לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-10-2011, 21:29
צלמית המשתמש של marin
  משתמש זכר marin marin אינו מחובר  
מנהל בפורום מדע, טכנולוגיה וטבע | ☺

חבר מתאריך: 29.10.06
המלצה מצגת-סרטון ישראל 3 באוויר - אשכול התגובות שלכם

אנו שמחים לבשר כי מצגת ישראל 3 המחודשת עלתה לאוויר לערוץ היוטיוב שלנו:

כאן מוצגת הגרסה הקודמת להשוואה:

כולם מוזמנים להעלות כאן באשכול הערות וביקורת לגבי הסרטון שהוכן - ואנו נבצע תיקונים ונשחרר לבסוף גירסה סופית.

כרגע הסרטון לא מוגדר כPublic, כך שהוא עדיין לא עולה בחיפוש - ואנו מבקשים שלא להתחיל להפיץ אותו.
הסיבה היא פשוטה נורא - כל פעם שאנו מתקנים תיקון מסויים, אנו נאלצים להעלות סרטון חדש לחלוטין כך שהלינק לא זהה, וחבל שסתם נתחיל לשלוח קישורים שבורים לחברים שלנו

שוב, נשמח לכל הארה, הערה וביקורת כאן באשכול (או אם אתם מתביישים למייל: marin@fresh.co.il או לתיבת ההודעות הפרטיות של המנהלים).
תודה רבה לכם, והמשך שנה טובה, פורייה ומקסימה!

נערך לאחרונה ע"י marin בתאריך 17-04-2012 בשעה 20:30.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-10-2011, 10:06
  משתמש זכר woper woper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.07
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי marin שמתחילה ב "תודה על המשוב! ניסינו ליצור..."

בכיף

אפשר לעבור לתמונות הבאות ברשימה.
אני פשוט חושב שהמצגת לא מספיק ממצה מבחינת פריסה, יש מקומות שיש להן כמה תמונות (אני לא אומר שצריך לברור תמונות) אלא להפך, אני אפילו הייתי עושה עוד מיני סקר לתמונות נוספות להכניס אולי עוד כ5 תמונות, אבל אם אני מבין נכון אתם רוצים להוציא את המצגת כדי להימנע מסחבת כמו במצגת הקודמת.

ודבר נוסף שלפי דעתי אפשר לשפר, מיקום הכיתוב, אני מציע שתהיה הפרדה בין המקום לשם הצלם, במרכז למטה/למעלה את שם המקום בעברית ומתחת באנגלית, בצד ימין/שמאל לקבץ את שם הצלם בעברית ומתחת באנגלית,
כך אתה מושך את הצופה להסתכל למרכז התמונה ולא לעבור מצד לצד כדי לקרוא מה כתוב ואז כבר התמונה כבר עוברת
וגם הייתי מסדר את הכיתוב שיהיה בתוך התמונה בצורה אחידה ביחס לתמונה, כי בחלק מהתמונות הכיתוב נופל על השוליים וזה ממש מציק.

אני יודע שיש לי הרבה בערות אבל הכל לטובה , ותמשיך עם העבודה הטובה, מחכה לראות את התוצאה הבאה!

Canon 50D + Canon 70-200L + Sigma 17-70 + Canon 100Macro

נערך לאחרונה ע"י woper בתאריך 27-10-2011 בשעה 10:15.
ישן 17-04-2012, 20:34
צלמית המשתמש של marin
  משתמש זכר marin marin אינו מחובר  
מנהל בפורום מדע, טכנולוגיה וטבע | ☺

חבר מתאריך: 29.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי marin שמתחילה ב "מצגת-סרטון ישראל 3 באוויר - אשכול התגובות שלכם"

ראשית אני רוצה להתנצל על ההמתנה הארוכה, כעת שחררנו בהודעה הראשית את הגרסה הערוכה.
אני רוצה להודות לDuckion` על הנכונות והזמן שהקדיש לכך!

הוחלט לאור כל ההערות הנכונות שלכם הגולשים לחזור לפורמט הישן של הצגת התמונות והטקסט לא באותה שקופית.

בנוגע לשוליים של התמונות - אין לנו מה לעשות עם זה, כיון ששינוי שלהם יפגע בתמונות עצמם (קרופים ו/או איכות) ואנו לא מתכוונים לעשות שינויים כאלו.

במידה ויש לכם הערות/הארות - אנו נשמח לשמוע ואם יש צורך לתקן.

הכרזה ברחבי האתר על שחרור המצגת תצא כשהמצגת תהיה סופית לחלוטין ותעבור אישור שלכם באשכול הזה
עד אז אנו מבקשים שלא להתחיל להפיץ אותו.
הסיבה היא פשוטה נורא - כל פעם שאנו מתקנים תיקון מסויים, אנו נאלצים להעלות סרטון חדש לחלוטין כך שהלינק לא זהה, וחבל שסתם נתחיל לשלוח קישורים שבורים לחברים שלנו

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:45

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר