לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-11-2011, 07:53
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי אריק_19 שמתחילה ב "אני מאד מסכים איתך ואני לא..."

לדרמן חברה טוב, עם שירות לקוחות מעולה ומוצרים טובים מאוד, אבל-

1. רק בגלל שאיכות מגיעה עם מחיר לא אומר שצריך לשלם מחיר גבוה יותר סתם, תמצא מקום שמדביק מחירים שפויים יותר על המוצרים שלו- לא חסר.

2. לדרמן היא לא החברה היחידה שנכנסת להגדרות שנתתי, אם המחיר כבד עלייך ואתה בכ"ז מחפש איכות (שאגב לא נופלת מלדרמן אולי החברה ממותגת פחות) לא חסרים כלים בשוק- SOG, Gerber, Ka-Bar ורבים וטובים אחרים.

3. חברה שמשווקת מוצר ע"ב הדברים שציטטתי למעלה (באמת, מה נסגר?!) היא דוגמא קלאסית למוצצי כסף של מתגייסים תמימים ומורעלים, בשלב הקנייה הם יבטיחו לך הרים וגבעות, אחרי זה המבול.

אם אתה נעול ספציפית על הדגם הזה- תמצא חנות שמתגאה במה שהיא עושה (רצוי אחת שמתעסקת רק או בעיקר עם כלים מהסוג הזה) וזה רק במידה שיש לך סיבות יותר טובות לקנות את הכלי מאשר זה שהוא "משחרר מעצורים במהירות" (באמת? הם לא יכלו לשקר יותר טוב?) אם אתה עדיין פתוח לדברים אחרים- תסתובב קצת, אולי תמצא כלי מתאים יותר וזול יותר.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-11-2011, 11:48
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי אריק_19 שמתחילה ב "תסתכל בלינק ששלחתי של האתר..."

פעם באה תזהיר אותי לשים מגפיים, התלכלכו לי המכנסיים מרוב הבולשיט בסרטון הזה.

רוב רובם של האופציות שצויינו קיימות בכלים אחרים.

את אופציית חיבור מברשת הניקוי לא ראיתי בכלי אחד (זה לא אומר שזה לא קיים) אבל זה כל-כך לא רלוונטי, לא רק שבצה"ל כנראה לא ינפקו לך מברשת שמתחברת ללדרמן, יש מספיק דרכים אחרות לעשות את זה באותה רמת יעילות.

בקשר ל"כלי המיוחד לחילוץ מעצורים מטורפים" זה שטויות, עד שתחלוץ את הלדרמן, תפתח את הכלי הרלוונטי, תנקה את המעצור וכו' יעברו שנים, אגב, לא כזה מסובך לתפעל מעצור מהסוג הנ"ל (פשוט דופקים את הקת ברצפה בזמן משיכת ידית הדריכה) לוקח 5 שניות אם יש לך בעיות קוארדינציה קשות.

בקיצור- אם אלה הסיבות שבגינן אתה רוצה לקנות את הדגם, תוותר.

גילוי נאות- אני בעליו של לדרמן וויב שמשרת אותי כבר כמה שנים.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 07-11-2011, 15:39
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי אריק_19 שמתחילה ב "חחח הרגת אותי עם ההערה..."

אני לא נגד החברה, אני נגד החבר'ה שמשווקים אותה בהקשר שהבאת.

אמרתי כמה פעמים- לדרמן חברה טובה, אבל היא לא בהכרח טובה יותר משאר החברות.
ואם יש פער משמעותי במחירים (נגדם)- לא הייתי קונה אותה.

זה הכל.

שוב, הבעיה שלי היא עם הגישה השיווקית הפתטית שלהם.

מצאת את הכלי בזול (והוא באמת זול יותר מכלים דומים של חברות אחרות?), האתר נראה לך אמין? (לי לא, אבל זה רק אני), יש לך כסף?- תתחדש.

עריכה-
אחרי השוואת מחירים שטחית ביותר, הכלי הזה עולה פי 2 ואפילו 3 (בחו"ל) מכלים מקבילים של חברות טובות לא פחות.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

נערך לאחרונה ע"י golani_2 בתאריך 07-11-2011 בשעה 15:43.
ישן 08-11-2011, 12:10
  REB REB אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.10.07
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי אריק_19 שמתחילה ב "תוכל לשלוח לי לינק לכלים לא..."

אני הבעלים הגאה של הבסיסי והזול - Gerber MultiPlier 400 http://www.gerbergear.com/Essentials/Tools/MP400_45500

הכלי אצלי משנת 2000, עבר עבודות חשמל מקצועיות, טיולים, שטח, שירות צבאי מלא ועדיין לא הוכנס לתיקון אפילו פעם אחת (מודה שיש לי מברג שהתעקם טיפונת). אפס חלודה, אפס תקלות, ועם ה-M16 התמודד מצויין.
יחד עם זאת אני תמיד ממליץ על הלדרמנים (וזה מה שקניתי במתנה לחברים במספר הזדמנויות).
בניגוד ללדרמן הגרבר נפתח בצורה שונה (לפלייר יש זווית פתיחה מוגבלת) ולדגם שלי יש פחות קלים אבל האיכות לא נופלת והאחריות לכל החיים אם אני זוכר נכון. את שלי קיבלתי במתנה ולכן "נתקעתי" איתו, פשוט חבל להחליף כלי שמבצע את כל מה שצריך!
אגב, יש שימצאו את שיטת הפתיחה והנעילות שלו כטובה יותר מזו של הלדרמן, אני אישית מתפעל את הכלי ביד אחת, שולף ומקפל כל כלי שאני צריך גם בלי להביט בו - מעולה.
לכן ממליץ לבדוק גם באתר של גרבר (שגם מציאים כלים צבאיים אגב).
http://www.gerbergear.com
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:56

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר