לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-11-2011, 09:58
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "זה כמו להגיד שגולני זה ארגון..."

בתור מי שמכיר מיד ראשונה את שיטות הפעולה של הארגון הזה, תביעות הדיבה שלו הן שוות ערך לתביעת דיבה מה-NIF נגד מישהו שטוען שהיא תומכת בארגונים אנטישמיים ואנטיישראליים. אני בספק אם תמצא זכייה שלהם בתביעת דיבה כזו או אחרת. זה לא משנה כמה הם יטענו ש-"אדוני שקרן, חתרן ותתרן", הפעילות שלהם אלימה ודורסנית ואיננה עוצרת רק ב"הצלת נערות יהודיות שפותו על ידי מוסלמים"...

אינני מכיר אישית את עוה"ד כלב מאיירס אבל מחיפוש קצר בגוגל עולה שמכון ירושליים לצדק איננו איזה גוף קיקיוני ופעילותו רצינית ומוערכת. בהתחשב ביכולתו של היועמ"ש לאמת את המידע, אני מתקשה להאמין שהוא יגיש תצהיר שקרי לגבי השתייכותו של ג'ק טייטל לארגון

נערך לאחרונה ע"י MS_Rogue בתאריך 03-11-2011 בשעה 10:01.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-11-2011, 10:42
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "שכחת לציין שמאייריס בעצמו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
שכחת לציין שמאייריס בעצמו יהודי משיחי... זה לא ממש הופך אותו לאמין, נכון?

האמת, אפילו לא ידעתי שהוא יהודי משיחי. כפי שאמרתי, אני לא מכיר אותו אישית. הוא חבר במשרד עורכי דין ידוע (יהודה רוה ושות') ובין שאר פעליו הוא דירקטור בש.ר.א.ל...
אז הוא לא אמין כי הוא יהודי משיחי?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
לגבי ספקות, אתה יכול להראות לי כמה פעילים רשמיים הורשעו בעבירות שאתה מתלונן עליהן, או רק כמה נעצרו אך שוחררו בדממה דקה?

לא, אני לא יכול, בדיוק כמו כל סוג אחר של פשיעה במגזר החרדי יש בעיה רצינית של טיפול בנושא וזה חלק מהסיבה שהארגון הזה מרשה לעצמו לפעול באלימות....

ישן 03-11-2011, 12:22
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=shruki]שכחת לציין..."

אם הוא יהודי משיחי והארגון הזה שם לו למטרה יהודים משיחיים... אתה מבין לאן אני חותר.

לגבי פשיעה במגזר החרדי- יש קשר שתיקה על פשעים בתוך המגזר, לא על פשעים שנעשים כלפי אחרים.

יד לאחים מכוון במיוחד נגד היהודים המשיחיים מכיוון שבניגוד לנוצרים או מוסלמים, הם מציגים עצמם כיהודים, ומבחינתם זוהי הטעיה לשם העברת דת. רק שיהודים משיחיים אינם יהודים ולא מוכרים ככאלו.
אני גם לא מבין מדוע מאפשרים ליהודים משיחיים להגר לכאן, כמו שלא היינו נותנים לסתם נוצרי להגר לכאן (אלא אם הוא דרפורי...)

פעולות אלימות כמובן שאינן חוקיות, בלי קשר למטרתן.

ישן 03-11-2011, 12:36
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אם הוא יהודי משיחי והארגון..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
אם הוא יהודי משיחי והארגון הזה שם לו למטרה יהודים משיחיים... אתה מבין לאן אני חותר.

כמובן. ולכן גם משפחות קורבנות הטרור לא יכולות להגיש תביעה נגד חמאס, כיוון שהן משפחות יהודיות וחמאס שם לו למטרה משפחות יהודיות....

בחייך, מי יכול להעיד יותר טוב על אלימות הארגון מאשר קורבנותיה?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
לגבי פשיעה במגזר החרדי- יש קשר שתיקה על פשעים בתוך המגזר, לא על פשעים שנעשים כלפי אחרים.

יש קשר של שתיקה כאשר החוקרים מחפשים את התוקפן ונתקלים בחומה בצורה של שתיקה רועמת.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
יד לאחים מכוון במיוחד נגד היהודים המשיחיים מכיוון שבניגוד לנוצרים או מוסלמים, הם מציגים עצמם כיהודים, ומבחינתם זוהי הטעיה לשם העברת דת. רק שיהודים משיחיים אינם יהודים ולא מוכרים ככאלו.

אני לתומי חשבתי שיד לאחים מכוון במיוחד נגד מוסלמים שמפתים את בנות ישראל... והאמת שמקרה ההתנכלות שלהם שעליו אני דיברתי היה כלפי נוצרי אוונגליסטי...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
אני גם לא מבין מדוע מאפשרים ליהודים משיחיים להגר לכאן, כמו שלא היינו נותנים לסתם נוצרי להגר לכאן (אלא אם הוא דרפורי...)

זה כבר עניין אחר ולא קשור לנושא

ישן 03-11-2011, 13:32

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=shruki]אם הוא יהודי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
כמובן. ולכן גם משפחות קורבנות הטרור לא יכולות להגיש תביעה נגד חמאס, כיוון שהן משפחות יהודיות וחמאס שם לו למטרה משפחות יהודיות....

בחייך, מי יכול להעיד יותר טוב על אלימות הארגון מאשר קורבנותיה?

יש קשר של שתיקה כאשר החוקרים מחפשים את התוקפן ונתקלים בחומה בצורה של שתיקה רועמת.

אני לתומי חשבתי שיד לאחים מכוון במיוחד נגד מוסלמים שמפתים את בנות ישראל... והאמת שמקרה ההתנכלות שלהם שעליו אני דיברתי היה כלפי נוצרי אוונגליסטי...

זה כבר עניין אחר ולא קשור לנושא

תהיה בריא, איזה השוואות יש לך..
אם העו"ד הוא בעצמו יהודי משיחי אז הוא לא טוען בשם המכון אלא בשם עצמו, ולכן לא רלוונטי לא איפה הוא עובד ולא כמה רציני המכון שלו. אם העו"ד יהודי משיחי והארגון הזה פוגע בהם באופן חוקי (הפגנות, פשקווילים וכו') ייתכן ויש לו אינטרס לנפח את זה למעשים פליליים. אגב, תלונה דומה הוגשה בבאר שבע ונדחתה על ידי בית המשפט. אני חושב שאפילו יצא לנו לדון על זה באשכול אחר.

לא טענו שלא מוצאים את התוקפים, לא מעט מהמעצרים של פעילי הארגון מסתיימים בלא כלום. חפש ריאיון בהארץ שהיה לפני זמן מה.

ליד לאחים מספר מטרות, הדגשתי את המשיחיים כאנשים לא יהודים שכן מוטרדים בניגוד ללא יהודים אחרים, והסברתי למה.

אפשר לדעת מדוע נוצרי אוונגליסטי היה בישראל והתגייס לצבא?

ישן 03-11-2011, 13:41
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "[QUOTE=MS_Rogue]כמובן. ולכן..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
תהיה בריא, איזה השוואות יש לך..
אם העו"ד הוא בעצמו יהודי משיחי אז הוא לא טוען בשם המכון אלא בשם עצמו, ולכן לא רלוונטי לא איפה הוא עובד ולא כמה רציני המכון שלו. אם העו"ד יהודי משיחי והארגון הזה פוגע בהם באופן חוקי (הפגנות, פשקווילים וכו') ייתכן ויש לו אינטרס לנפח את זה למעשים פליליים. אגב, תלונה דומה הוגשה בבאר שבע ונדחתה על ידי בית המשפט. אני חושב שאפילו יצא לנו לדון על זה באשכול אחר.

בחייך, הוא לא ברבר בעיתון, שאז אתה יכול לומר שסתם ניפח. הוא הגיש בקשה רשמית ליועמ"ש... אתה חושב שעו"ד עם חצי תא מוח בקודקודו יגיש תצהיר שקרי לגבי דמות מוכרת כמו ג'ק טייטל? הרי לא בעיה לבדוק אם זה נכון או לא....

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
אפשר לדעת מדוע נוצרי אוונגליסטי היה בישראל והתגייס לצבא?

הגיע לארץ פעם ראשונה בגיל 15 עם טיול של הכנסייה וחווה איזושהי התעוררות רוחנית. אחרי זה הוא חזר לארץ בגיל 18-19 לעשות אולפן וללמוד עברית (ואז אני פגשתי אותו פעם ראשונה). כשפרצה האינתיפאדה השנייה הוא הרגיש שחובתו הדתית לצאת להגן על העם היהודי בגופו שלו ולכן עשה צבא והתאזרח... הוא שירת בגדוד 50...

ישן 03-11-2011, 16:23
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "מוזר, עו"ד שנחשב אויב של..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
מוזר, עו"ד שנחשב אויב של הארגון יודע מי חברי הארגון ומה שלא כתוב בשום עיתון אחר? כשלתי למצוא כל התייחסות לטענה שלו ברשת, רק כתבות מאשימות המצטטות אותו. אם תמצא אברך אותך.

אתה יודע, גם את כמויות הפשיעה האלימה של ה"צעירים" לא נוטים לכתוב בעיתונים... זה שזה לא כתוב בעיתון זה מדד?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
האמת שחבל שנתנו לחבר שלך להגיע לפה, עכשיו לא שנת 48 ואנחנו לא צריכים לגיון זרים ולא תוספת של אזרחים לא יהודים, דרפורים, שוודים או אמריקאים.

נכון. חבל. בין כל הדפני ליפים, אברכים אוכלי חינם, צעירים פושעים, שמאלניים הזויים וימנים סהרוריים, כל מה שחסר לנו פה זה איזה אדם שמאמין בזכותו של העם היהודי על ארץ ישראל, מוכן לתת את חייו על אמונה זו, משרת בצבא ואחר כך הופך לאזרח משלם מיסים המתפרנס בכבוד.... זו הרי בטח איזו תוכנית סתרים שמטרתה לשטוף ליהודים את המוח ולהמיר את דתם....

ישן 03-11-2011, 17:45
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "ברור,שביל מה הקמנו את המדינה..."

נכון, צבא זה לא מטרה... אבל צה"ל זה אבן בוחן לנכונות של אדם לתרום לחברה ולמדינה. מי שמסוגל ולא תורם לחברה ולמדינה בהכרח פחוּת מי מי שמסוגל להתחמק ובכל זאת כן תורם.

בכל מקרה, אתם נתפסים פה למוץ בעוד שאין לכם מה לסתור בו את התבואה עצמה - החבר'ה האלה התנכלו לחייו של אדם באלימות, באופן לא חוקי, ללא שום סיבה או פרובוקציה ולאחר שנואש מלנסות לטפל בעניין באופן חוקי, במקום לפנות כמוהם לאלימות ולעבור על החוק, החליט לעזוב - אז כן, הקו-קלאקס-קלאנים ניצחו.... ובמקום להוקיע אותם על זה בפה מלא, מנסים למצוא עבורם תירוצים למה זה בסדר...

ישן 04-11-2011, 07:56
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "אבל לי רע יהודיים משיחים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי TIMON the mongoose
אבל לי רע יהודיים משיחים עדינים שדרך שקרים מנסים לשנות את אופי המדינה הזו ולחסל את היהדות. יד לאחים מתערבים לרוב כשפונים אליהם אחרי שאותה בחורה כבר בסכנת חיים אחרי שהיא מאויימת על חייה אם תנסה לעזוב. אני מבין למה זה כואב לך, יהודי לא יחזיק בכוח נוצריה בעיר יהודית ויירביץ לה כל היום וגם ההפך. אני יכול להסכים איתך על דרכי הפעולה שלהם אבל אני לא יכול להגיד לך שאני נגד ארגון שפועל נגד התבוללות.

בכל מיני נקודות בחיי יצא לי לפגוש יהודים משיחיים שבצורה מאוד תרבותית מנסים לעבוד על אנשים.

הכל נכון אבל כמו שכבר אמרתי, זה לא מצדיק את ההתנכלות שלהם לאחרים, בלי סיבה ובלי פרובוקציה.

שיפעלו נגד התבוללות - זכותם המלאה, כל זמן שהם נשארים בתחום החוקי וכל זמן שאינם כופים את דעתם על אלה שחשים אחרת.

וברגע שהם פנו לאלימות, ועוד נגד מישהו שלא עשה שום דבר כזה, הם איבדו את הלגיטימציה לעשות כל פעולה שהיא.

ישן 03-11-2011, 11:32
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "האירגון מציל נשים שעשו טעות ..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
האירגון מציל נשים שעשו טעות ואתה עוד תוקף אותו?
הם עזרו לנשים שהמשטרה והצבא לא עוזרים להן בגלל פוליטיקה לצאת בחיים עם הילדים שלהן מהכפרים של הערבים והם לוקחים בזה סיכון על החיים שלהם.

אם זה כל מה שהארגון הזה היה עושה, הייתי מוחה לו כפיים. אבל זה לא כל מה שהארגון הזה עושה. איך אתה מסביר את מתקפות הטרור שלו על אזרחים תמימים שכל חטאם הוא שהם אזרחי מדינת ישראל אך אינם יהודים ואינם ערבים, כך שאין להם חמולה שתגן עליהם מאלימות? האם הן מוצדקות בגלל פעילותו האחרת?

זה כמו שתצדיק את הטרור של חמאס כיוון שהוא גם מממן בתי חולים ובתי ספר בעזה....

ישן 03-11-2011, 11:56
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "סיפקתי שני קישורים. אם אינם..."

טוב קראתי את ההקישורים ועוד חומר בזמן הקצר הזה ובכל הנוגע לכתבה מוואלה לא הייתי נותן בה הרבה אמון,כי הקו הפוליטי של האתר הזה ידוע ובכל הנוגע לקישור השני אני לא מאמין ל"יד לאחים" או ל"יהודים המשיחיים" לפי המידע שרשום במקרה הזה. יכול להיות שאתה צודק או טועה במקרה הזה.

בדקתי מידע כללי על שני הגופים המדוברים בקישור השני והמידע על כל אחד מהפלגים יכול להיות אמין או לא אמין. יכול להיות שאני טועה ואתה צודק, אבל קיימים פלגים אלימים אחרים אצל החרדים שאינם קשורים ליד לאחים והם יכולים להיות האשמים באותם מקרים ולא האירגון עליו אתה מדבר. קח כדוגמא את "משמרת הצניעות" שזה יותר תואם לאירגון הזה ולא ל"יד לאחים".
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 03-11-2011, 20:58
צלמית המשתמש של infected aviad
  משתמש זכר infected aviad infected aviad אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.06
עזוב, אני לא מחכה לתשובה שלו
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי טוסטר משולשים שמתחילה ב "אתה צריך עו"ד..."

טימון קשור בכך שהוא יכול להעיד על הבנאדם, אין הנחתום מעיד על עיסתו וזה...
שנאה לימין? אני באמת צריך עוד פעם לבוא ולהזכיר את התנגדותו למחאה הקומוניסטית, התנגדותו להתנצלות לטורקיה, ומנגד תמיכה ביד קשה כנגד הטרור תמיכה בריק פרי?
שנאה ליהדות? מצחיק, הוא אמנם חילוני, אבל רק לפני חודשיים מישהו פה האשים אותו בכפייה דתית.
אבל היי, מי אני שאסבך אותך עם עובדות, הרי לא מפריע לך לקרוא לו עורך דין של אוסלו על אף העובדה שהוא רשם פה כמה פעמים על כך שהוא חושב שהדבר היה טעות (אמנם אז היה צעיר וחשב שהשלום הגיע, אבל עבר לו).
הדבר היחיד שהוא יצא פה נגדו זה טרור, לא קשור לימין או ליהדות.

ישן 04-11-2011, 08:41
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "נו בחייך, אחרי שאני עמדתי..."

לכל מאן דבעי.

צד א': טוסטר משולשים טוען כי צד ב': מר רוג , נגד היהדות ובעד קומוניזם . מכון טימון את פומבה לציונות ,יהדות וכלכלה המכונה "טאפציכן" מאשר לאחר בדיקה מקיפה כי צד ב: מר רוג הוא בעל נטיות ימניות בנושאים מסויימים(גם כלכליים) וכן גאה ביהדותו ואף פעל לכך בנקיטת עמדה נגד ניסיון השארת העורלה הטמאה על זכרי סן פרנסיסקו היהודיים. המכון ממליץ למר רוג לחזור בעוד שנה לעוד בדיקה על מנת לוודא כי הוא נשאר באותן דעות ולבדיקת התקדמות בנושאי ציונות,יהדות וכלכלה נכונה.

לפי כך אנו מאשרים לשוחח ושמוע את מוצא פיו של מר רוג ומאשרים כי לא יגרם כל נזק לאומי ותודעתי לכל אשר יחפוץ בכך.
אי לכך ובהתאם זאת אנו שוללים את טענתו של טוסטר משולשים ומאשרים את הצגת מסמך זה בבית משפט לכל תביעה שתהייה ממר רוג או אחרים על הכפשת שמו כשמאלני.

על החתום

טימון הנמייה
נשיא מכון "טאפציכן"

ט.ל.ח

נערך לאחרונה ע"י TIMON the mongoose בתאריך 04-11-2011 בשעה 08:47.
ישן 03-11-2011, 13:28

בתגובה להודעה מספר 74 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=shruki]העובדה שגם..."

חיילת ישראלית פותתה על ידי ערבי כדי לגנוב נשק. אתה טוען שאין קשר בין גניבת הנשק לבין הקשר בין השניים, כי גם יהודים כשרים גונבים נשק, ולכן הכותרת גזענית
השבתי לך שאם היה מדובר באדם שנדרס כי התפרץ לכביש, אזי כותרת שמאשימה אותו במותו הוא כן היתה מתאימה, גם אם היית טוען שיש כאלו שנדרסים גם אם הם חוצים את הכביש כחוק. כלומר- נכון שיש גניבות נשק גם בלי מערכות יחסים כאלו, אבל כשחיילת יוצאת עם בן ללאום עוין (שאני מניח שאולי אפילו אינו אזרח ישראלי אלא ערבי ממזרח ירושלים) שמבקש ממנה להשיג נשק, זה לא ממש חכם, ממש כמו לרוץ לכביש.

ישן 03-11-2011, 13:24

בתגובה להודעה מספר 77 שנכתבה על ידי Fang שמתחילה ב "ואני לא מבין את צה"ל, למה..."

לא לא, אין לך מושג כמה זה הזוי-

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4143178,00.html

"לפי גזר הדין, בשנה שעברה הכיר ענבאוי חיילת צה"ל בשם "ויקי" והציג עצמו בשם "ניסים". השניים היו במערכת יחסים וסמוך לחודש יוני גילתה "ויקי" כי בן זוגה מאורס לאשה אחרת. באותה תקופה רקמו ענבאוי ובן דודו לגנוב נשק מחייל צה"ל. בעקבות זאת, הוא אמר לחברתו כי הוא מעוניין להתחתן עמה ועל מנת לבטל את אירוסיו, עליו להצטלם כשהוא לבוש במדי צה"ל ולדאוג לכך שהתמונות יגיעו לארוסתו.
ענבאוי הסביר לחברתו שכך ארוסתו תחשוב שהוא משתף פעולה עם ישראל ותבטל את האירוסין. לפי גזר הדין, "ויקי" השתכנעה ופנתה לידיד שלה, שגם משרת בצבא. היא שיקרה לו וטענה כי אחיה שקוע בחובות בשוק האפור. "ויקי" הסבירה לו שכדי שיאריכו את מועד תשלום החוב, עליו להצטלם עם מדים ונשק.
לכן, היא ביקשה ממנו להיפגש עמה ולהגיע במדים. יומיים לאחר מכן, נפגשו השניים והידיד הגיע גם עם נשקו. בהמשך הגיעו למקום ענבאוי ובן דוד, שהציגו עצמם כאחיה ובן דודה של "ויקי".
בגזר הדין מתואר כי הארבעה המשיכו יחדיו לחדר באכסניה ששכרו ענבאוי ובן דודו ושם שתו משקאות חריפים. במהלך הערב פשט הידיד את מדיו ולאחר שהוציא מנשקו את המכלול והמחסנית, מסר אותו לענבאוי. הוא הצטלם עם המדים והנשק והחזיר אותם

לחייל. לאחר מכן, הניח הידיד את הנשק בתיק שלו והצטרף לבילוי יחד עם השלושה והתיק נשאר בחדר. לפי גזר הדין, בשלב מסוים פרש בן דוד של ענבאוי מהחבורה בתירוץ שעליו להגיע למקום אחר. הוא שב אל החדר וגנב את התיק עם הנשק. "

ישן 03-11-2011, 20:15
צלמית המשתמש של טוסטר משולשים
  טוסטר משולשים טוסטר משולשים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.11
חברים יקרים.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי טוסטר משולשים שמתחילה ב "מחיר ההתבוללות – ערבי ניצל את חברתו החיילת וגנב נשק"

חברים יקרים ....ככל שזה כואב למי מכם ,בנות היהודים ליהודים בלבד !

העם שלנו לא כמו שאר העמים בעולם,, ומדינה יהודית יש רק אחת ,יותר מכך אני בטוח שאף אחד מכם לא היה רוצה לראות שהבת שלו מתחתנת עם ערבי מכפר כזה או אחר....נכון?
ואם כן למה אני לא רואה אף יהודי הומני שגר באחד הכפרים?
הדיבורים הגבוהים על הומניות מקומם לא במציאות הנוכחית ,הערביות לערבים והיהודיות ליהודים כך היה וכך צריך להיות !

השמאלני אינו לומד מן ההיגיון אלא מן הקטסטרופה. הוא אינו פותח מטריה למראה שמים מעוננים, אלא נרטב תחילה ואז לוקה בדלקת ריאות.

ישן 03-11-2011, 22:45
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 92 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "ואם הוא ישאל את אותה השאלה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
ואם הוא ישאל את אותה השאלה כמוך, אשאל אותו "ומה תעשה אם היא לא רוצה להתגייר?"

תשובה רצינית אתה רוצה? אני לא חושב שמותר מבחינה מוסרית לאסור על בן אדם להתחתן עם בן שבט זה או אחר. מבחינת דת זה משהו אחר, אבל דת בשבילי היא לא מדד למוסר. ועם זאת, כולי תקווה, שמקרים של נישואי תערובת יהיו מועטים אצלנו, על גבול הבריא, לשם הזרמת דם חדש. לגבי הגיור, אין לי הרבה מה לומר, מבחינתי זה כלום, בערך. לא בדיוק, אבל בערך כלום.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:37

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר