה תפורים עליו באופן מושלם,ואני כבר מחכה לקיץ הבא לסרט ההמשך.
אני נותן לסרט 8 לינוקסים מתוך 10 רק בגלל הסיום של הסרט.

Hunk - סרט משנת 1987,ז'אנר קומדיה.
ראיתי את הסרט ב dvd ולא באיכות הפחות טובה המקורית והסרט לא הכי מצחיק באמת,אבל יש בו רומנטיקה ועלילה,והיו יכולים לבחור שחקנים יותר טובים לחלק מהתפקידים בסרט.
הסרט סביל ולא רע,ולכן אני נותןו לסרט 5 לינוקסים מתוך 10 לינוקסים.

green lantern - ז'אנר פנטזיה,פעולה והרפתקה.
לא הצליחו להבריק עם הסרט ולא בחרו את הדמות הנשית הנכונה כי היא לא הצליחה להעביר לי את ההרגשה שהדמות הנשית בסרט הייתה צריכה לתת,אבל הם בחרו את הגיבור הנכון עם עלילה טובה,ולכן אני נותן לסרט 6 לינוקסים מתוך 10 לינוקסים.

Poltergeist: the legacy - סדרה משנת 1996 עד 1999,ז'אנר מדע בדיוני ואימה.
התחלתי עם עונה מספר 1 ועד עכשיו בכלל לא רעה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-10-2011, 10:56
צלמית המשתמש של bx1905
  bx1905 bx1905 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "במה צפיתם השבוע? אשכול הסדרות והסרטים השבועי לתאריכים 24.10-30.10"

סדרה:
Chicago hope - ז'אנר דרמה,מסתורין ומותחן משנת 1994 עד שנת 2000.
התחלתי עם העונה ה 1.

סרטים:
the change-up - ז'אנר קודמיה,שנת 2011.
העלילה של הסרט היא על שני חברי ילדות שמתחלפים בגוף כאשר אחד מהם בטלן והשני עו"ד עם משפחה ומשם הכל מתחיל להסתבך.
קיימות לסרט שתי גירסאות כאשר אחת מצונזרת והשנייה לא. הסרט הלא מצונר מתאים לאנשים מבוגרים והמצונזר מתאים גם לבני נוער,אבל הסרט לא לילדים.
אני נותן לסרט 5 מ 10 כוכבים בגלל העלילה ובאופן בו היא בונה את עצמה ועל הבחירה של חלק מהשחקנים.

the river murders - ז'אנר מותחן,משנת 2011.
עלילה של הסרט היא בלש משטרה שהופך לחשוד העיקרי כאשר נשים שהיה איתן בקשר בעבר מתחילות למות אחת אחרי השנייה.
אני נותן לסרט 5 מ 10 כוכבים רק בגלל האופן בו בנו את הדמות של הרוצח ועל האכזריות שלו והאופן בו מקדם את המזימה שלו במהלך הסרט. (הסרט אינו מיועד לילדים ובני נוער.)

Seinfeld forever

נערך לאחרונה ע"י bx1905 בתאריך 30-10-2011 בשעה 10:58.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:16

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר