לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-11-2011, 14:18
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
הבעיה היא שהעבריינים של קדימה רופסים לא פחות מהליכוד
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "מה עדיף?"

תאמין לי, גם אם "ישראל ביתנו" היתה בממשלה - התגובה היתה זהה.
צריך להבין שכף המאזניים מתחילה להטות לכיוון שלנו מצידה של ארה"ב, עכשיו כשאבו-באבו הכריז שמבחינתו לחטוף חיילים זה סבבה, ועם ההצטרפות של הפלסטינאים לאונסק"ו - וגם בקרוב ניסיון הקבלה של הפלסטינאים למועה"ב (שמן הסתם יסוכל ע"י ארה"ב) - צריך לתת להם לכרות את הקבר שלהם כמה שיותר בשקט.
כמובן שאם המצב יתדרדר עוד יותר, ראוי וצריך לתת להם מכה בראש שירגעו - אבל כל עוד זה בגדר הנסבל, צריך לתת להם לחפור ולחפור... עד שיווצר הר געש.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-11-2011, 14:52
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "הבעיה היא שהעבריינים של קדימה רופסים לא פחות מהליכוד"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי efekt
תאמין לי, גם אם "ישראל ביתנו" היתה בממשלה - התגובה היתה זהה.

היא אכן בממשלה ותראה לאן הגענו?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי efekt
צריך להבין שכף המאזניים מתחילה להטות לכיוון שלנו מצידה של ארה"ב, עכשיו כשאבו-באבו הכריז שמבחינתו לחטוף חיילים זה סבבה, ועם ההצטרפות של הפלסטינאים לאונסק"ו - וגם בקרוב ניסיון הקבלה של הפלסטינאים למועה"ב (שמן הסתם יסוכל ע"י ארה"ב) - צריך לתת להם לכרות את הקבר שלהם כמה שיותר בשקט.
כמובן שאם המצב יתדרדר עוד יותר, ראוי וצריך לתת להם מכה בראש שירגעו - אבל כל עוד זה בגדר הנסבל, צריך לתת להם לחפור ולחפור... עד שיווצר הר געש.

מזכיר לי מחשבה שעלתה לי בראש אחרי 9.11 - "עכשיו הם סופסוף יבינו מה קורה פה ויפסיקו לתקוע לנו מקלות בגלגלים כשאנחנו נלחמים בטרור". לא ציפיתי לכזו תמימות ממך

ישן 15-11-2011, 18:18
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
יכול להיות
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "במה היא תיכנע לאמריקאים? בקצת..."

אבל היא לא תקל על חיי המתנחלים, ולמרות שאני לא חי באיו"ש, אני תומך בהתיישבות שם.
אישית, דעתי היא כמו שלך, לא יהיה הסכם עם הפלסטינים אף פעם, גם אם מר"צ ירכיבו את הממשלה הבאה.
אבל לבני היא לא מנהיגה. אני מכבד יותר את מר"צ, והעבודה, (בתור מפלגות) כי להן יש לפחות אידיאולוגיה מסויימת, אבל לבני? היא וכל שאר חברי המפלגה שלה נראים כמו חבורה של "לשעברים" שמקשקשים הרבה ומבקרים הרבה, אבל כשבאים לבחון את התפקוד שלהם בעבר רואים שהם לא עשו הרבה-למשל לבני בתור שרת חוץ, היא לא הבריקה לדעתי..
אז לבני יכולה לבוא ולומר-"בתקופה של לפני ביבי, ישראל לא הייתה מבודדת בעולם כמו היום"- השאלה היא אם זה באמת המצב? כי לדעתי לא.
בתחום של ביטחון, אני לא חושב שלבני תפעל בשונה ממה שהממשלה הנוכחית פועלת, גם בנושא עזה והאיום על יישובי הדרום, עופרת יצוקה נפל ממש במקרה במשמרת של קדימה, ומשיקולי לפני בחירות ולחץ ציבורי, אל תסמוך על זה.
בתחום של כלכלה-יותר נכון לומר חלחלה, אני מפחד ממה שיקרה אם תעלה ממשלת קדימה, שתקבל החלטות פופליסטיות וזריזות שבטווח הקצר אולי ישמחו את תושבי מדינת תל אביב, אבל בטווח הארוך יהרסו את כל מה שהממשלה הנוכחית בונה עכשיו.

נערך לאחרונה ע"י deltaforce בתאריך 15-11-2011 בשעה 18:20.
ישן 16-11-2011, 13:04
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "נאסרללה אמר שאם היה יודע שזו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי תבור - tar 21
נאסרללה אמר שאם היה יודע שזו תהיה תגובת ישראל - לא היה חוטף את החיילים,נכון שהיו שם הרבה מחדלים אבל אני מאמין שהם למדו את הלקח.

אז מה אם זה מה שנסראללה אמר, המלחמה עצמה לא הייתה מתוכננת, נשאבנו לתוכה ונגררנו מפעולה לפעולה, בלי שום תכנון, הדרג המדיני, שלבני עמדה בין היתר בראשו נסחף אחרי הצבא, מבלי לחשוב צעד אחד קדימה כל פעם. יכול להיות שהתגובה הייתה קשה ונסראללה התחרט על החטיפה עצמה, אבל זה לא מוסיף הרבה קרדיט לכישלון של הממשלה במלחמה.

איזה לקח הם למדו? אם שיחררנו אסירים בשביל הגופות?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי תבור - tar 21
ביבי מבחינתי הוא לא אופציה,אדם ששותק כשמליון מאזרחי ישראל הופכים לבני ערובה של כמה זבי חוטם מעזה הוא לא מנהיג.

יכול להיות, אבל אני עדיין מעדיף את הליכוד כמפלגה(שלא בטוח בכלל שאני אצביע לה בבחירות) על פני קדימה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:56

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר