לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-10-2011, 19:50
  YoniS YoniS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.10.11
יש לי חבר שרוצה להיות נהג בצבא.מה אתם חושבים?

אמרתי לו שלדעתי זה תפקיד ממש שווה,במיוחד אם אתה אוהב להיות על ההגה.נכון שיש כאלה שאומרים
שזה תפקיד שטוחנים בו המון אבל אם כבר גובניק(יש לו פרופיל נמוך)אז עדיף לדעתי נהג שנוסע ופעיל מאשר פקיד במשרד.

אצלנו בבסיס כל הנהגים אהבו להיות על ההגה ונהנו בתפקיד.חבר אחר שלי הוא נהג של הרס"ר בבסיס והוא פשוט עושה חיים,הוא נוסע מלא מחוץ לעיר אבל אוהב להיות מאחורי ההגה.

והנהגים של כל מיני אלופי משנה בכירים ממש נהנים.
היה נהג אחד של אלוף ששירת בבסיס אחר וכשהוא היה בא לבסיס עם האוטו של המפקד שלו,פשוט היה מלך,הוא סיפר תמיד על כל ההטבות שהמפקד שלו נותן לו ומתערב לטובתו כשהוא צריך.
כשאותו נהג היה מגיע לבסיס בהפסקות 12,היה מקבל יחס של מלך.חונה בחניה השמורה של המפקד שלו,היה צופר במכונית הרבה זמן סתם בשביל הכיף ושומע מוסיקה בווליום גבוה(בהפסקות)ולא עשו לו כלום,החיים הטובים.

אז מה דעתכם כדאי לו?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-10-2011, 21:29
  pimsin pimsin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.11
יש לי חבר שרוצה להיות ספאמר באזרחות.מה אתם חושבים?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי YoniS שמתחילה ב "יש לי חבר שרוצה להיות נהג בצבא.מה אתם חושבים?"

אמרתי לו שלדעתי זה תפקיד ממש שווה,במיוחד אם אתה אוהב להתחזות לאחרים ולשווק תפקידים בלתי נחשקים בצה"ל ומוצרים גרועים.נכון שיש כאלה שאומרים שזה תפקיד נחות בערך כמו זונה אבל אם הוא כבר אידיוט (יש לו IQ נמוך)אז עדיף לדעתי ספאמר שמספים מהבית בפורומים בנוחות ובזמנו החופשי מאשר אחד שעובד קשה בעבודה רצינית.

אצלנו בפורומים של פרש כל הספאמרים אהבו לחרטט ונהנו בתפקיד.בן דוד של חבר של אחותי הוא ספאמר שמשווק את התפקיד הגרוע "נהג בצבא" ואת אחד הבנקים והוא פשוט עושה חיים,הוא מחרטט בכל מיני פורומים באינטרנט תחת כל מיני כינויים,כותב שבחים על התפקידים והמוצרים שהוא נשכר לשווקם ומסיים בשאלת סרק.

והספאמרים שנשכרו על ידי כל מיני קציני כח אדם טיפשים כדי לשווק תפקידים גרועים ממש נהנים בפורום מתגייסים וסדירים בפרש.
היה ספאמר אחד שהתחזה לחמישה מלש"בים על מנת לשווק את חילות השריון, התותחנים, וההנדסה, וכשהוא היה מפרסם את הספאם שלו בפורום,פשוט היה מלך,הוא סיפר תמיד על איך מנהלי הפורום מאפשרים לו להספים ובמקום לחסום אותו חוסמים את מי שחושף את עובדת היותו ספאמר,החיים הטובים.

אז מה דעתכם כדאי לו?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:08

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר