לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-11-2011, 18:01
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי A K שמתחילה ב "האם יצאה להביא דלק, התינוק נעלם"

התפתחויות: האב, הפרוד מאשתו ונמצא עמה בקרב גירושין חריף, טוען שהאם סובלת ממחלת נפש וטוען שהיא קשורה ישירות להעלמות הילד. מסתבר שזו גם לא הפעם הראשונה שהאישה שוכחת ילד באוטו - ב2009 משטרת רדמונד עיכבה אותה לחקירה בחשד להזנחה לאחר שהשאירה את התינוק, אז בן שלושה חודשים בלבד, סגור במכונית במשך כשעה ביום חורף קר. הייתה שם בסוף איזו פשרה והיא קיבלה קצת עבודות שירות וחויבה לקחת קורס הורות נכונה.

אתמול שמעתי בפוקס שהיא טענה שהלכה להביא ג'ריקן של דלק אך הג'ריקן שלכאורה הביאה לא נמצא בשום מקום....

http://www.foxnews.com/us/2011/11/0...n-cited-before/

נערך לאחרונה ע"י MS_Rogue בתאריך 08-11-2011 בשעה 18:05.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-11-2011, 08:01
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "לא בהכרח. כשתלמיד אחד כושל -..."

אין לי את הסטטיסטיקה, אבל לשלוח הורה מזניח בצורה קיצונית לקורס הורות נכונה נשמע יעיל כמו ללמד מישהו עם פיגור שכלי פיזיקה גרעינית.

מישהו שחסר את ההבנה הבסיסית ביותר (שאפילו קיימת אצלי ואני בעצמי עולל) שתינוק בן 3 חודשים לא משאירים לבד לרגע, בטח לא באוטו לא נעול במקום ציבורי ומסוכן אי אפשר ללמד רעיונות חינוך פרוגרסיביים.

כהערת אגב- אם כל הכיתה כושלת זה לא אומר בהכרח שהמורה כושל, יכול מאוד להיות שהמורה מעולה- אבל השיטה פשוט רקובה.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 09-11-2011, 08:14
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אין לי את הסטטיסטיקה, אבל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
אין לי את הסטטיסטיקה, אבל לשלוח הורה מזניח בצורה קיצונית לקורס הורות נכונה נשמע יעיל כמו ללמד מישהו עם פיגור שכלי פיזיקה גרעינית.

כאילו חסרים לנו בארץ מקרים של הזנחה פושעת שלא זכו להתייחסות בכלל. הבעיה איננה בקורס אלא במערכות האכיפה שהביאו לכך שזה כל מה שהאם הייתה צריכה לעשות

ציטוט:
מישהו שחסר את ההבנה הבסיסית ביותר (שאפילו קיימת אצלי ואני בעצמי עולל) שתינוק בן 3 חודשים לא משאירים לבד לרגע, בטח לא באוטו לא נעול במקום ציבורי ומסוכן אי אפשר ללמד רעיונות חינוך פרוגרסיביים.

עובדתית, מערכות האכיפה לא חושבות כמוך (אישית אני דווקא מסכים איתך).

ציטוט:
כהערת אגב- אם כל הכיתה כושלת זה לא אומר בהכרח שהמורה כושל, יכול מאוד להיות שהמורה מעולה- אבל השיטה פשוט רקובה.

השורה התחתונה היא אותה השורה - מתי זה אשמת התלמיד ומתי לא. אין שום בעיה בקורס הורות נכונה אם האם הזו היא יחידה מבין רבים

ישן 09-11-2011, 08:21
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2]אין לי את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
כאילו חסרים לנו בארץ מקרים של הזנחה פושעת שלא זכו להתייחסות בכלל. הבעיה איננה בקורס אלא במערכות האכיפה שהביאו לכך שזה כל מה שהאם הייתה צריכה לעשות

אבל הנושא פה הוא ארה"ב, לא ישראל.

2 wrongs don't make a right.
ציטוט:
עובדתית, מערכות האכיפה לא חושבות כמוך (אישית אני דווקא מסכים איתך).

כי זאת תהיה הפעם הראשונה שמערכת האכיפה, או המערכת באופן עקרוני, תטעה..?
ציטוט:
השורה התחתונה היא אותה השורה - מתי זה אשמת התלמיד ומתי לא. אין שום בעיה בקורס הורות נכונה אם האם הזו היא יחידה מבין רבים

לעניות דעתי, קורס הורות נכונה הוא לבל אחד, לפחות, מעל הזנחה פושעת.
אפשר ללמד אנשים עם נכונות ללמוד ועם רקע בסיסי.
אדם שלא יודע קרוא וכתוב לא יכול להתחיל באוניברסיטה.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:50

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר