לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-10-2011, 12:48
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ArmouredDov_D9 שמתחילה ב "אני לא יודע אם הם פסיכים. יש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ArmouredDov_D9
אני לא יודע אם הם פסיכים. יש להם רק מטרה אחת - להשמיד את ישראל. והם יעשו כל מה שצריך לשם כך, ולא איכפת להם כמה אנשים ימותו בשל השנאה האנטישמית שלהם ליהודים. הם אפילו מוכנים לתמוך באנס מורשע ולהציגו כצדיק תמים כדי להשמיד את ישראל.

אתה יודע...הקיצונים בצד השני תומכים ברוצחים מורשעים..(יותר גרוע מאנסים..)
לא קשה למצוא סיפורים על המשוגעים, האלימים והשקרנים בשני הצדדים של המפה הפוליטית..בפורום זה קצת קשה כן, מעלים כאן כמעט ורק את הסיפורים של הקיצוניים משמאל, וזה בסדר, זה לא עיתון..אבל פשוט כתזכורות.. ברוך הגבר וכו'...כל צד קיצוני יעשה הכל כמעט להשיג את מבוקשו, בגלל זה אנחנו קוראים להם "קיצוניים"...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-10-2011, 14:19

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ArmouredDov_D9 שמתחילה ב "באמת? יאסר ערפאת, חמאס,..."

ציטוט:
באמת? יאסר ערפאת, חמאס, ברגותי, זביידי, המחבלים ששוחררו בעסקת שליט (עמותת השמאל הקיצוני "גישה" הממומנת ע"י הקרן החדשה לישראל, הביעה "אנחת רווחה" על שחרור המחבלים), הרוצחים מעוורתא.

ולא תצליח להקל בחומרת התמיכה באנס ע"י השמאל הקיצוני. זה מעיד על שפל מוסרי וצביעות של השמאל הקיצוני.

לא תצליח? מתי ניסיתי? לא מקל על כלום אז אל תכניס לי מילים לפה, רק טענתי שהצד השני הקיצוני הוא בדיוק אותו דבר.
אתה רוצה רשימת שמות של רוצחים שיש גורמי ימין שתומכים בהם? נו באמת..זה לא דיון רציני..אם אתה נותן את יאסר ערפאת כדוגמה למישהו שהשמאל הקיצוני תומך בו אז אין בעיה לתת שמות ממוסולוני ועד עמי פופר כדוגמה לקיצוניים מהימין...זה ממש לא דיון רציני הדיון התאורטי של איזה צד קיצוני תומך ביותר רוצחים..זו רק שאלה של איפה מותחים את הקו של "קיצוני"...
וכאמור, הסיכום שלך הוא בדיוק הנקודה..השפל של הצדדים הקיצוניים הוא זהה, אלה תומכים באנשים, אלה ברוצחים..הכל אותו החרא אם מותחים את הקו במקום הנכון..

ישן 29-10-2011, 14:29

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי ArmouredDov_D9 שמתחילה ב "לא אותו דבר. גם גולדשטיין וגם..."

ציטוט:
לא אותו דבר. גם גולדשטיין וגם פופר ואפילו יגאל עמיר (שרק מעטים תומכים בהם) לא הגיעו לכמויות הגופות שסיפקו ערפאת וחבריו. הימין הקיצוני בארץ לא תומך במוסוליני

ולא ידוע לי שהימין הקיצוני תמך באנסים.

הימין הקיצוני? שוב, אם מותחים את הקו מספיק רחוק אז הוא כבר הפך להיות דומה לחמאס..
תאי טרור, אתה מבין, הוא מקים תאי טרור ואתה מתקשקש לי עם תמיכה באנס.
http://www.inn.co.il/News/News.aspx/225838
שוב, זה ויכוח מטופש וברור שהוא מגיע לא מהעובדות אלא מהתחושות, שני הצדדים הקיצוניים הם אותו חרא, אבל אם עושה לך הרגשה טובה בלילה לחשוב שהקיצוניים של השמאל יותר חרא כי הם תמכו באנס..לך על זה, לא אהרוס לך את הסרט, מחכה כבר לכותרת על זה שהכוסיות של הימין כבר יותר שוות מהכוסיות של השמאל...בהצלחה עם מה שעושה לכם הרגשה טובה, גם אם בינו לבין העובדות אין קשר.

ישן 29-10-2011, 15:16

בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי gps שמתחילה ב "אמיל יש הבדל מהותי בין "תאי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי gps
אמיל יש הבדל מהותי בין "תאי טרור" בגיבוי ממשלה ל"תאי טרור" מחוץ לחוק.
כל הדוגמאות שהבאת הם עבריינים שנירדפים על-ידי מדינתם שלהם בעוד שתאי הטרור של עזה הם בעצם זרוע של הריבון עצמו כנ"ל הטרור בגדה.בכדי לאפשר שוויון בנוסחה נאלץ להכיר גם בטרור היהודי כגוף בחסות ממשלתית ואז תוכל להתייחס בשוויון דעות.

וואלה הזכרתם לי נשכחות-עמי פופר,מה איתו עדיין בכלא?

לא רואה את הקשר הישיר לדיון ידידי, כן ברור שתאי הימין הם לא בדיוק תאי חמאס..ותאי החמאס הרבה יותר גרועים, ראה את הודעתי. כתבתי דומה, לא זהה.
אם אתה עובד בתאי טרור, עובר על החוק ופוגע במדינה באלימות מילולית ובאלימות פיזית (שריפות, פגיעה ברכוש וכו'...ויש גם עדיות למכות אבל לא ניכנס לזה..), אז אתה דומה בפעילות שלך לחמאס, מה לעשות..
גרוע כמוהו? בוודאי שלא..דומה לו ומזכיר אותו, בוודאי שכן.
מזכיר לך את ההקשר של הויכוח שהוא ההשוואה בין הקיצוניים מימין לבין הקיצוניים משמאל,...לכאן זה רלוונטי
כל הטענה שלי היא שאין הבדל ברמה הגרועה של הקיצוניים, זה הכל.

ישן 29-10-2011, 16:57
  בני לפיד בני לפיד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.11
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=gps]אמיל יש הבדל מהותי..."

ודאי שיש הבדל, הקיצוניים מימין עוברים על החוק, וגורמים לנזק מסויים בזירה הבינלאומית, בד"כ מדינת ישראל הרישמית מתנערת מהם, נלחמת בהם אם במעצרים ואם בצווי הרחקה ואם באמצעים אחרים. הקיצוניים משמאל, חוברים לגרועים שבאוייבי ישראל, מסתובבים בעולם ומקדמים מעשית צעדים שיעבדו לרעת כלל אזרחי ישראל BDS (ובסופו של דבר צעדים שמועדדים אנטישמיות BDS), העברות כספים לכל מיני ארגונים, שת"פ ברדיפה אחרי חיילי צה"ל בחו"ל ועוד,הם גורמים לנזק אדיר ברמה הבינלאומית. הממסד חושש או מרגיש לא בנוח לבחון את פעילות ארגוני השמאל תחת זכוכית מגדלת (כי הם "משלנו") ואין לו בעיה עם פעילות נגד ארגוני הימין, יש הבדלים אדירים ברמת הכיסוי התקשורתי, ועוד. יש הרבה הבדלים, צריך רק לרצות להסתכל.
ואני לא איזה קיצוני מטורף, סתם אחד שלא מאמין יותר בחיים בדו-קיום במרחב הגאוגרפי הזה במזה"ת.

נערך לאחרונה ע"י בני לפיד בתאריך 29-10-2011 בשעה 17:12.
ישן 29-10-2011, 20:18

בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי בנג'ו שמתחילה ב "אז דני הפורץ הוא דומה לאיציק..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי בנג'ו
אז דני הפורץ הוא דומה לאיציק מנהיג הפשע המאורגן כי שניהם פושעים, אמנם איציק הוא יותר גרוע אך שניהם דומים ולעזאזל העובדה שמה שדני עושה זה חמש אחוז מהפשעים של איציק?

ממש לא לעזעזל, ההבדל ברור וגם צוין.
שניהם פושעים דוחים. אם הויכוח הוא משהו אחר מהנושא הזה אז יש כאן אי הבנה.
הדיון היה על נושא אחד, הקיצוניים משמאל מול אלו מהימין. כאמור אלו וגם אלו דוחים באותה מידה.
לדעתי הימין יותר: תג מחיר, תמיכה ברוצחים, אלימות כלפי פלשתינאים גם כאלו שלא עשו דבר וכו'...
כתבו כאן על הדברים הדוחים של השמאל הקיצוני, אין לי בעיה (באמת) שלאנשים כאן המעשים שלהם יותר דוחים..רק שהטענה כאן כאילו היתה אולימפיאדה של גועל והשמאל ניצח היא אבסורדית, אפילו מחקר קטן על הכמות של אלו מול אלו אין (וגם קשה לעשות אבל ניחא).
בני ידידי, אני מעולם לא תמכתי בלהעלים עין מצד כזה או אחר של עבירות על החוק. לעניין השני, מבחינתי אלו וגם אלו תורמים לאנטישמיות ושנאה, אני מסכים שאלו מהשמאל עושים זאת בינתיים בצורה יותר מחוכמת ועם אמצעים יותר טובים, זה ההבדל היחיד בינתיים.
כאמור, הרמה הנמוכה של הקיצוניים מהימין אינה תירוץ ואינה הוכחה לחוסר הגועל שבהם, הם מגעילים בדיוק כמו הצד השני, רק שהם אכן לא מסודרים כמוהם ולא הצליחו לגייס את המשאבים של הצד השני.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:55

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר