לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-11-2011, 07:36
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי NimH שמתחילה ב "אני לא אועיל בשום דבר ואסבול...."

ואם תהיה אפסנאי גם אז תסבול? מה עם נהג תובלה?

ובקיצור, אם לא תקבל מה שלדעתך אתה צריך לקבל אז לא משחקים?

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-11-2011, 01:39
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי NimH שמתחילה ב "מה הבעיה שלך? אני מנסה להגיע..."

לא, זה לא מעצבן אותי, אתה לא כזה חשוב לי.
אני מנסה להעיר את תשומת ליבך שאין התאמה בין מה שאתה חושב לבין מה שהצבא צריך ממך, בכל הקשור ל"תרומה הכי גדולה". אני גם מעיר את תשומת ליבך לכך שהנטיה שלך לקבוע למה אתה מתאים ולמה לא, גם לא מגובה בעובדות בשטח.
לבסוף, אני רוצה להאיר את עיניך לכך שצורת התנהגות כמו שלך מאפיינת חיילים לא מועילים שלרוב מגיעים לתפקידים שנחשבים נחותים ולא דורשים הכשרה רבה כי יש להם נטיה להשבר בשניה שהעניינים לא הולכים כפי שהם רוצים.

בקיצור - אין שום בעיה בכך שתשאף להגיע לשירות במקומות מסויימים. הבעיה היא עם החלק השני של המשוואה, כזה שבד"כ יבטיח שלא תקבל מה שאתה רוצה מלכתחילה.

ומילה אחרונה - ראיתי עשרות כמוך, חיילים במציאות ומלש"בים בפורום. הם מתחלקים לשתי קבוצות לאחר הגיוס - הקבוצה הראשונה נוחתת בתפקידים שהיא בכלל לא רוצה, ועוסקת כל היום ברחמים עצמיים ו"אכלו לי - שתו לי". הקבוצה השניה מתאפסת ועושה את העבודה שהיא נדרשת אליה, ללא קשר לרצונות. הקבוצה הראשונה היא טפילית, השניה היא המועילה. תבחר למי מהקבוצות אתה רוצה להשתייך

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

נערך לאחרונה ע"י ביטיס בתאריך 08-11-2011 בשעה 01:45.
ישן 07-11-2011, 15:46
  LightNight LightNight אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.11.11
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי NimH שמתחילה ב "תודה קודם כל על ההתיחסות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי NimH
תודה קודם כל על ההתיחסות לנושא.
באמת פניתי היום לחיל התקשוב ואמרו לי לשלוח להם פקס להתמיין כחריג, אז כתבתי מכתב עם נימוקים ואני מתכוון לפקסס אותו מחר.
אני מוסיף לו תעודת הצטיינות יתרה וגיליון ציוני בגרות (5 יח"ל מתמטיקה, אנגלית, פיזיקה וערבית, כולם עם ציונים גבוהים מאוד). אתה חושב שאני זקוק גם להמלצות ממורים? העניין הוא שסיימתי כבר י"ב.
הבעיה היא שהבנתי שמאוד קשה להתקבל לשם כחריג, והספקתי להבין מהעניין עם המודיעין שהמזל לא לצידי.
לגבי התפקיד בחיל האוויר- אני אברר לגביו, אבל אני חושש שלא אתקבל שוב מאותה הסיבה. אם הייתי פרופיל 64 אני יודע שהייתי בקלות רבה מאוד מתקבל לתפקידים כאלה.

לא משנה, תבקש המלצות מהמורים. רק עם תעודות טובות לא ייתנו לך. אתה לא צריך להתבייש.
בקשר למודא"ל- כמו שהבנת התפקיד פתוח לבעלי פרופיל קרבי אבל באמת יש את הבעיה של חלון המיונים.
בקשר למיגרנות- לא יודע איזה פרופיל ייתנו לך. אני מכיר מישהו שיש לו מיגרנות והוא קיבל פרופיל 72.
ישן 07-11-2011, 23:11
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce מנהל deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
ממ
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי NimH שמתחילה ב "מה עם כל אלה שמקבלים תפקידים..."

אם הצבא מצא שאתה כשיר לשרת בקרבי, אז כנראה שאתה כשיר לשרת בקרבי, לספר סיפורים לעצמך על זה שאתה גאון ומוכשר ותורם יותר לצבא בתפקיד לא קרבי זה כבר דבר אחר, כי אתה זה שלא התקבל למודיעין, בעיה שלך.
וואלה, הייתה לך עוד הזדמנות לא ללכת לקרבי, עתודה, יודע מה? אתה חתמת ויתור מרצונך.
בבקשה, לך לקב"ן, אתה חושב שבכזאת קלות הוא יפטור אותך? אם כן אז לך על זה..

ואל תיקח אישית את ההודעה שלי כי זו לא הכוונה, פשוט נמאס לי מהטיפוס שחושב שהכל מגיע לו, ואז כשהוא לא מתקבל למודיעין כי מסתבר שהוא כנראה לא מספיק טוב, הוא מוצא מאה ואחת סיבות למה זה בגלל הפרופיל הקרבי שלו, או אלה שיש להם קשרים, או המערכת המעוותת.

ועצה אישית, לך לקרבי, לא תתחרט על זה.

אמיל הקדים אותי..^

נערך לאחרונה ע"י deltaforce בתאריך 07-11-2011 בשעה 23:19.
ישן 07-11-2011, 23:46
  NimH NimH אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "ממ"

אני רואה שיש לך זיכרון מאוד קצר. אני כמה פעמים במהלך הדיון פה ביקשתי לא להפוך את הדיון הזה לזה שאני צריך ללכת לקרבי אבל אתה בכוח מושך את זה לשם.
על מה שקרה בעתודה אתה לא יודע, אני חתמתי על ויתור מסיבותיי. זה רק מדגיש את הקטע שאני מעוניין לעשות תפקיד איכותי יותר משאני מעוניין לא ללכת לקרבי. בגלל זה גם אני לא הולך לקב"ן.
אני לא חושב שהכל מגיע לי, אבל אם הייתי מכיר אותי היית יודע שקרבי זה לא המקום בשבילי ושאני יכול לשרת במקום שאני באמת אועיל בו. ותודה על שאתה מעוות את מה שאני אומר ומחליט שאני חושב שלא קיבלו אותי למודיעין בגלל כל מיני מגרעות שיש לצבא. האמת שאני לא יודע את הסיבה שבגללה לא קיבלו אותי למודיעין וסביר להניח שלא אדע, כי את כל המיונים שהיו לי במסלול עברתי, ומשום מה הסירו אותי רגע לפני השלב האחרון. מה שכן- המערכת הזו אכן מעוותת לחלוטין ואני לא חושב שיש בן אדם שיצא מהצבא ולא יסכים איתי.
ותסלח לי אם אני מסרב לקחת עצה אישית מאדם מהאינטרנט שאני לא מכיר, ויותר מזה- גם לא מכיר אותי. מה לעשות שלא כולם מתאימים לקרבי. וגם לא כל מי שמתאים לקרבי הוא פסיכי.
לגבי ערך מוסף של קרבי- אני מרגיש הרבה יותר בן אדם מאשר אנשים שאני מכיר שסיימו שירות בקרבי. ואמיל- אין שום דבר משמעותי בתפקידים הקרביים שמוצעים לבעלי פרופיל 72. סליחה אם אני פוגע במישהו. ולנכדים שלי אל תדאג.
ישן 07-11-2011, 23:55
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce מנהל deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי NimH שמתחילה ב "אני רואה שיש לך זיכרון מאוד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי NimH
אני רואה שיש לך זיכרון מאוד קצר. אני כמה פעמים במהלך הדיון פה ביקשתי לא להפוך את הדיון הזה לזה שאני צריך ללכת לקרבי אבל אתה בכוח מושך את זה לשם.
על מה שקרה בעתודה אתה לא יודע, אני חתמתי על ויתור מסיבותיי. זה רק מדגיש את הקטע שאני מעוניין לעשות תפקיד איכותי יותר משאני מעוניין לא ללכת לקרבי. בגלל זה גם אני לא הולך לקב"ן.
אני לא חושב שהכל מגיע לי, אבל אם הייתי מכיר אותי היית יודע שקרבי זה לא המקום בשבילי ושאני יכול לשרת במקום שאני באמת אועיל בו. ותודה על שאתה מעוות את מה שאני אומר ומחליט שאני חושב שלא קיבלו אותי למודיעין בגלל כל מיני מגרעות שיש לצבא. האמת שאני לא יודע את הסיבה שבגללה לא קיבלו אותי למודיעין וסביר להניח שלא אדע, כי את כל המיונים שהיו לי במסלול עברתי, ומשום מה הסירו אותי רגע לפני השלב האחרון. מה שכן- המערכת הזו אכן מעוותת לחלוטין ואני לא חושב שיש בן אדם שיצא מהצבא ולא יסכים איתי.
ותסלח לי אם אני מסרב לקחת עצה אישית מאדם מהאינטרנט שאני לא מכיר, ויותר מזה- גם לא מכיר אותי. מה לעשות שלא כולם מתאימים לקרבי. וגם לא כל מי שמתאים לקרבי הוא פסיכי.
לגבי ערך מוסף של קרבי- אני מרגיש הרבה יותר בן אדם מאשר אנשים שאני מכיר שסיימו שירות בקרבי. ואמיל- אין שום דבר משמעותי בתפקידים הקרביים שמוצעים לבעלי פרופיל 72. סליחה אם אני פוגע במישהו. ולנכדים שלי אל תדאג.

אני אתחיל בטיפ, כמו שאמרת באינטרנט אתה לא יודע למי אתה מגיב ומי מגיב לך, ולכן תירגע, כי אין לך מושג בכלל למי אתה מגיב באשכול הזה, ובפורום הזה. זה יכול להיות מלש"ב כמוך שעוד לא התגייס, וזה גם יכול להיות טיס בחיל האוויר, ככה או ככה, ההחלטה מה לעשות בסוף היא כולה שלך.

אני לא מעוות את מה שאתה אומר, אתה לא התקבלת למודיעין, מה שקרה בפועל, זה שהעדיפו אנשים עם תוצאות יותר טובות משלך במבחנים(ואתה יכול לסבן את זה איך שאתה רוצה, אבל אין מה לעשות)..

"מה שכן- המערכת הזו אכן מעוותת לחלוטין ואני לא חושב שיש בן אדם שיצא מהצבא ולא יסכים איתי."

אה וואלה? אני מניח שיש כמה גולשים(שועוד איך השתחררו) בפורום שיחלקו עלייך.

אגב, אני ממש לא אמרתי שאתה פסיכי, אפילו לא רמזתי לכך, אבל נתתי לך עצה, שהיא לא סתם ססמא שחוקה, אלא משהו שאני באמת מאמין בו, ושתדע שאם באמת לא תתאים לקרבי יוציאו אותך בטירונות מתישהו(ואני יודע שיש מקרים חריגים שהצבא טועה בהם, אני לא סנגור של הצבא פה, ממש לא).

לגבי מה שאמרת על הפרופיל, אתה חושב שחי"ר יותר משמעותי משיריון?

ישן 08-11-2011, 00:34
  NimH NimH אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "[QUOTE=NimH]אני רואה שיש לך..."

תודה על הטיפ (למרות שלא הבנתי ממש איך הוא רלוונטי).
נכון, לא קיבלו אותי למודיעין כי העדיפו לקחת אנשים אחרים. זה שאני אומר שזה מוזר שעשו לי את זה ברגע האחרון זה לא אומר שאני מסבן את זה.
אוקיי סליחה, אף פעם אי אפשר להכליל. זכותך שתהיה לך דעה שונה.
לגבי העניין של הפסיכי- אמרתי את זה כי זה נשמע לי תמוה מאוד שאדם שמצהיר בפני הצבא שהוא לא מסוגל לעשות שירות קרבי אבל יש לו מוטיבציה לשרת מקבל פרופיל נפשי (או במקרה הטוב סעיף) שפוסל לו תפקידים לא קרביים ובכך גוזר לו שירות של פקיד.
ובבקשה אל תמכור לי לוקשים על זה שהצבא יוציא אותי אם אני אסבול שם. אם יש דבר שאני שומע הרבה, אז זה שברגע שאתה בפנים מאוד מאוד קשה לצאת.
לגבי חי"ר- לא יודע, זה לא כל כך רלוונטי בשבילי. אני גם לא מתאים לשרת שם מאותן סיבות שאני לא מתאים בנ"מ או בתותחנים.
ישן 08-11-2011, 10:37
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי NimH שמתחילה ב "תודה על הטיפ (למרות שלא הבנתי..."

למה אתה כל כך בטוח שאתה לא מתאים לקרבי?
אני לא אכנס לדיון על החשיבות של שירות קרבי, אם אתה לא מעוניין להיכנס אליו, אבל תחשוב על זה:
אתה נשמע מאוד משוכנע שאתה לא מתאים לשירות קרבי. למה? לא נראה שאתה באמת מכיר את המערכת הזו (ע"פ ההתבטאות שלך שזו מערכת "מזוויעה" וכדומה).בנוסף, אל תתן לניסיון השלילי של האנשים שאולי התייעצת איתם להטעות אותך, יש להמון אנשים (והם ברובם גולשי הפורום הזה) ניסיון חיובי כנגד.
וזו בעצם העצה שכולם מנסים להעביר לך: תנסה! מקסימום באמת תמצא לא מתאים, ואז לצבא יש מספיק תפקידים אחרים לתת לך (ורוב האנשים שאני הכרתי שבאמת לא התאימו לקרבי דווקא כן מצאו את עצמם מחוץ לקרבי מהר מאוד).
שיהיה בהצלחה, בכל מקרה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 08-11-2011, 10:15
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי NimH שמתחילה ב "אני רואה שיש לך זיכרון מאוד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי NimH

אין לך מושג על מה אתה מדבר.
אתה קשקשן, סלח לי, באת ללמוד או ללמד אותנו?
מה מלש"ב בדיוק יודע על שירות משמעותי של בעלי פרופיל 72? אפשר לעשות שם שירות משמעותי יותר מבסיירת מטכ"ל אם רק רוצים...
צא מהסרט שאתה חי בו.
כל מי שיודע קצת על צה"ל יודע שאפשר לעשות שירות סופר- משמעותי עם פרופיל 72, אז או שלא תגיב או שלפחות תודה שזה לא העניין ופשוט זה לא מתאים לך לעשות עבודה קשה ומסוכנת. זה בסדר, לא קרה כלום, רק תפסיק למכור לנו לוקשים..

ישן 08-11-2011, 08:05
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי NimH שמתחילה ב "מה עם כל אלה שמקבלים תפקידים..."

ומה עם אלה שלא מתגייסים בכלל? הם לא "מרמים"?

אני לא כזה זקן אבל תן לי לגלות לך משהו קטן, אתה לא תקבל נקודת פתיחה שווה כי אין נקודת פתיחה שווה, כל הדיבורים האלה על כך שכל בני האדם נולדו שווים זה שקר.

יש אנשים חכמים ויש אנשים טיפשים, יש מוצלחים ויש לא מוצלחים, יפים ומכוערים, אתלטים ופדלאות, יש כאלה שיש להם הנתונים המתאימים להיות X במודיעין ויש כאלה שלא.
בדיוק כמו שלהעתיק במבחן לא יעשה אותך חכם יותר, לשקר בקשר לנתונים שלך לא יהפוך אותך מתאים יותר בעיני הצבא לאותו תפקיד נכסף.

האופציה האחרת שלך היא לפתח את אותן תכונות שצה"ל זיהה בך שאינן מתאימות לאותו תפקיד, אבל אני בספק אם זה אפשרי.

ההמלצה הכי חמה שאני יכול לתת לך היא לשנות פאזה בראש ולהגיע בגישת "מה אני יכול לתרום" ולא בגישת "אני אתרום רק בתנאי שזה בתנאים שלי" או גרוע יותר "מה אני יכול לקבל מצה"ל", מהר מאוד תגלה שאם אתה מגיע בגישה החדשה, תגיע למקומות טובים באמת.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:59

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר