לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-11-2011, 15:29
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי The-Lost שמתחילה ב "אהבתי מאוד את הרעיון! התמונה..."

בכיף אפילו... הייתי גם הולכת לצלם לך תמונה של "מאחורי הקלעים" אבל לצערי כבר החזרתי הכל למקום כי אני צריכה לזוז לעבודה בקרוב.
הסט צולם במטבח שלי. כיביתי את האור וסגרתי את החלונות כדי למנוע "כניסה" של אור חם והשתקפויות מיותרות (אם מסתכלים טוב, אפשר לראות תריסים מוגפים משתקפים במים ובנורה חח).

לקחתי קערה שבמקרה ולמזלי הייתה בצבע סגול כהה, מילאתי אותה במים מהברז והנחתי על השיש. ואז הלכתי לחפש ברחבי הבית חפצים מעניינים שאפשר להתעלל בהם.
הWB כוון על הטמפרטורה הנמוכה ביותר, מה שנתן את הצבע הכחול. היה שימוש בפלאש חיצוני שחובר למצלמה והוקפץ בכל תמונה ממקום אחר.
וזהו.. חצובה, שלט ולעבודה [=
בתמונות שרואים גלים או טיפות זה אפקט מהיר שעשיתי עם האצבעות במים שניה לפני שלחצתי על השלט.

צילמתי מאות תמונות עם כל מיני חפצים ואלה האהובות עלי ביותר. זאת אגב אחלה דרך לצלם בשמים, כי זה נותן קצת מראה של בקבוקון שנמצא בקרקעית הים. לצערי הן לא יצאו כ"כ מפוקסות כי הגלים הקטנים שיצרתי כל הזמן הזיזו את הבקבוקונים, אבל מי שזה מעניין אותו, שיקח את זה כטיפ.

תודה רבה לך אגב, שמחה שאהבת [=

עריכה:
אגב, לגבי שתי התמונות האחרונות, בהן רק חלק אחד של הקערה מואר וכל השאר חשוך, זה נוצר כי בזווית מסויימת בה הקפצתי את הפלאש, האור פגע רק בתחתית וכמעט ולא פגע בדפנות. ואני חייבת לציין שאהבתי את האפקט הזה מאוד ^_^

נערך לאחרונה ע"י Seo בתאריך 06-11-2011 בשעה 15:36.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:39

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר