לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-11-2011, 09:48
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי lior432 שמתחילה ב "נשמע כמו מקרה קלאסי של הגנה..."

שלא לדבר על כך שיותר סביר שהחייל נדרש ללבוש חולצת מדים, ללא קשר לצבע החולצה...

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-11-2011, 10:32
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אלון556 שמתחילה ב "מה עושים בגולני למי שלובש חולצה אדומה?"

כמה מובאות מתוך גוף הכתבה שבוחר הכותרת היה מעדיף אם אפשר היה להשמיט (ההדגשות שלי):

ציטוט:
אחד מהם הגיע לארוחת הצהריים בחדר האוכל כשהוא לובש חולצה אדומה. אז הבהיר לו אחד מחיילי גולני: "לחדר האוכל שלנו לא נכנסים עם חולצה אדומה. שים עליך מדים".

ציטוט:
בין השניים התפתח ויכוח סוער שבסיומו עזב חייל ההנדסה את המקום, אך הודיע לסמל מגולני כי הוא ינקום בו.

ציטוט:
זמן קצר לאחר מכן, הוא עבר ליד פלוגת ההנדסה וזיהה את החייל עם החולצה האדומה. "זה לא לעניין שאתה מדבר אליי ככה מול החיילים שלי", אמר לו בזעם. לדברי חיילי גולני, שלף החייל מחיל ההנדסה סכין מטבח וניסה לדקור אותו.

מישהו סתם מנסה לעשות שם רע לגולני...

ישן 12-11-2011, 11:48
  REB REB אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.10.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אלון556 שמתחילה ב "מה עושים בגולני למי שלובש חולצה אדומה?"

היה לי קושי מסויים להחליט למי לשרשר. אמנם בלתי אפשרי לקבוע שזו כתבה מהיימנה או אובייקטיבית ומריחים את הסילוף מרחוק, אבל באופן אישית חוויתי חוויה לא נעימה בגלל "שנאת יחידות" כזו.
במהלך השרות המבצעי עצמו הייתי צמוד לגדודי חי"ר והנדסה שונים ולעולם לא חשנו בזלזול, אבל.....
במהלך ההכשרה הגענו פעם לאליקים וחלקנו את השטח עם פלוגת מסלול של גולני. האימונים שלהם היו אינטנסיביים ומפרכים לעומת שלנו, כל אחד מהם נראה כסיר לחץ.
קרוב ל"כיבוי האורות" הם דאגו להביע את הבוז שלהם כלפינו, יחידה אחרת, איימו עלינו שיחרימו את החפצים האישים שלנו ויכו אותנו ובנוסף "בדקו כוונות" וכיוונו עלינו נשקים.
החלטנו באופן עצמאי על תגבור שמירה במאהל ואני הייתי נסער מזה שאנחנו נאלצים לשמור על עצמינו מפני חברינו יותר מאשר מאויבינו....
שוב, כאמור, בהמשך ביצעתי משימות עם חוליות של גולני, חלקתי עמדות שמירה עם כוחות מילואים, חי"ר והנדסה ולעולם לא נתקלתי בזלזול כלשהו, אבל תופעות מסוג זה קורות...
אין לזה מקום לא בצבא ואפילו לא בכדורגל. אפשר להיות תחרותיים, גאים אבל תופעת השנאה פשוט לא במקום.
בלי קשר לזה שחולצה אדומה היא לא תקנית ולא נכנסים איתה לחד"א וכו'.
ישן 13-11-2011, 10:31
צלמית המשתמש של ISHPUZ
  ISHPUZ ISHPUZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.05
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי REB שמתחילה ב "[font=Verdana]היה לי קושי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי REB
במהלך ההכשרה הגענו פעם לאליקים וחלקנו את השטח עם פלוגת מסלול של גולני. האימונים שלהם היו אינטנסיביים ומפרכים לעומת שלנו, כל אחד מהם נראה כסיר לחץ.
קרוב ל"כיבוי האורות" הם דאגו להביע את הבוז שלהם כלפינו, יחידה אחרת, איימו עלינו שיחרימו את החפצים האישים שלנו ויכו אותנו ובנוסף "בדקו כוונות" וכיוונו עלינו נשקים.
החלטנו באופן עצמאי על תגבור שמירה במאהל ואני הייתי נסער מזה שאנחנו נאלצים לשמור על עצמינו מפני חברינו יותר מאשר מאויבינו....
גם לי היה סיפור דומה. חלק מההכשרות בילינו בשטח אש בו אירע שנה לפני כן פיגוע "ליל הקילשונים" (עדיין היו כתמי דם על הכורכר) וחלק אחר מהזמן היינו בביסל"ח במקביל לגולנצ'יקים.
נחשו איפה הוכפלה שמירת המאהל?...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:37

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר