לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-10-2011, 10:52
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
שאלה אחרי שניסוג מיהודה ושומרון, מה נעשה אם הירי יגיע מתוך מסגדים או גני ילדים

ההתנכלות למתנחלים באה על רקע רצון עז של חלק מאיתנו (או שהם לא חלק מאיתנו..) לסגת מיהודה ושומרון.

לכן כדאי לתת את הדעת על התוצאות.

אחד מהם, כמו שכתבתי בכותרת:

מה נעשה אם הירי לכוון שלנו יגיע מתוך מסגדים, בתי חולים, אמבולנסים או גני ילדים ?

ראה כתבה הבאה:
http://www.inn.co.il/Articles/Article.aspx/9951

ומה נעשה אם הירי לא ידיע מהמפלגה השלטת (חמאס או רשות הפלשטינית), אלא מארגונים אחרים:
ציטוט:

http://www.haaretz.co.il/news/politics/1.1534395
בסבב האחרון, באוגוסט, החמאס הצטרף בשלב מאוחר לירי משום שהארגון חש שהוא מאבד נקודות בדעת הקהל העזתית לטובת הפלגים הקטנים והקיצוניים יותר. אבל בכל פעם שהנהגת הארגון חשה שהעניינים יוצאים מהשליטה ושישראל עלולה לסכן את עתיד מפעלו הגדול של החמאס - השלטון האיסלאמי בעזה - היא בחרה ללחוץ על הבלמים. הפעם, יהיו לה עוד תמריצים לכך: הקשר המתהדק עם השלטון הזמני במצרים והחשש כי לחימה ממושכת תעכב את השלמת השלב השני בעסקת שליט, שבו אמורים להשתחרר עוד 550 אסירים ביטחוניים.
בחמאס לא הופתעו מהחלטת הג'יהאד לשגר את הגראד לישראל, לאחר שבועות ארוכים של שקט יחסי. אילו התארכה ההפוגה בלחימה עלול היה הג'יהאד לשקוע, הרחק מתשומת הלב של הציבור הפלסטיני. זו אינה כוונתו, בוודאי לא האג'נדה של מפעיליו האיראנים, השמחים לכל תבערה מחודשת.

עוד..
למה השמאל עשה הפוגה בדרישתו לסגת מיהודה ושומרון
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=553297

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 31-10-2011 בשעה 11:15.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-10-2011, 11:16

אם ניסוג מיהודה ושומרון, המלחמה הבאה צפוייה להגיע גם משם
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "אני עדין מתקשה לבין את הקשר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי op9090
אני עדין מתקשה לבין את הקשר בין ירי למסגד לבין הנכלות למתנחלים ונסיגה מיהודה ושומרון
במיוחד שהכתבה שאתה מביא מדברת על מלחמת לבנון השניה.

הרי ללבנון אין שום תביעות ממשיות נגד ישראל מעבר לאדמת לבנון, ובכל זאת...

אבל לפלשטינאים ביהודה ושומרון יהיו גם יהיו תביעות מעבר לשטח של יהודה ושומרון, וגם אם אלו שיהיו שם בשלטון יהיו בשלום איתנו, עדיין יהיו ארגונים אחרים שיטענו שהם דורשים את כל פלשטין, שהם דורשים את זכות השיבה, דורשים מעבר בין יהודה ושומרון לבין עזה.

ומה שהבאת את הסרט על כל מסגד שתקפו היו כמה שלא תקפו. עובדה שהיישובים שלנו היו מופגזים ללא הרף במשך חודשיים בגלל שאי אפשר היה לחסל בסיטונאות את כל מקורות הירי. וגם מה שתקפו סוף סוף, מי אוהב את זה, להיות אחר כך מושמץ בכל העולם כולו שתוקפים מסגדים. אתה עצמך לא אהבת את זה, אז למה שתרצה את זה גם ביהודה ושומרון?

ומעבר לכל זה, למה אתה עושה את עצמך לטמבל ומאלץ אותי לכתוב דברים כאלו פשוטים. אתה לא כזה חסר בינה, אז אל תעשה את עצמך לכזה.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 31-10-2011 בשעה 11:42.
ישן 31-10-2011, 11:48
  op9090 op9090 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "אם ניסוג מיהודה ושומרון, המלחמה הבאה צפוייה להגיע גם משם"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hamedinai

אם ניסוג מיהודה ושומרון, המלחמה הבאה צפוייה להגיע גם משם

אוקי, אז למה רשמת "מה נעשה עם ירו ממסגדים או אמבולנסים" ?
תגיד שהמלחמה הבאה ( או הנוכחית ) תתחיל ( תמשיך ) מיהודה ושומרון.

הרי ללבנון אין שום תביעות ממשיות נגד ישראל מעבר לאדמת לבנון, ובכל זאת...

יש את חוות שבעא ( הר דוב ), ומלחמת לבנון השניה התחילה בגלל חטיפת חיילים ישראלים לטובת שיחרור מחבלים לבנונים.

אבל לפלשטינאים ביהודה ושומרון יהיו גם יהיו תביעות מעבר לשטח של יהודה ושומרון, וגם אם אלו שיהיו שם בשלטון יהיו בשלום איתנו, עדיין יהיו ארגונים אחרים שיטענו שהם דורשים את כל פלשטין, שהם דורשים את זכות השיבה, דורשים מעבר בין יהודה ושומרון לבין עזה.

גם בלבנון יש "פיליטים פלסטינים", אין יותר מדי הבדל בינהם לבין השומרונים

ומה שהבאת את הסרט על כל מסגד שתקפו היו כמה שלא תקפו. וגם מה שתקפו, מי אוהב את זה, להיות אחר כך מושמץ בכל העולם כולו שתוקפים מסגדים. אתה עצמך לא אהבת את זה, אז למה שתרצה את זה גם ביהודה ושומרון?

תקיפת מסגד או בית ספר זה פסיק קטן לאומת ההשמצות שישראל מקבלת בגלל המתנחלים.

ומעבר לכל זה, למה אתה עושה את עצמך לטמבל ומאלץ אותי לכתוב דברים כאלו פשוטים. אתה לא כזה חסר בינה, אז אל תעשה את עצמך לכזה.

בתפיסת המחשבה שלך אולי הדברים שכתבת מובנים, לי זה עדין נראה שאין קשר בין הדברים.
ישן 31-10-2011, 11:54

אם אתה כל כך מתאמץ, ייתכן מאוד שבסופו של דבר תקבל את זה
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "..."

כמו הקיבוצים בדרום שעכשיו מקללים את היום שלהם שדרשו לסגת מעזה, רק עכשיו הם התחילו להבין מה הם הביאו על עצמם.

אתה יכול להקדים את זה ולעבור לגור בשדרות כבר עכשיו. הרי המרחק בין שדרות לעזה זה בערך אותו מרחק כמו בין איפה שאתה גר כעת לבין יהודה ושומרון.

ואם במקרה אתה גר קצת יותר רחוק מהגבול המזרחי, אתה יכול לכל הפחות לעבור לאשקלון. בשביל לחוש לאן אתה מתקדם...

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 31-10-2011 בשעה 11:59.
ישן 31-10-2011, 12:34

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "דבר ראשון, אל תפחיד זונה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי op9090
אל תפחיד זונה בזין

אם הייתי מפחיד אותך שמה שהנך עושה מתקרב לבגידה, זה היה יכול להיות טיעון. הרי גם בגידה זה סוג של זנות, אבל ברמה לאומית...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי op9090
גרתי רוב חיי צפונית לנהריה.

והיה כל כך טוב, ממש דבש, ולכן אתה כל כך משתוקק לזה....

ציטוט:
במקור נכתב על ידי op9090
גם שהיו מתנחלים בעזה ירו קסאמים על שדרות

אולי, משהו בודד. כלל וכלל לא להשוות למה שיש היום. ואשקלון ובאר שבע, כלל וכלל לא היה שם שום ירי.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי op9090
זה לא שגוף קטיף שמר על עוטף עזה, גוף קטיף העסיק את המחבלים יותר.

איך זה שאחרי הריסה של גוש קטיף, טילי המחבלים התחילו להגיע עד לאשדוד ומאיימים גם על תל-אביב. לפי מה שכתבת, המחבלים היו צריכים להתאדות אחרי הנסיגה מגוש קטיף.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 31-10-2011 בשעה 12:44.
ישן 06-11-2011, 09:09

ביחד עם מתקפה מצפון ודרום זה מקבל משמעות אחרת לגמרי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "אחרי שניסוג מיהודה ושומרון, מה נעשה אם הירי יגיע מתוך מסגדים או גני ילדים"

http://www.debka.co.il/article/21450/
בשיחותיו עם המפקדים מעלה נסראללה תוכנית מבצעית ישנה של חיזבאללה לפיה במקביל להתקפת הטילים על ישראל, תחצנה את גבול ישראל-לבנון חמש חטיבות של כוחות מיוחדים של חיזבאללה שיכבשו חלקים גדולים של הגליל, כאשר על חוד הכוחות האלה הוטל להגיע עד לפרברי כרמיאל.
במילים אחרות, בעוד שצה''ל ינסה להעביר את המלחמה לתוך לבנון, חיזבאללה יעביר אותה לתוך ישראל.

ישן 29-07-2014, 09:14

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "מדוע להיות קטן אמונה - שני הצדדים משוועים לרגיעה"

אם כבר להאמין, אני מעדיף להאמין שאם יפיצו את הסיסמה שלי "ערב הסעודית לערבים, ארץ ישראל לעם ישראל" יפרוץ שלום.
http://www.fresh.co.il/vBulletin/t-...%A8%D7%95%D7%AA

נראה לי שאתה הוא זה שאין לך מספיק אמונה ולא מקבל את הסיסמה שלי, ובמקום זה מנסה ללכת בדרכים שכבר ניסו פעם אחר פעם ולא הצליח.

הרי הסכמי אוסלו היו הסכם, והם לא קיימו. בהסכם היה רשום במפורש שהנשק היחיד שהם מורשים להכניס זה רובים.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 29-07-2014 בשעה 09:19.
ישן 06-08-2014, 12:22

לא דיברתי על שום גירוש, רק לאמץ את הסיסמה.
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "גירוש הערבים לא הצליח ואין סכוי שיצליח"

תאמין לי, שאם רק נאמץ את הסיסמה במשך חצי שנה, כל מצב הביטחוני והמדיני ישתפר פלאים, בלי שום גירושים ובלי שום פעולות נוספות.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
מדוע להיות קטן אמונה

נשיא הקודם של מצרים היה קטן אמונה ולא שעה לאזהרות נביאי ישראל, וראה מה שקרה לו:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=571963

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hamedinai
http://news.walla.co.il/?w=/13/2591358
מורסי עונה למפגינים בתחריר: "אני לא פרעה החדש"
[/b]

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 06-08-2014 בשעה 12:33.
ישן 06-08-2014, 13:38
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
זהו, שאתה לא בדיוק הקובע כאן. על אפך וחמתך.. :)
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "מדוע לאמץ סיסמא שקרית או נכון יותר חצי אמיתית"

ציטוט:
אכן כיום ערב (הסעודית) - לערבים בלבד. מדוע שלא יוכלו לגור בה יהודים אם יחפצו ?
ארץ ישראל - בפירוש איננה לעם ישראל.בלבד. מבוטלת.

לגבי השאלה הראשונה, אתה מוזמן (לנסות?) לעבור לגור שם אם כ"כ חסרה לך נאורות וקידמה. אני מניח שהאיסור על נשים לנהוג די מושך אותך...

ישן 06-08-2014, 16:15
צלמית המשתמש של רועי AZ

תקשיב חוכם - אללה, אלוהים וגוד*.. (*..על כל נגזרותיו) זה אותו אל אחד, אבל בשפה אחרת
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "לא אני קובע וגם אתה אינך קובע"

ציטוט:
בשבילך אלוהים קובע - עבור המוסלמים אללה קובע ועבור הנוצרים השילוש הקדוש קובע.

אני פשוט מתאר מצב שלדאבון ליבי קיים.

באשר לעבור לסעודיה - פשוט לא בא לי. אבל, אפילו אם ארצה לנסוע לבקר שם - לא יאפשרו לי כניסה, כי אני מוגדר אצלם ( גם אצלנו ) כיהודי. על זה אני מלין - אסור שיהיה מקום עלי אדמות שמנוע מבן אנוש אפילו לבקר בו.

רק שאלה ואלה האחרונים, תפסו בעלות על דבריו בניגוד מוחלט לאמת ולמציאות. (ואתה ודומייך תעמדו על הראש ותגידו אחרת, זה לא ישנה את האמת.)

אני מוצא את זה מוזר, שאתה לא בדיוק מעוניין לבקר במקום מסוים, אבל מלין על כך שאסור לך (ורק לך, כל נושא דרכון אחר מישראלי - יכול גם יכול) לבקר בו.

הסתירה זועקת לשמיים.. אשמח להסבר.

ישן 06-08-2014, 20:24
צלמית המשתמש של רועי AZ

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "זכור מה אתה כתבת"

ציטוט:
אתה הצעת לי לעבור לגור בסעודיה ועל זאת עניתי שלא בא לי.

אתה זה ששאל מדוע יהודים אינם יכולים לגור שם..? ואני זה שניסיתי להוציא ממך תשובה ראויה מדוע אכן כך, ולמה שבעצם לא תעבור אתה לנסות לגור שם, אם זה כ"כ מטריד אותך?

ענית שלא בא לך, ובכן - אני מוצא את כל זה בחזקת תמוה, או הזוי.. לא משנה.

הוספתי שאפילו לבקור לא יקבלו אותי כיהודי - אפילו עם דרכון זר. כפי הניראה שהידע שלך אודות סעודיה איננו אי אי אי - צא ולמד. תמיד טוב ללמוד.

אני יודע, טוב יותר ממה שאתה חושב. ומפוכח יותר ממה שאתה חושב.

באשר לאלים. אם האל הוא אכן אותו אל אז מדוע המוסלמים נלחמים בעזרת אללה והיהודים בעזרת אלוהים. האם האל נלחם בעצמו ?

תשאל אותם מדוע. אולי כי הם חושבים שהצדק איתם.

ולא, האל לא נלחם בעצמו, זה שאתה מייחס לו את חולייך - לא אכן כך הדבר.

אם אכן האל הוא אותו אל הרי קיים לו מקום תפילה/קדוש על הר הבית - מדוע יש השואפים להרוס אותו ולבנות אחר תחתיו או מעליו.

משום שמקום התפילה הזה, אמנם הוקם על חורבות אחר, אך אין זה אומר שהשייכות היא למישהו אחר אלא כהתרסה כנגדו. בית התפילה הנוכחי יהרס במוקדם או במאוחר (ולא, לא בידי אדם) ויבנה במקומו זה המקורי. הלוואי ותזכה לראות זאת.

ישן 07-08-2014, 07:10

החוצפה של המוסלמים הקיצוניים בלתי נסבלת.
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "בית התפילה הנוכחי יהרס במוקדם או במאוחר (ולא, לא בידי אדם)"

לערבים יש להם את המסגד שלהם במכה. וזה לא מספיק להם, יש להם את כל ערב הסעודית וגם זה לא מספיק להם, הם כבשו עוד כמה וכמה ארצות וגם זה לא מספיק להם.

אבל שיא החוצפה מגיע עם זה שלא מספיק להם את כל המסגדים שלהם ולא מצאו להם מקום אחר להקים מסגד, מאשר על מקו הכי מקודש לעם ישראל. בה בשעה שלא רק במכה אין אף בית כנסת, אלא בכל ערב הסעודית. וכמו שכתבת אין שם דריסת רגל ליהודי כלל.

ושי השיאים מגיע עוד שהם עוד דורשים לא לתת ליהודים לעלות להר הבית. ואם בכל המצב הזה היהודי מתפלל לבורא עולם שישבור את עול הגויים מעלינו, אז בוחני מחשבות עוד טוענים שגם זה אסור להם.

ישן 07-08-2014, 09:41
צלמית המשתמש של רועי AZ

תעשה טובה דן, אתה גם כך מציג את עצמך באור נלעג
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "בית התפילה הנוכחי יהרס במוקדם או במאוחר (ולא, לא בידי אדם)"

ציטוט:
אני מקווה שגם "פראי האדם" חושבים כמותך.
שלא יעזרו לאל לעשות את מלאכתו - על בסיס האמרה שמי שאינו עוזר/עושה בעצמו גם האל איננו עוזר לו.

בשעה שאתה מתמיד בחירוף נפש, לרצות להוביל אותנו לאבדון תוך אמונה עיוורת שהצד השני רק משווע לרגיעה ולשלום.

אז תעזוב את הנושא הדתי, כי הבורות שלך מדהימה בכל פעם מחדש - ואור נלעג הוא קלוש לעומת מה שאתה מעמיד את עצמך תחתיו.

האל לא עוזר למי שאינו רוצה בעזרת האל. אך אין בזה כדי למנוע מהאל להוציא אל הפועל את רצונו הוא, בניגוד לכל הרצונות האחרים.

ישן 07-08-2014, 21:39
צלמית המשתמש של רועי AZ

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "נלעג הוא זה השם מבטחו באל המאכזב תמיד"

ציטוט:
מה היה עושה האל אלמלא כיפת ברזל ? אתה לבטח תואמר שהאל נתן את הכוח בידי בן האדם לבנות מכשיר כזה.

אם לשפוט לפי כמוך, האם אתה אכן בדמותו ובצלמו של הבורא, אז זו עילה טובה בהחלט לא להאמין. אבל, האמונה שלי חזקה דיה שלא תתערער, בידיעה שגם לכמוך יש מקום, והם תמיד יכולים לחזור בתשובה.

אם האל הוא כל יכול מדוע שלא יביא שלום עלינו ועל כל עם ישראל ועל העולם כולו ? תשובתך הוודאית היא שהאשמים הם אלו שאינם מכבדים את דבר השם.

באחת התגובות הקודמות שלך אלי ציטטת את החלק הזה מתפילת שמונה עשרה

שִׂים שָׁלוֹם טוֹבָה וּבְרָכָה, חַיִּים חֵן וָחֶסֶד (צְדָקָה) וְרַחֲמִים, עָלֵינוּ וְעַל כָּל-יִשְׂרָאֵל עַמֶּךָ.
וּבָרְכֵנוּ אָבִינוּ, כֻּלָּנוּ כְאֶחָד (נוסח אחר: יַחַד) בְּאוֹר פָּנֶיךָ, כִּי בְאוֹר פָּנֶיךָ נָתַתָּ לָּנוּ ה' אֱלֹהֵינוּ תּוֹרָה וְחַיִּים אַהֲבָה וָחֶסֶד, צְדָקָה וְרַחֲמִים, בְּרָכָה וְשָׁלוֹם.
וְטוֹב בְּעֵינֶיךָ לְבָרְכֵנוּ, וּלְבָרֵךְ אֶת-כָּל-עַמְּךָ יִשְׂרָאֵל, בְּרֹב עֹז וְשָׁלוֹם.
בָּרוּךְ אַתָּה ה', הַמְּבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ יִשְׂרָאֵל בַּשָּׁלוֹם. אָמֵן.

שים לב ממי מבקשים ומה מבקשים. אם תעמיק בתפילה, בברכות שלפניה - תיווכח לדעת שיש גם בקשה מהבורא בעניין סליחה ומחילה והרצון להתקרבות..

אילו לכל הפחות היית מתאמץ פעם אחת ביום, מוטב היה. שכן תפילתו של כל יהודי חשובה ורצויה.

אז מדוע הוא פוגע באלו שמכבדים אותו ? תמיד תהיה מלא תרוצים - מזוזות פגומות ואולי אף תפילין וכו' וכו' וכו' - דברי הבל ורעות רוח.

זה לא תירוצים. זו אמת. אצלך, אלוהים זה כמו אבא טוב שאף פעם לא כועס ואף פעם לא מעניש ותמיד מחלק סוכריות. כשאבא מעניש זה אבא פויה! זה לא אבא שלך!

אז תבין שאין פה הפקרות, ולא באים לעולם לעשות מה שרוצים, ונותנים את הדין על כל מילה לא במקום, על כל כפירה ועל כל רגע שלא שמרת שבת וכו' וכו' וכו' ויש מי שמנהל את העולם הזה...

ישן 08-08-2014, 06:11
צלמית המשתמש של רועי AZ

מה לעשות.. זה המצב.
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "יש מי שמנהל את העולם הזה..."

ציטוט:
יושב במרומים ועושה רשומים.
אין לאל שלך משימות חשובות יותר מאשר לעקוב אחרי מעשיהם הפרטניים של בני האדם.

אני מצטער, אבל אתה לא יכול לעשות מה שבא לך, כמה שממש בא לך. הכל נרשם בין לטובה בין לרעה.

כפי שאמרתי יעשה שלום במרומים ( האם גם שם אין שלום - מי נלחם שם האלים אלו באלו כפי שמתואר במתולוגיה היוונית?) ובעיקר יעשה שלום עלינו - על כל העולם ולא רק על עם ישראל. שיהפוך את העולם למקום ש"כיף" לגור בו. ללא אבולה וללא אידס - ללא פצמרים וללא טילים וללא כל הרעין בישין הנופלים על בני האדם

אל תשאל מה אלוהים יכול לעשות בשבילך אלא מה אתה יכול לעשות בשביל אלוהים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:38

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר