לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-11-2011, 08:07
  bonzur bonzur אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.10
חיילים לוחמים,הכנסו לפה ותעזרו לי להחליט.

אני משרתת כמשקית שלישות איפשהו בגבול,עם רמת פעילות א פלוס,אבל אני לא מרגישה שאני ממצה את עצמי.
מה גם שאני אמורה לצאת לקצונה ואני צריכה להתאמן לבראורים ולחומר המקצועי והחינוכי.ושם זה בלתי אפשרי,כי יש המון עבודה ולא מתקתקים אותה..
(גדוד,מן הסתם,הפסקות יזומות וזה)
יש לי אופציה לעבור לגדוד אחר,ששם יכול להיות סיכוי שכן יאפשרו לי את הזמן למד"סים וללימודים(כמו חברים שלי שהם משקים בגדוד אחר)
או לעבור לבסיס של יומיות כמש"קית קישור וגיוס ולהתעסק עם אנשי מילואים.(אותו תפקיד,קהל יעד שונה)

אני הגעתי לשם כי רציתי באמת להיות הכי קרובה למערך הלוחם,אבל באמת שאני כבר שם זה מרגיש לי בזבוז.
יכול להיות שזה בגלל שאני ממש לא מתחברת עם האנשים במפקדה.

אני צריכה גם לברר עם המפקדים שלי איזה תפקידים יפתחו לי אחרי הקצונה(כי זה מגמת מעוז,וקצינה בגדוד הזה הולכת לסבול,כולם שונאים שם קצינים).
ואם אני עוברת למגמת נחשון(משקית קישור וגיוס) אז אני חושבת שאני יותר אהנה למרות שיותר קשה להיכנס לבה"ד 1(יותר מועמדים,הרף עולה).

אני פשוט לא רוצה שיסתכלו עליי כג'ובניקית שלא עושה צבא כמו שצריך,אני מיועדת לקצונה וחתמתי שנה קבע.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-11-2011, 08:53
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי bonzur שמתחילה ב "חיילים לוחמים,הכנסו לפה ותעזרו לי להחליט."

1) את צריכה לבדוק ממה תחושת חוסר המיצוי העצמי שלך נובעת. נשמע כאילו יש לך הרבה משקעים נגד הגדוד ולכן את בטבעיות "מאשימה" אותו בכל התחלואות, האם זאת כל האמת או שיש גורמים אחרים?

2) אני לא יודע מה הנוהל במגמת מעוז אבל להערכתי לא נהוג (וגם לרוב לא אפשרי) לחזור לגדוד ממנו יצאת, שוב להגיד שכולם בגדוד הזה שונאים קצינים ובגלל זה קצינים סובלים שם זה פשטני וילדותי, למיטב ידיעתי את הפקודות מקבלים מהמג"ד שהוא קצין (אלא אם הספיקו לשנות משהו מאז שהשתחררתי) וגם שאר שרשרת הפיקוד, במיוחד בתוך המפקדה מורכבת מקצינים.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:00

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר