לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-11-2011, 21:06
  shay0010 shay0010 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.11
עזרה בנוגע לשינוי שיבוץ בתפקיד... שוקל ברצינות לוותר על הדרגות...

בס"ד

כשאר סיימתי קורס קצינים, שינו לי ביום של הטקס לפני הטקס את התפקיד פעמיים, לאחר שסיימתי את התפקיד הראשון שהיה קצר (מפק"צ בהכנה ללהב) השאירו אותי במשך חודש תלויי באוויר בלי תפקיד, בזמן שכל החודש ולפני אני לוחץ על מנת לדעת מה קורה איתי הלאה....
לאחר אותו חודש שיבצו אותי כקצין ניהול ידע של הבית ספר.... אני נימצא בתפקיד כשלושה חודשים והתפקיד הוא למשך שנה ולקחתי אותו מאוד ברצינות. היום חזרתי הביתה מכיוון שנשלחתי להגנ"ש ובערב קיבלתי טלפון מהמפקד שלי שאמר לי שכשאני חוזר מההגנ"ש אני עושה טופס טיולים ויוצא לגדוד לתפקיד מסויים שאני לא בדיוק הוכשרתי אליו + אני לא מרוצה ממנו בכלל....

בשורה התחתונה אני מרגיש כאילו אני סמרטוט של המערכת ושהיא משחקת בי... כאילו אני עז... נימצא בשביל לסגור פינות.... אני נכנס לקבע במרץ 12 ואני שוקל ברצינות לחתור לכיוון של להשתחרר בסוף השלוש שנים גם אם זה כרוך בוויתור על קצונה....
אשמח לשמוע מכם התייחסויות על מנת שאחסף לעוד כיווני חשיבה בנוגע למה שאני צריך לעשות להמשך...
תודה מראש...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:05

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר