לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-10-2011, 12:36
צלמית המשתמש של bx1905
  bx1905 bx1905 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.11
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי borsood שמתחילה ב "רמי לוי עשה טעות כי לתדרים של..."

מצד שני אנשים עם שימוש לא כבד יעברו אליו ועדיף להם להיות אצלו.
orange,פאלפון וסלקום עשו לעם ישראל כל כך הרבה דברים לא חוקיים ויצרו קרטל(מונופול) בלי תחרות ובאמת הגיע הזמן שתכנס חברה רביעית.

למשפחה שלי orange מאז והבעלים שלה התחלפו עשו לנו כל כך הרבה טריקים לא חוקיים שחלקם נגמרו בתלונות חוזרות בסניף אצל המנהל סניף עם פיצוי, חלקם במחלקה המשפטית של orange ועכשיו אחת הולכת אולי להגיע לבית המשפט שמשרד התקשורת וכמה עו"ד אישרו שהיו כמה עבירות על מספר חוקים מצד orange.
על פלאפון אני כבר לא רוצה לדבר,כי הם ביטלו שלא כחוק קו חינם ועוד ניסו לקחת עליו כסף אחרי זה ועוד כל מיני טריקים אחרים ולסלקום גם לא חסר.

Seinfeld forever

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-10-2011, 13:16
צלמית המשתמש של bx1905
  bx1905 bx1905 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.11
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "מה זאת אומרת? אני לא יודע אם..."

מכשירים ישנים בני שנה וחצי ומעלה עם סים נעולים עם קוד ואי אפשר להכניס אליהם סים של חברה אחרת בלי קוד. זאת אומרת אתה יכול להכניס סים זר פנימה,אבל המכשיר לא יקבל את הסים בלי הקוד.
מכשירים בלי סים עם צ'יפ אפשר גם להעביר,אבל מדובר באמת על מכשירים ישנים וכבר אין הרבה כאלה.
משרד התקשורת ביטל את הקוד במכשירים חדשים,ולכן מכשיר חדש אין בעיה להעביר לחברה אחרת.

לגבי השאלה על המספר שלה, אם הוא ישאר זהה, כן המספר שלה ישאר כמו שהוא. אתה תשמע צליל שאומר שהמספר עבר מסלקום לחברה אחרת. לאמא שלי יש מספר שהיה של orange והיום הוא של פלאפון ויש צליל שאומר שהמספר לא שייך לorange יותר.

Seinfeld forever

ישן 04-11-2011, 07:20
צלמית המשתמש של opie
  opie opie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ykantor שמתחילה ב "רמי לוי סלולר יתחיל בנובמבר (בעיתון הארץ‬ )"

כשהתגייסתי ורציתי לקנות פלאפון, אז הלכתי לאורנג'. ביקשתי מהם את הפלאפון הכי זול בעסקה של החיילים (בערך 20 אג' לדקת שיחה, ואפילו פחות מסופ"ש). לטענתם הפלאפון לא יעלה לי אגורה.
דיברתי ממש קצת וזה יצא לי בערך 30 שקל בחודש והייתי מרוצה.
הזמן עבר והחשבונות יצאו לי 50 שקל, הנחתי שזה בגלל שאני מדבר יותר וזה בסדר
בשנה האחרונה החשבונות היו לפחות 70 שקל, ולא דיברתי יותר מדי. התחלתי לחשוד והסתכלתי על החשבונית, מסתבר שכבר יותר משנה מחייבים אותי על פאנטון (הבסיסי של אורנג' שבפירוש אמרתי למוכר בזמנו שאני לא רוצה שום שירות שעולה כסף, לא אינטרנט, לא פאנטון, לא כלום) ואני לא שמתי לב כי לא קראתי את הצד הזה של החשבונית, פלוס 10 ש"ח דמי שימוש (שוב - למרות שאמרו לי שזה לא יעלה לי אגורה.). הגיע היום ואני מסתכל בחשבונית של נובמבר, החשבון עלה ל- 95 שקל!!!!

מקווה מאוד שרמי לוי באמת יביא בשורה חדשה, לשלם יותר מ- 50 שקל על הפלאפון המעפן שלי עם קצת דקות שיחה זה אבסורד בעיניי. במיוחד שאני עדיין בצה"ל.

ישן 10-11-2011, 22:36
  משתמש זכר Kולבויניק Kולבויניק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.10.11
תשמעו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ykantor שמתחילה ב "רמי לוי סלולר יתחיל בנובמבר (בעיתון הארץ‬ )"

בתור עובד חברה סלולארית שאני לא אציין את שמה ( על מנת שאני לא יעבור סקילה )
לדעתי ולדעת חבריי לא יהיה יותר מידי תחרות
*קודם כל מיכוון והוא באמת ירוץ על תשתית קיימת.
*דבר נוסף הרבה מהמשתמשים כיום עברו למכשירי דור 3
בין אם תרצו או לא תרצו תאהבו או לא תאהבו אין אדם שרוכש מכשיר דור 3 +
ולא רוכש חבילת גלישה זה אבסורד ואל תספרו לי שכל מקום יש WIFI
בכל מקום יש גם טלפונים ציבוריים ודואר ואני לא רואה אף אחד מוציא שיחות
מטלפון ציבורי או שולח הודעת דואר לחבר!
דבר אחרון , למה מישהו חושב שטייקונים כאלה גדולים כמו חברות הסלולאר ייתנו
למתחרה קטן להרוס הכל ?
אל תדאגו לחברות יש עוד כמה רעיונות בשרוול ובסופו של יום כולם יעדיפו את החברות עצמם!
כי אל תשכחו לרמי לוי לא יהיה שירות תמיכה טלפוני (זה יהיה השירות של פלאפון)
אז בסופו של יום זה נבלה זה טרפה , הדרך הכי טובה היא להישאר במקום בו אתה מכיר את הנבלה .
ישן 11-11-2011, 14:20
צלמית המשתמש של stomer
  משתמש זכר stomer stomer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.04.07
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Kולבויניק שמתחילה ב "תשמעו"

הרשה לי לחלוק עליך.
ברגע שנכנס שחקן חדש לשוק, אין ספק שזה מכניס לתחרות.
גם אורנג נכנסה אחרי מספר שנים שפלאפון הייתה בשוק,
ואומנם נכנסה עם תשתית, אך היום עם המהירויות שלאט לאט נכנסות, אין זה מפריע לעבוד על תשתית קיימת.

לגבי הWIFI, אכן קיים בכל מקום, והרשה לי להגיד שמניסיון אישי, בתור בעל חבילת גלישה של 2.5 גיגה, אנני מנצל עשירית ממנה, כי רוב הזמן אני עם WIFI בסביבה. (אוניברסיטה, בתי קפה, חברים, בית...)

אף אחד לא אמר שמתחרה קטן יהרוס לחברות הסלולר הקיימות, אלא יוסיף תחרות לשוק, שזה תמיד דבר בריא,
במיוחד היום שמאמינים ששלושת החברות הופכות לסוג של מונופול.

לא ברור לי מאיפה המידע (אולי הפנימי) על כך שהשירות יתבסס על פלאפון,
בכתבה כתוב:
"בימים אלה נציגי המכירות והשירות של החברה עוברים הדרכות אינטנסיביות"
איך יהיה השירות? ימים יגידו, אך בוא נאמר, שלא יהיה קשה לעלות מרמת השירות שקיימת היום.
והפעם אני לא מדבר, לגמרי, מניסיון אישי, אלה מסקרי שירות לקוחות שפעם חברות הסלולר היו מתגאות בהם,
והיום רק מנסות להעלים אותן.

שים לב שהכוונה היא לעבוד מול סקטור מסויים באוכלוסיה, לפחות לפי הכתבה, שמדבר על לקוחות קלים, ולא על כל השוק, כך שהתחרות תהייה חלקית אך קיימת.

ישן 11-11-2011, 18:01
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Kולבויניק שמתחילה ב "תשמעו"

נתחיל דווקא מהמשפט האחרון: "הדרך הכי טובה היא להישאר במקום בו אתה מכיר את הנבלה."
זה לא נכון, אחד הדברים שהציבור מתחיל לאט לאט להבין הוא שחברות מסחריות הם לא חברים שלנו, הם נותן שירות ואנחנו לקוח וככה הייחסים צריכים להישאר.

היום אין לי שום בעיה לעזוב חברה מסחרית, קשה הרבה יותר לשכנע אותי שאמור להיות לי איזה שהם סנטימטים לחברה שנותנת לי שירות.

בקשר לרמי לוי, הוא בהחלט יכול להביא לשינוי בתפיסה של אנשים, נכון שישראלים אוהבים ללכת עם המכשירים הכי חדישים, אבל יותר מזה הם אוהבים להגיד "פחחחחחחחחחחחח... עבדו עלייך, אני משלם חצי מזה."

כמו שכבר כתבתי פה מקודם, אמא שלי יכול להיות לקוח מושלם שלהם. היא מדברת מעט מאוד בחבילה זולה, אבל אם היא חורגת זה מעלה את המחיר בקיצוניות, אבל אם היא תקח חבילה יקרה יותר היא תשלם בממוצע יותר לחודש.

בכלל, אני מכיר המון אנשים שלא סובלים סמארטפונים, לא אוהבים לגעת בטלפון יותר ממה שנדרש מהם וגם לא ממש אוהבים להוציא שיחות. בהחלט חברה חדשה וזולה יותר יכולה להיות פתרון מעולה בשבילם.

בקשר לwifi, יש לי ג'יגה גלישה, הכי הרבה שאיי פעם הגעתי אליו היה 140 מגה, דור שלישי של אורנג' בכל מקרה לא שווה שום דבר. למעט מאוד שימוש שלי בדור שלישי באייפון בהחלט יספיק לי דור שני (אם זה בכלל המצב והם לא יציעו גם דור שלישי) לרוב אני מחובר בwifi.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:02

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר