לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-11-2011, 18:46
  monymony178 monymony178 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.11.11
לגבי למידה על תומקאר

אוקיי אז אני נמצא בשלב שהוצאתי כבר טופס ירוק החתמתי את משרד הרישוי ואת הרופא משפחה ואת הרופא עיינים והכל מוכן לתיאוריה וללמידה..

עכשיו נתקעתי לחלוטין-העניין הוא שאני גר במרכז, באזור יהוד, אור יהודה, קריית אונו וכל המושבים ופתח תקווה..אני יכול להגיע בעקרון לאזורים האלה...ואמרו לי שפה דווקא יש הכי הרבה מורים(בגלל המושבים פה) אבל משום מה אני לא מצליח למצוא שום מספר של מורה ושום מידע על שום מורה בסביבה וחיפשתי בגוגל..

הדבר הכי קרוב שמצאתי זה בצפר "במבי" במושב קדרון שזה ברחובות וזה דיי רחוק ממני, חוץ מזה שהפעילות שמה היא בעצם על פי קורסים, אני לא רוצה משהו שיקבע אותי..אני רוצה להחליט בעצמי איך ללמוד...

עוד בעיה שנתקלתי בה היא התיאוריה-אמרו לי שאני לא יכול ללמוד סתם ככה תיאוריה אני צריך לעבור קורס תיאוריה באותו בית ספר לטרקטור ואז לגשת לתיאוריה, ולא רק זה אמרו לי שאני צריך לעבור קודם כל שיעורים על טרקטור, ואז לעבור גם שיעורים על טרקטור משא(משמע תומקאר ריינג'ר וכו'...) זה נכון?..

ובעיה אחרונה-התומקאר עצמו...עוד מייצרים אותו?..כי ביד 2 אני בקושי מוצא משהו לעניין, מה שאני מוצא מתחיל מ50 אלף וזה משהו שאני אישית לא יכול לעמוד בו, המקסימום זה אולי 20 אלף וזה ממש בקושי...ומצאתי שם כמה ביד 10 חלודים, והשאר רחוקים מדי ממני...ממש בגבול לבנון...השאלה שלי איפה אני יכול להשיג תומקאר בזול או אם מייצרים אותו או שיש לכם הצעות כאלה ואחרות להשיג רכב כזה..

תודההה רבהה וסליחה על כל השאלות הארוכות האלה אבל בלעדיהם אני אבוד..
תודה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-11-2011, 20:34

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "אפשר להוציא רשיון לטרקטור..."

זיו אני מבולבל לגמרי..אתה כנראה צודק..

השאלה למה כרגע 3 חברים שלי בגילאי 16(שלא תגיד 16.9..ממש לא הם ממש התחילו את 16 בחופש הגדול) כבר הוציאו רישיון וכרגע שניים מהם כבר נוהגים בתומקאר...מסתובבים מסביב לבית שלי חופשי נוסעים לקניון ביהוד ובקריית אונו עושים חיים...

עזוב אני אתן לך דוגמא יותר גדולה-כל שכבת י'א וי' וגם יב' כולם מלאים בתומקאר..רובם בעצם בגילאי 16(גם כי אני יודע על הרוב וגם כי מתוך ההיגיון שאם הם היו בני 17-ממזמן הם היו קונים מכונית כמו שצריך) ואני ספרתי בתיכון שלי יש 19 תומקארים אחד כבר בדרך להיות מספר 20...

אתה אומר לי ש20 עוברים על החוק-אבל יהוד מלאה במשטרה, בעיקר משטרת תנועה..אף אחד לא עושה משהו בנידון כבר כמה שנים לדעתי כי זה נמשך פה במושבים וביהוד חופשי..עזוב חופשי אני חושב שיש יותר תומקארים שאני רואה ביום מאשר מאזדה או טויוטה על הכביש ואני לא מגזים..

יש לך אולי הסבר?.בלי להקשות עליך אני בעצמי מפחד להוציא רישיון אבל כרגע שילמתי 50 שקל לטופס ירוק ועכשיו אומרים לי שהוא בזבוז...

ועוד שאלה אחרונה-אם באמת יש לך הסבר להכל, ואני כבר לא יוציא רישיון על טרקטור, אני יכול לגשת עם אותו טופס חתום עוד שנה למכונית או שאני צריך חדש שגם הוא חתום ולעשות את כל הטיול הזה מחדש..(כי כל הבירוקרטיה הזאת...זה בסוף יהרוג אותי)
ישן 05-11-2011, 20:54

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "הם שמים פס על החוק כנראה. גם..."

זיו אני חולק עליך..אני לא חושב שהם שמים פס, מילא באמת המשטרה הייתה עוצרת אותם, גם המורים עצמם שלימדו אותם צריכים להיות "ערניים" לכך שהם בעצם מלמדים אותם לסוע על טרקטור משא..

אני בטוח במאה אחוז שהחוק הזה לא בר אכיפה כל כך..או לפחות לא חשבו לאכוף אותו עדיין..והוא ממש מסתתר בין הספרים ככה שלא ממש מתייחסים אליו, הכל נמשך כרגיל ואני לא רואה ממש מישהו שמתייחס לזה ברצינות כי אז ברור שהייתי רואה הרבה פחות תנועת תומקארים, הייתי כמובן רואה שחבריי לא יכולים...שמורים לא מסכימים...
בכלל איך משרד הרישוי חתם לכל הילדים פה ביהוד על כך שמותר להם לסוע על טרקטור משא..?..

בכל זאת..אולי יש לך כמה שמות של מורים לטרקטור משא פה ביהוד, מושבים, פתח תקווה, גני תקווה, קריית אונו וכל הסביבה הזאת של המרכז..

תודה לך

נ.ב: אני לא יודע איך טופס ירוק של מכונית נראה אבל אני יודע שבטופס הירוק שלי כתוב באדום-טרקטור-...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:24

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר